İsmaiLHoca
Aşk Büyüleri

Kocama Aşk Büyüsü

Kocama Aşk Büyüsü

Kocama Aşk Büyüsü; Her genç kızın hayali evlenip bir yuva kurmak olsa da, aslında kadınların hayalini kurduğu evliliği yeni bir hayat olduğunu evlendikten sonra anlarlar. Durum böyle olunca amaç olarak evliliği düşünen kadın, kendisiyle ilgilenen ve evlenmeyi isteyen bir erke bulduğunda bu fırsatı kaçırmaz. Herkes için durum aynı olmasa da kabul etsek de etmesek de amaç evlilik olduğunda, ilişkilerde de bir pürüz olması kaçınılmazdır. Sevgili döneminde olduğu gibi kocasının ilgisini bekleyen kadın, ilk senenin ardında gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.

Her geçen gün eşiyle kurtuldukları iletişim biraz daha azalırken, konuştukları konular da yüzleşir. Eşine aşık olan kadın, kocasının ilk günlerine dönmesi için zayıflasa da, saçının rengini de değiştirse, yeni kıyafetler alsa da sonuç değişmeyecektir. Çünkü buradaki sorun kadın ya da kadının davranışları değil, tamamen erkeğe başlıdır. Her geçen gün kendisini daha mutsuz ve değersiz hissen kadın, kocasının kendisini görmesi için çabalar. Çabalarının sonuçsuz kaldığını anladığında eşine aşıksa ya da çocukları için evliliğe devam ediyorsa çözüm çok kolaydır.

Aşk büyülerinden birisini yaptırarak hem kendini yeniden değerli hissederken hem de kocasının aşkına yeniden sahip olma fırsatı yakalar. Nedenleri farklı olsa da istekleri yalnızca kocasının aşkı olan kadınlar sorunlarına / ihtiyaçlarına göre kendileri için en iyisi olan aşk büyüsünü seçerler. Evli olan kadınlar arasında en popüler olan aşk büyüleri; Kocama Aşk Büyüsü, kocama aşık etme büyüsü, kocamın aldatmaması için aşk büyüsü, eşime aşk büyüsü be eşimi aşık etme büyüsüdür.

Kocama Aşık Etme Büyüsü

Evliliğinde yaşadığı sorunlara bir son vermek, hem zaman istediği aile sıcaklığına kavuşmak isteyen kadınlar kocama aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum diyerek bir medyumun kapısını çalarlar. Medyum kadının sorunlarını ve ihtiyacını dinledikten sonra kendisi için en iyi olan büyüyü de tercih eder. Büyü yaptıran kişi tüm kalbiyle medyumun dediklerini eksiksiz, doğru ve net bir şekilde cevaplamak zorundadır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Büyüsünü Yapmak İçin Medyuma Gitmek Şart mı?
Kocama Aşk Büyüsü
Kocama Aşk Büyüsü

Çünkü medyumun sorduğu soruların yanıtların bazıları büyüde kullanılacağı gibi medyumun hangi büyüyü uygulaması gerektiği konusunda da yol gösterici bir role sahiptir. Bu nedenle kocasının aşkını kazanmak isteyen kadın, sorulara da hazırlıklı olmalıdır. Unutulmamalıdır ki medyum sadece kadının sorunlarına yardım etmek için vardır. Bu nedenle de medyumun kadını yargılaması, üzülmesi ya da acıması gibi bir durum söz konusu değildir.

Kocamın Aldatmaması için Aşk Büyüsü

Evliliklerde eşler arasını açan en büyük sorunlardan birisi da aldatmadır. Erkek, karısı evde onu beklese de başka kadınlara bakmayı sürdürür. Kendisinde başka kadınlara bakmayı hak gören erkek, karısının ne kadar çok üzüldüğünün farkına bile varmaz. Aşık olan bir kadın için çok zor olan böyle bir durum karşısında iki seçenek vardır.

İlki kocasını terk ederek, kendisine bunu yapamayacağını göstermektir. İkinci yol ise kocasını affederek, bir daha kendisini aldatmayacağını ummaktır. Kocasının kendisini aldatmasını istemeyen ancak çok aşık olduğu için evliliğini de bitirmeyen kadın çözümü kocamın aldatmaması için aşk büyüsü yaptırmakta bulur. Büyünün başarılı bir şekilde uygulanmasının ardından adam aldattığı içi pişman olurken; kadın da eşinin kendisini bir daha aldatmayacağını bilmenin huzuruyla hayatına devam eder.

Eşime Aşk Büyüsü

Büyülerin, insanoğlunun hayatındaki yeri büyüktür. Özellikle de aşk büyüleri antik çağlardan itibaren kadınların en büyük yardımcısı olmuştur. Bu durum antik çağlarda bulunan bir erkek için yapılan aşk büyüsünün ortaya çıkmasıyla kesinlik kazanmıştır. Kısacası eşine bağlı ve aşık bir kadın hangi çağda olursa olsun aşk büyüsünden yararlanarak, istediğini elde etmiştir.

Yuvasındaki huzursuzlukları ortadan kaldırmak isten kadın çözüm yolunu eşime aşk büyüsü yaptırmak istediğini söyleyerek medyumlarda bulur. Başarılı bir şekilde uygulanan aşk büyüsü sonrasında kadın eşinin aşkına kavuşurken, kocanın gözü de eşinden başka hiç kimseyi görmez.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Eşimi Aşık Etme Büyüsü

Eşimi aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum diyen kadın, kısa bir araştırmadan sonra kendisi için en uygun medyumu seçecektir. Medyumun seçilmesi sonrasında aşk büyüsü için gerekli olan adımlar da atılmış olur. Bundan sonraki süreçte büyü yaptırmak isteyen kişiyi yönlendirecek olan kişi medyum olacaktır.

Medyumun dediklerinin doğru bir şekilde yapılması sonucunda büyü de başarılı bir şekilde tamamlanır. Büyünün tamamlanmasıyla birlikte kadın da, eşinin aşkına kadın için hayatında da bir nevi ikinci bahar yaşanır.

Aşk Büyüleri konularında Kategorimiz içerisinde ki yazıları inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Hande dedi ki:

  Daha önce çalıştığım bir çok hoca oldu ama hepsinden olumsuz sonuç aldım ama en sonunda ismail Hocamızı buldum yorumları hep okudum herkes memnun kalmış. Bende memnun kalma umuduyla eski sevgilim için bağlama duası yaptırdım ismail hocamız işinde çok başarılı Allah ondan razı olsun çok memnun kaldım.

 2. isimsiz dedi ki:

  İsmail hocama internetten ulaştım başlarda çok tereddüt ettim yine diğer hocalar gibi dolandırılmaktan korktum halam ve eniştem için yaptırmıştım çok memnun kaldık nişanlım ile aramız kötüydü başlarda çok korktum ama aklıma ismail hocamız geldi sağolsun konu ile çok ilgilendi çok yardımcı oldu. Aşk vefki yaptırdımAllah ondan razı olsun çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim Yine yardımcı oldu bana nişanlımla aramız düzeldi hocam sayesinde

 3. Feride dedi ki:

  25 yaşındayım kız arkadaşımla askerden gelince evlenecektik, ona çok güveniyordum ben askerden gelene kadar beni bekleyeceğini düşünüyordum o da beni çok seviyordu ve çok aşıktı hatta giderken sözlendik, ama askerliğimin bitmesine 1 hafta kala beni aldattığını öğrendim çok kızdım ama , sevdiğim için hiç seslenmedim ve ismail hocaya başvurdum Allah ondan razı olsun ki bana çok yardımcı oldu aşk ve bağlama duası yaptırdım başta güvenmedim ama ön yargılarımı boşa çıkardı çok teşekkür ederim ismail Hocamızı herkese şiddetle tavsiye ederim. 

 4. Hayriye dedi ki:

  Ben bu yorumları okumadan önce bu tarz şeylere ve hocalara hiç inanmıyordum ta ki bu durum başıma gelene kadar ve ismail hocama aşk duası yaptırana kadar. Kötü giden bir ilişkim ve benden soğuyan erkek arkadaşım için yaptırdım ismail hocama konuyu anlattım ve çok yardımcı oldu işlem 40 gün sürüyormuş biz yaptıralı 15 gün oldu ama şimdiden etkisini gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/ Bağlama Büyüsü