Harmura Aşk Celbi

Makaleme başlamadan önce  şunu belirtmek isterim yaptığım çalışmaların tamamı dinimize uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Hiç bir çalışmam içerisinde büyü yoktur ve Büyü ile ilgili hiç bir çalışma hazırlamıyorum.

Medyumların yaptığı birçok farklı aşk veya bağlama uygulaması bulunmakta ve bu uygulamalar insanlar tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Yapılan işlemlerin özellikle kişilere kesinlikle fiziki veya manevi anlamda herhangi bir sıkıntı vermemesi ve çoğu zaman kısa süre içinde istenen sonucu veriyor olmaları bu uygulamaların bu kadar büyük ilgi görmelerindeki en önemli etkenlerdir. Harmura celbi ismi ile bilinen ve özellikle aşk uygulamaları arasında çok özel bir yere sahip olan bir işlem vardır ki bugüne kadar birçok kişinin sevdikleri insanları kendilerine aşık etmelerine vesile olmuştur.

Birini size aşık olması yönünde yapılabilen bir celb işlemidir. Tıpkı büyüler de olduğu gibi celbiye uygulamalarında da çeşitlilik vardır. Yani nasıl ki bir insan kendine bağlayıp aşık etme büyüsü yaptırıyor ise; aşk bağlama ve harmura celbi yapılabilmektedir. Aşk bağlama konusunda hazırlanan çok etkili birden fazla yöntemler vardır. Ancak harmura aşk celbi hem rahmani dualar ile hazırlanan hemde kullanımı oldukça kolay olan çalışmalar arasında yer almaktadır. Tesirli olan bu dualar yüksek olasılıklarda olumlu neticeler vererek dilek sahibi kişinin isteklerini yerine getirmek için hizmet ederler. Genel olarak eşler bu uygulamayı çok sık tercih etmektedirler. Tabiki; sevgililer, sözlüler yahut nişanlılar arasında da bu uygulamanın yapılması mümkündür.

Sevdiğiniz birini tesiriniz altına almak, beslediğiniz güzel ve saf duyguları aynı şekilde size hissetmesi, beklenen ilgi ve alakayı görmeniz için yapılmaktadır. Elbetteki işinin ehli bir medyumca yapılan bu rahmani uygulamalar; itinalı ve özenli şekilde hazırlandığı zaman istenilen sonucu vermektedir. Ancak şunu unutmamalıyız herşey de olduğu gibi tüm şeylerin ve kainatın sahibi sahibi Yüce Rabbimiz istekleri doğrultusunda olur. İyi niyetle yapılan bu etkili duaların olmasını sağlamak adına harmura aşk celbi yapılmakta. Kulağa ilginç gelen ismi ile ve etkileri ile bu celbe benzer olan uygulamalardan daha başarılı ve daha etkili olan bir uygulamadır.

     

          HARMURA AŞK CELBİ NASIL YAPILIR?

Hamura aşk celbi usta olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Hatta usta olan medyumlar tarafından insanlara hamura aşk celbi tavsiye edilmektedir. Hamura aşk celbi uygulamasında birbirine aşık olması istenen kişilerin isimleri, baba ve annelerin isimleri ve iki kişiye ait olan resimler kullanılmaktadır. Var olan nesneler üstünde etkili olan dualar uygulanır ve belli başlı yardımcı uygulamalar ile desteklenir. Hamura Aşk celbi çoğunlukla kısa süre içinde etkisini gösterir. Bazen 3 ayı bulan uzun bir süre zarfını da bulabilmektedir. Hamura aşk celbinin etkisi 1 ila 3 ay içinde oluşmaktadır. Bu etkinin oluşumu ile sonsuza kadar etkisi sürmekte ve insanların mutlu bir birliktelik ile yaşamlarına devam etmesini sağlamaktadır. Kısacası bu işlem için mutluluğun bir formulü gibidir. Etkileri görülmeye başladığında dilek sahibi kimsenin bile hayretler içerisine düşmesine neden olmuştur. Sorununuz ile ilgili sizde bu konuda destek alarak başvurmak isterseniz benimle iletişime geçerek dertlerinizi gönül rahatlığı ile danışabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Araya Bilir Yada Whatsapptan Mesaj Atabilirsiniz. İLETİŞİM: 0544 917 49 17

10
Kimler Neler Demiş?

10 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler
Bildir
Esmanur

Dostlar bende yaptırdım evet aynen öyle Derman hoca dürüst saygı değer birisidir, güvenilir bir hoca arıyorsanız Derman hocayı tek geçerim. Ben eski sevgilimi kendimden soğutmak için yaptırdım ve sonuncu günündeyim şu anda hiç bir şekilde aramıyor etkisini gördüm çok şükür.

Vildan

Merhaba Arkadaşlar benim kocam sürekli beni aldatıyordu üstelik dayak da atıyordu boşanmak istiyorum ama buna da izin vermiyordu çok çaresiz kalmıştım napacağımı bilmiyordum sonra Derman hocayı buldum bir arkadaşım daha önce Derman hocayla çalışmış yaptığı harmura celbinden çok memnun kaldım benimde sıkıntımı çözmemde vesile oldu Allah onu ailesine çoluğu çocuğu varsa ona bağışlasın tuttuğu iyi olsun inşallah tavsiye ediyorum iyi ve kaliyetili bir hocadır. Vesile olan arkadaşım söylemişti çok iyi bir hoca diye. Allah böyle Derman hocadan razı olsun.

Şükran Erdoğu

İyiki sizi bulmuşum hocam iyi ki de tanışmışız şuanda hiç kimse beni bu kadar mutlu edemezdi kocam geri geldi hocam Allah sizden razı olsun ne diyim çok mutluyum Allah bin kere razı olsun Derman hocamın celbi ve duası kısa zamanda etki ediyor benim oldu deneyin pişman olmayacaksınız unutmayın işlem adı harmura aşk celbidir

Mehmet Ali

Harmura aşk celbi gerçekten işe yarıyor. Arkadaşlar bizzat denedim aşık olduğum kızı kendime aşık ettirmek için. Şimdi ailelerimiz tanışma aşamasında. ve daha önce başka hocalarla da yaptırmıştım faydasını görmedim. Yaptırmak istiyorsanız Derman hoca ile yapın. Başarıyı yakalarsınız.

Harun

Merhaba arkadaşlar ben bir kadını seviyordum. Açıldım ona fakat kabul etmedi çocuklarım var dedi. Ben bunları biliyordum onu her haliyle kabul ederdim ama o yanaşmadı bir türlü kabul etmedi benim niyetim ciddi evlenmek istiyorum diye hocama başvurdum şükürler olsun hocam sevdiğim kadın kabul etti evlenicez.

mahir kartepe

hocam sevdiğimi bana yeniden aşık ettiniz size ne kadar teşekkür etsem a z klır allah ne muradınız varsa versin

olcan şahanoğlu

hocam yaptığınız işlem 13 günde etki etti o şifalı ellerinizden öpüyorum sizin sevdiğim yeniden ve aşırı bir şekilde aşık oldu bana. herkese sizi öneriyorum ismail hocam.

Beren

Çok iyi

Dilara

Kargonuzu ne zaman aldiniz arkadaslar

Burcu

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun daha önce hocama bağlama Vefik yaptırdım ama bir faydası olmadı şimdi celb yaptırmada kararsızım sizce ne yapmalıyım gerçekten etkili oluyor mu