Evlenme Ve Kısmet Açma Celbi

        EVLİLİK VE İŞ KISMETİNİ AÇMAK

İş hayatında veya dükkanında bereket ve rızık olmayan sürekli talihsizlikler yaşayan bir kimsenin bu konuda çok büyük sorunları olabilir. Kapanan kısmetinizin açılması, şansınızın artması ve güzel bir maneviyata sahip olmak için hazırlanan bu mübarek celbin kullanılması gerekmektedir. Ayrıca; kullanım kolay ve gayet basit olan bu tılsım sayesinde insanları etkileyerek, herkesin sevip saygı gösterdiği bir insan olursunuz. Yapılan bu kısmet açma celbinin başarı oranları oldukça yüksek seviyededir. Eğer sizde kısmetinizle ilgili bir sorun olduğunu düşünüyor ve bununla ilgili bir çözüm arıyorsanız benimle irtibat kurarak danışabilirsiniz.

 

 

       KISMET AÇMA CELBİ

Kısmet kapanması maalesef her insanın başına gelebilecek sıradan konular arasındadır. Evlilik, iş ve rızık kısmetinizin kapatıldığını veya bir sebepten ötürü içinize bir şüphe olup bağlandığını düşünüyorsanız; sizlerin medyumu ismail hocanın sayesinde sıkıntınızın çözümü için danışabilirsiniz. Şuana kadar karşınıza istediğiniz gibi düzgün sizi anlayan ve sizi gerçek sevgi ile sevebilecek hiç kimse çıkmamış olabilir. Hayırlı rızık ve kısmet kapılarını sonuna kadar açmakta çok güçlü olan bu celbin, sorununuzu çözme odaklı olarak hazırlandığından kuşkunuz olmasın. Kısmet açılması ile ilgili çok sayıda kişilerin başvurdukları bu celb her zaman yüksek başarı göstermiştir ve kişilerin kapalı olan kısmetlerini ve rızkını açmıştır.Her şey üst üste gelip hiç bir şeyin yolunda gitmemesi gibi bu ters durumlarda üzerinizde olan bu talihsizlik gibi konuları düzelterek hayatınızın daha normal akması ve manevi huzuru bulmanız amaçlı hazırlanmaktadır. Her işlemde olduğu gibi kişiye özel olarak yapılan bu tılsımlar dilek sahiplerine istenilen sonucu Allah’ın izniyle vermiştir. Değerli kardeşim, bazı yollarla yapacağım çalışma sonucunda bu sorun Allah’ın izniyle kalkacaktır. Benimle iletişime geçerek sorununu gönül rahatlığıyla paylaşabilirsin.

Detaylı Bilgi İçin Araya Bilir Yada Whatsapptan Mesaj Atabilirsiniz. İLETİŞİM: 0544 917 49 17

 

 

9 yorum

  1. Merhaba arkadaşlar ben Mersin den yazıyorum. Esen adım, kısmet acmak için derman hoca ile işlem yaptık. benim kısmetim kapalıydı. Ne bir işe tutunabildim ne biri ile evlene bildim. Birkaç kez başka hocalarla da işlem yaptık fakat paramı aldılar işlem felan yapmadılar. Derman hocayı internette araştırırken buldum aradım konustuk işleme başladık 8. günde iş için aradım ve şuan çalışıyorum. inşallah kısmetim böyle devam eder Allah razı olsun hocam..

  2. Allah razı olsun hocam sizden işlem 11. günde etkisini gösterdi. İş için işlem yaptırdım bir türlü işe giremiyordum. Annem kısmetimin kapalı olduğunu söyledi derman hocayı annemin arkadaşı tavsiye etti çok şükür işlem yaptık etki etti..

  3. Ben Salim, ben de kısmet açmatırma işlemi yaptırdım. 37 yaşındayım bir türlü hayırlı birini bulup evlenemedim. Hatta iki tane hocaya da para kaptırdım kısmet açtırmak için işlem yapıcaz dediler hiç bişey yapmadılar. Derman hocamı buldum diğer hocalar gibi değil direk kendisi ile telefonda görüştüm. vefk yaptı bırde dua verdi 17. günde işlem etkili oldu. Şimdi konuştuğum bir bayan var.

  4. Benim kısmetim kapalıydı 31 yaşındayım evlenmek istiyordum fakat kısmetim hiç çıkmıyordu. Annem ve teyzemle hoca arayışına girdik. Derman hocamı teyzem buldu. Aradım konuştuk anlattım problemimi işlem için başladık yolladığı vefki taktım duayı okudum hergün 14. günde kısmetimde açıldı bir tane görücü geldi. Allah razı olsun hocam

  5. Hocam ben kısmetim açılsın diye işlem yaptırdım size vefk verdiniz üzerinde taşı dediniz hiç ümidim yoktu ama etki etti kısmetim açıldı sayenizde hocam size nasıl teşekkür ederim bilmiyorum.

  6. 3 yıl önce bir boşanma yaşadım. Tekrar evlenmek yuva kurmak istedim fakat bir türlü olmadı kısmetim kapalı sandım annem hocaya danışmam gerektiğini söyledi bizde sizi bulduk ve sağolun sayenizde üzerimdeki o kısmetsizlik kalktı şuan bir kız ile görüşüyorum inşallah iyi bir yuvam olucak sizin sayenizde Derman hocam.

  7. Ben oğlum için işlem yaptırdım. Oğlum yakışıklı işi gücü iyi birisi ama bir türlü hayırlı evlenemedi konuştuğu kızlar oldu ama sonuç yok kısmetle ilgili problem yaşadığını düşündüm derman hocamıza internet üzerinden ulaştım allah razı olsun çok yardımcı oldu. Sonuç iyi işlem olumlu sonuç verdi oğlum şuan bir kızla konuşuyor.

  8. 29 yaşında bir bayanım ve bu yaşa kadar hiç kısmetim çıkmadı. Tüm çevremdeki akranlarım birer birer evlendi yada ilişkileri vardı bende kısmet açtırmak istiyorum diye bir iki hocaya danıştım fakat çok iyi dolandırıldım. Derman Hocamızı da araştırdım yorumlar çok iyi bende iletişime geçtim işlem yaptı vefk ve dua etki etti hocam görücü usulü de olsa beni görmek isteyenler var çok sağolun kısmetim açıldı.

  9. Hocam allahima bin şükür iş hayatımda herşey terse gidiyordu sizin yaptığınız işlem sayesinde herşey yolunda çok şükür allah razı olsun sizden elinizden öpüyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.