İsmaiLHoca
Aşk Büyüleri

Kocama Aşk Büyüsü

Kocama Aşk Büyüsü

Kocama Aşk Büyüsü; Her genç kızın hayali evlenip bir yuva kurmak olsa da, aslında kadınların hayalini kurduğu evliliği yeni bir hayat olduğunu evlendikten sonra anlarlar. Durum böyle olunca amaç olarak evliliği düşünen kadın, kendisiyle ilgilenen ve evlenmeyi isteyen bir erke bulduğunda bu fırsatı kaçırmaz. Herkes için durum aynı olmasa da kabul etsek de etmesek de amaç evlilik olduğunda, ilişkilerde de bir pürüz olması kaçınılmazdır. Sevgili döneminde olduğu gibi kocasının ilgisini bekleyen kadın, ilk senenin ardında gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.

Her geçen gün eşiyle kurtuldukları iletişim biraz daha azalırken, konuştukları konular da yüzleşir. Eşine aşık olan kadın, kocasının ilk günlerine dönmesi için zayıflasa da, saçının rengini de değiştirse, yeni kıyafetler alsa da sonuç değişmeyecektir. Çünkü buradaki sorun kadın ya da kadının davranışları değil, tamamen erkeğe başlıdır. Her geçen gün kendisini daha mutsuz ve değersiz hissen kadın, kocasının kendisini görmesi için çabalar. Çabalarının sonuçsuz kaldığını anladığında eşine aşıksa ya da çocukları için evliliğe devam ediyorsa çözüm çok kolaydır.

Aşk büyülerinden birisini yaptırarak hem kendini yeniden değerli hissederken hem de kocasının aşkına yeniden sahip olma fırsatı yakalar. Nedenleri farklı olsa da istekleri yalnızca kocasının aşkı olan kadınlar sorunlarına / ihtiyaçlarına göre kendileri için en iyisi olan aşk büyüsünü seçerler. Evli olan kadınlar arasında en popüler olan aşk büyüleri; Kocama Aşk Büyüsü, kocama aşık etme büyüsü, kocamın aldatmaması için aşk büyüsü, eşime aşk büyüsü be eşimi aşık etme büyüsüdür.

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk, insan hayatının en önemli konularından biridir. Hayatta en çok arzu edilen şeylerden biri de mutlu bir aşktır. Bu nedenle birçok insan, aşk hayatını kontrol etmek ve istediği kişiyi kendine aşık etmek için farklı yollar denemektedir. Bunlardan biri de aşk büyüsüdür.

Aşk büyüsü, kişinin aşk hayatını yönlendirmek ve kontrol etmek için yapılan bir tür büyüdür. Bu büyü, bir kişiyi diğerine aşık etmek için yapılabileceği gibi, aşk hayatında sorun yaşayanların problemlerini çözmek için de uygulanabilir. Ancak unutulmamalıdır ki, aşk büyüleri her zaman olumlu sonuç vermez.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Büyüsünde Uzman Medyumlar
Aşk Büyüsü Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • İyi bir niyetle yapılmalı: Aşk büyüsü yaparken niyetimizin iyi olduğundan emin olmalıyız. Başka bir kişiye zarar verme niyetiyle yapılan aşk büyüleri, ilerleyen zamanlarda kişinin başına kötü şeyler getirebilir.
 • Profesyonel yardım alınmalı: Aşk büyüsü yapmak, özellikle de olumsuz sonuçları engellemek için oldukça detaylı bilgi gerektirir. Bu nedenle, aşk büyüsü yapılırken mutlaka profesyonel bir yardım almak gereklidir.
 • Son derece dikkatli olunmalı: Aşk büyüsü yaparken son derece dikkatli olmak gereklidir. Yanlış kullanımı veya yanlış malzemeler kullanıldığında büyü, kişinin hayatında olumsuz etkiler yaratabilir.

Aşk büyüleri genellikle kişiyi bir başka kişiye aşık etmek için yapılır. Ancak unutulmamalıdır ki, başka bir kişiye zarar verme niyetiyle yapılan hiçbir büyü iyi sonuçlar getirmez. Aşk büyüleri, birbirine aşık olan kişilerin birbirlerine olan sevgi ve bağlılıklarını güçlendirmek ve birlikteliklerini daha da sağlamlaştırmak için de yapılabilir. Ancak yine de aşk büyüsü yapılmadan önce kocama aşk büyüsü yapmak istediğinizde iyi bir araştırma yapmalı, dikkatli ve bilinçli bir şekilde hareket etmelisiniz.

Etkisi Ne Kadar Sürer?

Kocama Aşk Büyüsü yaptım ve çok mutluyum! O artık bana daha bağlı, daha tutkulu ve daha aşık. Ancak, ne kadar süre etki edeceğinden emin değilim. Bu etki ne kadar sürecek?

Aşk büyüsü, kişiyi bir diğerine âşık etmek için yapılan bir tür doğaüstü çalışmadır. Bu büyü, genellikle bazı materyallerin sarılması veya kişisel eşyalardan bazı parçaların kullanılması suretiyle yapılır. Büyünün etkisi, hem kişilerin enerji seviyeleri hem de büyünün kalitesine bağlı olarak değişebilir. Ama bu etkinin ne kadar süreceği konusunda kesin bir cevap maalesef yoktur.

Aşk büyüsünün etkisi, farklı faktörlere bağlı olarak değişebilir. Bazen sadece bir kaç gün sürerken, bazen yıllarca sürebilir. Bunun yanı sıra büyünün kalitesi, inanç seviyesi ve büyüyü yapılan kişilerin enerji frekansları da büyük bir rol oynar. Büyünün etkisi, genellikle büyüden kaç gün sonra başlar ve büyünün yapılma şekli, iyi niyet ve inanç gibi faktörlere de bağlıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Büyüsü Kimlere Yapılır?

Özetle, aşk büyüsü yapmak birçok insan için sürükleyici bir fikir olsa da, etkisi ne kadar sürer sorusuna kesin bir cevap maalesef yok. Büyünün kalitesi, inanç seviyesi ve büyüyü yapılan kişilerin enerji frekansları, büyünün etki süresine katkıda bulunmasına neden olur. Ancak, ne kadar süreceğini tam olarak tahmin etmek mümkün değildir.

Yapmamam Gerekenler Nelerdir?

Kocama Aşk Büyüsü yaptırmak istemiştim. Ancak yaptırmaya karar vermeden önce araştırma yaparken, yapmamam gerekenler konusuna dikkatimi çeken pek çok bilgiye rastladım. Sizlerle de paylaşmak istedim.

Aşk Büyüsü yapmak istiyorsanız, öncelikle yapmamam gerekenler hakkında bilgi edinmelisiniz. Bu, sonradan karşılaşabileceğiniz olumsuz sonuçları engelleyecektir.

Yapmamam gerekenler nelerdir?
1. Kendiniz yapmaya çalışmayın: Aşk büyüsü yapmak için mutlaka bir uzmana başvurmalısınız. Kendiniz yapmaya çalışmak, başarısız sonuçlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Ayrıca büyüyü doğru yapmak için çok fazla bilgi ve tecrübeye sahip olmanız gerekiyor.
2. Kişinin rızası olmadan büyü yapmayın: Aşk büyüsü, kişinin iradesini değiştirmek için yapılan bir işlemdir. Ancak, kişinin rızası olmadan böyle bir işlem yapmak doğru değildir. Bu, ileride yol açabileceği sorunları da beraberinde getirir.
3. Etik değerlere uymayan kişilerden yardım almayın: Büyü yapmak, etik değerlere uygun olmayan kişilerden yardım almak doğru değildir. Büyüyü yaptırmadan önce, kendinizi bu konuda eğitmiş ve tecrübe sahibi kişilerden yardım almanız gerekiyor.
4. Zorlama amaçlı kullanmayın: Aşk büyüsü, kişinin iradesini değiştirmek için yapılan bir işlemdir. Ancak, bu büyüyü zorlama amaçlı kullanmak, sonuçta kişiye zarar verebilir. Unutmayın, aşkı zorlamak kesinlikle doğru değildir.

Yapmamam gerekenler konusunda bilgi sahibi olduktan sonra, doğru bir uzmanla çalışarak Kocama Aşk Büyüsü yaptırmaya karar verdim. Bu sayede kocamla aramızdaki problemler çözüldü ve ilişkimiz daha da güçlendi.

Kocama Aşık Etme Büyüsü

Evliliğinde yaşadığı sorunlara bir son vermek, hem zaman istediği aile sıcaklığına kavuşmak isteyen kadınlar kocama aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum diyerek bir medyumun kapısını çalarlar. Medyum kadının sorunlarını ve ihtiyacını dinledikten sonra kendisi için en iyi olan büyüyü de tercih eder. Büyü yaptıran kişi tüm kalbiyle medyumun dediklerini eksiksiz, doğru ve net bir şekilde cevaplamak zorundadır.

Kocama Aşk BüyüsüPin
Kocama Aşk Büyüsü

Çünkü medyumun sorduğu soruların yanıtların bazıları büyüde kullanılacağı gibi medyumun hangi büyüyü uygulaması gerektiği konusunda da yol gösterici bir role sahiptir. Bu nedenle kocasının aşkını kazanmak isteyen kadın, sorulara da hazırlıklı olmalıdır. Unutulmamalıdır ki medyum sadece kadının sorunlarına yardım etmek için vardır. Bu nedenle de medyumun kadını yargılaması, üzülmesi ya da acıması gibi bir durum söz konusu değildir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kocamın Aldatmaması için Aşk Büyüsü

Evliliklerde eşler arasını açan en büyük sorunlardan birisi da aldatmadır. Erkek, karısı evde onu beklese de başka kadınlara bakmayı sürdürür. Kendisinde başka kadınlara bakmayı hak gören erkek, karısının ne kadar çok üzüldüğünün farkına bile varmaz. Aşık olan bir kadın için çok zor olan böyle bir durum karşısında iki seçenek vardır.

İlki kocasını terk ederek, kendisine bunu yapamayacağını göstermektir. İkinci yol ise kocasını affederek, bir daha kendisini aldatmayacağını ummaktır. Kocasının kendisini aldatmasını istemeyen ancak çok aşık olduğu için evliliğini de bitirmeyen kadın çözümü kocamın aldatmaması için aşk büyüsü yaptırmakta bulur. Büyünün başarılı bir şekilde uygulanmasının ardından adam aldattığı içi pişman olurken; kadın da eşinin kendisini bir daha aldatmayacağını bilmenin huzuruyla hayatına devam eder.

Eşime Aşk Büyüsü

Büyülerin, insanoğlunun hayatındaki yeri büyüktür. Özellikle de aşk büyüleri antik çağlardan itibaren kadınların en büyük yardımcısı olmuştur. Bu durum antik çağlarda bulunan bir erkek için yapılan aşk büyüsünün ortaya çıkmasıyla kesinlik kazanmıştır. Kısacası eşine bağlı ve aşık bir kadın hangi çağda olursa olsun aşk büyüsünden yararlanarak, istediğini elde etmiştir.

Yuvasındaki huzursuzlukları ortadan kaldırmak isten kadın çözüm yolunu eşime aşk büyüsü yaptırmak istediğini söyleyerek medyumlarda bulur. Başarılı bir şekilde uygulanan aşk büyüsü sonrasında kadın eşinin aşkına kavuşurken, kocanın gözü de eşinden başka hiç kimseyi görmez.

Eşimi Aşık Etme Büyüsü

Eşimi aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum diyen kadın, kısa bir araştırmadan sonra kendisi için en uygun medyumu seçecektir. Medyumun seçilmesi sonrasında aşk büyüsü için gerekli olan adımlar da atılmış olur. Bundan sonraki süreçte büyü yaptırmak isteyen kişiyi yönlendirecek olan kişi medyum olacaktır.

Medyumun dediklerinin doğru bir şekilde yapılması sonucunda büyü de başarılı bir şekilde tamamlanır. Büyünün tamamlanmasıyla birlikte kadın da, eşinin aşkına kadın için hayatında da bir nevi ikinci bahar yaşanır.

Aşk Büyüleri konularında Kategorimiz içerisinde ki yazıları inceleyebilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Hande dedi ki:

  Daha önce çalıştığım bir çok hoca oldu ama hepsinden olumsuz sonuç aldım ama en sonunda ismail Hocamızı buldum yorumları hep okudum herkes memnun kalmış. Bende memnun kalma umuduyla eski sevgilim için bağlama duası yaptırdım ismail hocamız işinde çok başarılı Allah ondan razı olsun çok memnun kaldım.

 2. isimsiz dedi ki:

  İsmail hocama internetten ulaştım başlarda çok tereddüt ettim yine diğer hocalar gibi dolandırılmaktan korktum halam ve eniştem için yaptırmıştım çok memnun kaldık nişanlım ile aramız kötüydü başlarda çok korktum ama aklıma ismail hocamız geldi sağolsun konu ile çok ilgilendi çok yardımcı oldu. Aşk vefki yaptırdımAllah ondan razı olsun çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim Yine yardımcı oldu bana nişanlımla aramız düzeldi hocam sayesinde

 3. Feride dedi ki:

  25 yaşındayım kız arkadaşımla askerden gelince evlenecektik, ona çok güveniyordum ben askerden gelene kadar beni bekleyeceğini düşünüyordum o da beni çok seviyordu ve çok aşıktı hatta giderken sözlendik, ama askerliğimin bitmesine 1 hafta kala beni aldattığını öğrendim çok kızdım ama , sevdiğim için hiç seslenmedim ve ismail hocaya başvurdum Allah ondan razı olsun ki bana çok yardımcı oldu aşk ve bağlama duası yaptırdım başta güvenmedim ama ön yargılarımı boşa çıkardı çok teşekkür ederim ismail Hocamızı herkese şiddetle tavsiye ederim. 

 4. Hayriye dedi ki:

  Ben bu yorumları okumadan önce bu tarz şeylere ve hocalara hiç inanmıyordum ta ki bu durum başıma gelene kadar ve ismail hocama aşk duası yaptırana kadar. Kötü giden bir ilişkim ve benden soğuyan erkek arkadaşım için yaptırdım ismail hocama konuyu anlattım ve çok yardımcı oldu işlem 40 gün sürüyormuş biz yaptıralı 15 gün oldu ama şimdiden etkisini gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.