Kocayı Aşık Eden Dua - Kocanın Aşkla Bağlanması İçin Dualar
İsmaiLHoca
Aşk Duaları

Kocayı Aşık Eden Dua

Kocayı Aşık Eden Dua

Kocayı Aşık Eden Dua; Herkesin hayali mutlu ve hayırlı bir yuva kurmaktır. Bazılarımızın bu hayali gerçekleşirken Bazılarımız ise bir süre sonra eşimizle ilgili sorunlar yaşamaya başlarımız. Mutlu giden evlilik bir anda cehenneme dönebilir. Sorunlar bazen kocaların başka bir kadına ilgi duyması ya da bazı nedenlerle sizden soğuması olabilir. Tüm çabalarınız ya da yöntemleri denemiş olsanız bile başarı sağlayamayabilirsiniz.

NOT: MOBİLDEN GİRENLER DİĞER RESİMLER İÇİN SOLA KAYDIRINIZ.

Bu durumda sizin için bir yıkım olabilir. Onca zamandır emek verdiğiniz bir evliliğin bitme durumuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. O zaman tek yapacağınız özel dualardan fayda sağlayabilirsiniz. Kocayı âşık eden dua başlığı altında birçok farklı dua öğrenebilirsiniz. Ancak birçok kesim, dualardan yararlanmak yerine büyüler ve tılsımlardan faydalanma yolunu seçmiştir. Büyüler insanlar üzerinde olumsuz etki yarattıkları gibi dinimizce de yasaklanmıştır. Kocayı âşık eden dua hayatınıza kocanızı geri getirebilir.

Kocayı Aşık Eden Dua
Kocayı Aşık Eden Dua

Eşi Körkütük Âşık Etme Duası

Eşi körkütük âşık etme duası, ayrıntılı ve incelikli bir duadır. Yanlış yapılan bir adım ya da uygulama kötü sonuçlara yol açabilir. Eşi körkütük âşık etme duası 3 gün içinde etkisini gösteren bir duadır. Bu duanın okunmasında dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar şu şekilde sıralanabilir.

  • Eşinizi körkütük aşık etme duası gerçekten temiz his ve iyi niyet ve düşüncelerle okunmalıdır.
  • Buna ilaveten mutlaka abdestli olmak gerekir.
  • Duayı okuyacak kişilerin büyü ve tılsımlar gibi dinimizce yasak sayılan uygulamalardan yasak durması esastır.

Tüm bu noktalara uyularak dua edildiğinde, okuyanların dilekleri ve eşleri körkütük kendilerine âşık olur. Duayı okuyan kişilerde sevdiklerine çok kısa sürede kavuşmuş olur.

Kocamın Aşık Olması İçin Dua

Kocamın âşık olması için dua arayan kesimler, eşleri ile aralarına başka kadın girenler, ya da kocalarının kendilerine eskisi gibi sıcak ve yakın davranmayan kadınlardır. Kadınlar bu konuda daha duygusal davranmaktadır. Emek verdikleri ve sevdikleri kocalarından vaz geçmek istemezler. Kocamın âşık olması için dua yaptırmak isteyenler bu işi mutlaka işi bilen ve bu işin ilmini almış hocalar tarafından yapılmalıdır. Bağlama ve eşini yeniden bağlamak için dualar birbirinden farklıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kolay Aşk Duası Nasıl Yapılır ?

Her duanın farklı sayılarda ve farklı zamanlarda okunması gerekir. Bir kişinin ömür boyu size bağlanması ve âşık olması için yapacağınız en etkili dualardan biri Besmele-i Şerif ‘in okunması yeterli olacaktır. Sevdiğiniz kocanızı 41 defa kalbinizden geçirerek Besmele-i Şerifi okuyup üflemesi dileğin gerçekleşmesinde faydalıdır. Önemli olan düzenli olarak temiz bir niyetle okuma işleminin yapılmasıdır.

Karıma Aşk Duası Nasıl Yapılır?

Karıma aşk duası nasıl yapılır sorusunun yanıtını arayanlar, eşlerini kırıp sonrada aralarına soğukluk giren erkeklerdir. Karıma aşk duası nasıl yapılır sorusunun yanıtını genel hatlarıyla yazımızda bulabilirsiniz. Karınızı kendinize yeniden âşık etmek istiyorsanız, dua ederken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü kadınları âşık etme duası biraz daha ayrıntılı ve zordur. Öncelikle dua edilmeden önce mutlaka gusül abdesti alınmalıdır. Büyü ve haramdan uzak durulmalıdır.

Buna ek olarak Cuma günleri kılınan namazlardan sonra dua edilmesi özellikle tavsiye edilir. Karınızı size âşık edecek duaların okunmasında diğer bütün dua okumalarında olduğu gibi iyi düşünce ve temiz kalpli olunmalıdır. Aşk dualarının okunması başka diğer yöntemlerden daha uygun ve sevap olarak değerlendirilir. Kadınları erkeklere bağlayan dualar her zaman çok güçlü dualardır. Bu nedenle abdestli okunması ve dua okunurken doğru okunuşla okunması çok önemlidir. Bütün doğru adımlar uygulandıktan sonra ettiğiniz dualar hemen kabul olunur. Karınız size hemen geri dönecektir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara