İsmaiLHoca
Aşk Duaları

Erkeğe Yapılan Aşk Duası

Erkeğe Yapılan Aşk Duası

Aşkına karşılık bulamayan ya da sevdiği adamın kendisini yeteri kadar sevmediğini düşünen kadınlar, erkeğin aşkın kavuşmak için birçok farklı yol dener. Öncelikli olarak kendinde sorunu arayan kadın, sevdiği adamın başkalarına gitmemesi için yeme şekline dikkat ettiği kadar, sporuna da dikkat eder. Amacı ise sevdiği adama daha güzel görünerek, başka kadınlara bakması yerine kendisine bakmasını sağlamaktır. Kıyafetlerini, saçını değiştiren kadın her şeyi, sevdiği adam için bir umutla yapar.

Belki de kendisinde yaptığı değişimler ailesini kurtaracak, evlenmesini sağlayacak ya da aşkının görünür olmasına yardımcı olacaktır. Tatlı dilli de olsa, kıyafetlerini değişişe karşı tarafta değişim olmaması, emek veren kadını daha da yıpratır. Harcadığı emekleri, aşkını ve ailesini düşünen kadınsa, sevdiği adamı bırakmak yerine aşk duası sayesinde aradığı mutluluğu bulmaya çalışır. Aşk duasının gücünden yaralanmak isteyen kadın çareyi de Erkeğe Yapılan Aşk Duasında bulur. Erkeğe yapılan aşk duasının başarılı olması için bir medyumdan destek alınmalıdır.

Erkek Arkadaşıma Aşk Duası

Aşık olan kişinin durumuna göre tercih edilen aşk duası da değişiklik gösterir. Resmiyet kazanmamış ancak bir ilişki içerisinde olan kızlar, sevdiği erkeği kaybetmemek için erkek arkadaşıma aşk duasından yararlanır. Erkek arkadaşıma aşk duası yapmak istiyorum diyen kişi internetten bilgi alsa da çözümü deneyimli bir medyumda bulmalıdır. Aşk duası sayesinde erkek arkadaşıyla hiç olmadığı kadar mutludur. Hatta çiftin mutlulukları kısa zaman içerisinde resmiyet de kazanır. Ailelerin tanışmasının ardından söz ya da nişan yapan çift evlilik yolunda ilk adımı atarlar.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kocayı Aşık Eden Dua

Aşk duasının gücü medyum deneyimiyle doğru orantılı olduğu kadar aşk acısı çeken kişinin aşkının gücüyle de doğru orantılıdır. Ortada acı olsa bile gerçek aşk yoksa, aşk duası okumak isteyen kişinin duyguları samimi değilse, aşk duasından da söz edilemez. Çünkü aşk duasının başarısı gerçek aşk ve iyi niyetle de birbirine bağlıdır. Tam da bu nedenle aşk duası yaptırmak isteyen kişiler aşk duası sürecine başlamadan önce iyi düşünmelidir. Düşünürken, duygularını tartmalı aşk duasını hangi amaçla istediğine karar vermelidir. Aşk duasının altında yatan sebep o kim oluyor da beni sevmiyorsa belki de sürece hiç başlamamak daha doğru olur.

Erkeğe Yapılan Aşk DuasıPin
Erkeğe Yapılan Aşk Duası

Erkeğe Aşk Duası Nasıl Yapılır?

Aşk duası yaptırmak isteyen kadınların cevabını aradıkları sorulardan birisi de erkeğe aşk duası nasıl yapılır sorusudur. Sorunun cevabı çok basit olsa da içeriği d bir o kadar fazladır. Sorunu yanıtını bulup; süreci başlatmak isteyen kişiler maneviyatı yüksek ve aşk dualarında başarılı bir medyumdan yardım almalılardır.

Burada aşk duası kadar medyum seçimi de önemlidir. Bu nedenle medyum konusunda araştırma yapmak, süreci kolaylaştırdığı gibi aşk acısı çeken kişiyi de rahatlatacaktır. Medyum aşk acısı çeken kişiyi dinledikten sonra aşk duası sürecine de başlar. Aşk duaları pek çok farklı duruma göre değişiklik gösterdiği gibi cinsiyete göre de değişiklik gösterir. Ayrıca her duanın da kişiye ve olaya özel olduğu da unutulmamalıdır.

Erkeğin Aşık Olması için Dua

Erkeğin aşık olması için dua okumak isteyen kişi öncelikli olarak duygularından emin olmak zorundadır. Bunun nedeni de aşk dualarının sadece dua edeni değil, dua edileni ilgilendirmesinden de kaynaklanmasıdır. Manevi gücü yüksek olan dualar geri alınamadığı için aşk acısı çeken ya da aşk acısı çektiğini düşünen kişi boyundan büyük adım atmadan önce duygularından, isteklerinden ve gelecekte hayal ettiği hayattan emin olmalıdır. Birinden bile şüphe ediliyorsa aşk duası sürecine başlamadan, kendisini beklemeye almalıdır. Ben kendimden eminim diyenlerse hızlıca harekete geçerek hayatının aşkına kavuşmak için adım atmaya başlayabilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  En Kuvvetli Aşık Etme Duaları

Erkeğe Okunan Aşk Duası

Erkeğe okunan aşk duası ile kadına okunan aşk duası ya da kolay tutan aşk duası birbirinden farklıdır. Aşk duaları birbirine benzese de okunan dualar, sayıları, ritüeller farklılık gösterir.  Aşk duasıyla birlikte aşk acısı çeken aşkına, aşk duası okunansa hem sevildiği hem de sevdiği bir hayata ulaşır. Aşk duası okunurken abdest almak önemli olduğu kadar dua okunan yerin de temiz olması çok önemlidir. Bir de dua okuyan kişinin aşkına ve niyetine tam olarak odaklanabilmesi için yalnız olması gerekli olduğu kadar kimsenin rahatsız etmeyeceği bir  yerde de olması gerekir.

Aşk Duaları Kategorimizde ilgili yazılara ulaşabilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.