Dertlere Derman İsmail Hoca

Çok Tesirli Aşık Etme Duası

ÇOK TESİRLİ AŞIK ETME DUASI

Aşk Çok yönlü bir duygudur kimisi nefret ettiğine aşık olur kimisi hoşlandığı kişiye. Var olan aşkı kimse kaybetmek istemez çünkü kaybedilen aşklar hem fiziki hemde ruhumuzu olumsuz etkiler. Dünyada her insan gerçek aşkı bir yada iki kere tanık olur hayatı boyunca çünkü aşk herkes ile yaşanan bir duygu değildir kendinize özel hissettiğiniz sizdenmiş gibi hatta diğer yarınızmış gibi sandığınız kişilere beslenen duygudur. Nefret edilen kişiye aşık mı olunur diye bilirsiniz buna kendi hayatınızda tanık olmamış olabilirsiniz ama bir çok kişi nefret duygusu beslediği kişiye zamanla aşık olmaya başlarlar çünkü bu duygu en keskin duygulardan biridir en büyük aşklar kavgayla başlar değimide buradan geliyor demek tabire caiz olur.
Aşık olduğunuz kişiyle en özel anlarınızı paylaşırsınız berabar gülüp beraber ağlarsınız. Birlikte çok anılar biriktirirsiniz güzel günleride kötü günleride beraber atlatırsınız. Yaşanılan herşey aşık olduğunuz kişiye daha çok bağlanmanıza sebep olur asla kaybetmek istemezsiniz. Çünkü aşık olduğunuz kişi sizi terkedip giderse bu dünyanın yaşanılamaz olacağını düşünürsünüz. Beraber geçirilen anılar paylaşılan herşey en değerli vakitlerinizin elinizden kayıp gitmesini istemezsiniz.
Maalesef bir çok sebepten sizden ayrılmak isteyebilir yada ayrılır. Sizden soğuduğunu söyleyerek yada en kötüsü aranıza bir başkasının girmesi sebebiyle ayrılmak isteyişi. Siz Hayatınızı bir evin içerisinde beraber mutlu bir yuva kurarak geçirmek istediğiniz kişi bir anda başkası olmuştur size gösterilen ilgi tamamiyle yok olmuş etrafınızda onlarca insan olmasına rağmen aşık olduğunz kişi yanınızda olmadığı için yapayalnız birisi olmuşsunuzdur. Ama siz onlarca fırtınayı beraber geçirmiş olduğunuz kişiyi bırakmak istemezsiniz.
Yapılması gereken en doğru işlemlerden birisi olan en etkili aşık etme duası bir çok aşığı tekrardan bir araya getirilmesiyle bilinen en güçlü işlemlerden birisidir. Ne sebepten olursa olsun sizi terkeden kişi bu tesirli dua ile tekrardan size dönüp yarım kalan hikayenizi tamamlamanıza yardımcı olur. Yapılan çalışma dinimizce uygun bir şekilde dua ile hazırlanır kişi kendi iradesiyle gelir, iradesine müdahale edilmediği içinde dinen hiç bir sakıncası günahı ve yan etkisi bulunmamaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşık Etme Duası

 

SEVDİĞİNİZİ KENDİNİZE BAĞLAMA

İnsanoğlu Sevdiğinin, Nişanlısının veya Eşinin tamamiyle kendine bağlı olmasını ister. Kusursuz bir ilişki olmayacağını herkes bilir ama kendi kusurunu yada önüne gelen kusurları sevdiğini kaybetmeden berber atlatmak isterler. Kimisi atlatır kimisi atlatamaz. Bu gibi durumlarda ilişkilerde sarsılmalar olmaktadır. Yada hiç bir gerekçe olmadan araya soğukluklar girmektedir. Sevdiğiniz size tekrardan bağlanması için bağlama vefki en uygun işlemlerden birisidir. Bu işlem sayesinde araya giren soğukluk tamamen ortadan kalkar arada hiç bir bağlılık sorunu kalmaz. Sevdiğiniz, Nişanlınız Yada Eşiniz tamamen size bağlanır.
İşlem yapımı için sizin ve sevdiğinizin bilgileri gerekli isim soyisim ve Fotoğraf bilgileri ile çalışma Yedi gün içerisinde hazırlanmaktadır. Kullanımı gayet kolay her insanın hiç bir zorluk çekmeden kullanabileceği bir işlemdir. Etkileri ömürlük işlemlerdir olumlu dönüş alındıktan sonra tekrarı gerekmez ömür boyu size bağlı kalır sevdiğiniz. Yapılan çalışmaların bir çoğundan olumlu dönüş alınmaktadır. Sizlerde sevdiğinizin size bağlanmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken benimle iletişime geçmek sorunlarınızın üstesinden beraber kolayca ve basitçe gelebiliriz.

YAPILAN İŞLEMLER GÜNAH MI ?

Bir çok işlem türü bulunmaktadır RAHMANİ ve ŞEYTANİ olarak ikiye ayrılmaktadır. Benim kesinlikle onaylamadığım ve kesinlikle kimseye önermediğim işlem türü Şeytani işlem türüdür çünkü dinimizce uygun değillerdir kişinin iradesine direk müdahale edildiği için günahıda hayli büyüktür. Benim yaptığım ve en doğru işlem türü RAHMANİ çalışmalardır dinimizce uygun bir şekilde dua ile hazırlanmaktadır kişinin iradesine müdahale edilmez bu neden dolayı hem kişi kendi iradesiyle gelir hemde dinimizce hiç bir günahı bulunmamaktadır. Ben dinimiz gereği hiç bir zaman büyü işlemlerini merak etmedim yapımıylada ilgili hiç bir bilgim ve fikrim bulunmamaktadır gerçek bir müslüman büyüden uzak durmalıdır. Hiç bir zaman büyü tercih edilmemeli allahın yasak kıldığını yarattığı kul yapıyorsa o kişinin sözüne kesinlikle itibar edilmez çünkü allaha şirk koşulmuş olur ve muhakkak yapılan büyü tersine döner. Bizler Yerin ve gögün kaplı olduğu allahın bizlere bahşetti dualar ile yapılan işlemleri tercih etmeliyiz çünkü duadan üstün başka bir şey bulunmamaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Duası

hizli tutan ask duasi 300x147 - Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Bir önceki yazımız olan Kocayı Kendine Bağlama Duası başlıklı makalemizde etkili bağlama duası, karımı kendime bağlama duası ve kocayı kendine bağlama duası hakkında bilgiler verilmektedir.

/5 ratings

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".

Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler
Bildir
Deniz baytöre

Ismail hocam ‘a herkesin huzurunda tesekkur etmek istiyorum. Arkadaslar bana gostermis oldugu sabira okadar sorularima ragmen gercekten guvenerek yaptrabilirsiniz. Dua sayesinde bana da ayri bi sakinlik huzur geldi. 24. Günde etkisini gosterdi Erkek arkadasimla baristim huzurumuz cok sukir yerinde Hersey Allah’tan öncelikle ama vesilemiz hocamiz.. Rahatlikla guvenebilirsiniz. Sevgiler saygilar herkese.