İsmaiLHoca
Aşk Duaları

Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Çok Tesirli Aşık Etme Duası; Aşk Çok yönlü bir duygudur kimisi nefret ettiğine aşık olur kimisi hoşlandığı kişiye. Var olan aşkı kimse kaybetmek istemez çünkü kaybedilen aşklar hem fiziki hem de ruhumuzu olumsuz etkiler. Dünyada her insan gerçek aşkı bir yada iki kere tanık olur hayatı boyunca çünkü aşk herkes ile yaşanan bir duygu değildir kendinize özel hissettiğiniz sizdenmiş gibi hatta diğer yarınızmış gibi sandığınız kişilere beslenen duygudur.

Nefret edilen kişiye aşık mı olunur diye bilirsiniz buna kendi hayatınızda tanık olmamış olabilirsiniz ama bir çok kişi nefret duygusu beslediği kişiye zamanla aşık olmaya başlarlar çünkü bu duygu en keskin duygulardan biridir en büyük aşklar kavgayla başlar değimi de buradan geliyor demek tabire caiz olur.

Aşık olduğunuz kişiyle en özel anlarınızı paylaşırsınız beraber gülüp beraber ağlarsınız. Birlikte çok anılar biriktirirsiniz güzel günleri de kötü günleri de beraber atlatırsınız. Yaşanılan her şey aşık olduğunuz kişiye daha çok bağlanmanıza sebep olur asla kaybetmek istemezsiniz. Çünkü aşık olduğunuz kişi sizi terk edip giderse bu dünyanın yaşanılamaz olacağını düşünürsünüz. Beraber geçirilen anılar paylaşılan her şey en değerli vakitlerinizin elinizden kayıp gitmesini istemezsiniz.

Çok Tesirli Aşık Etme Duası
Çok Tesirli Aşık Etme Duası

İlginizi çekecek diğer makale. En Kuvvetli Aşık Etme Duaları

Maalesef bir çok sebepten sizden ayrılmak isteyebilir yada ayrılır. Sizden soğuduğunu söyleyerek yada en kötüsü aranıza bir başkasının girmesi sebebiyle ayrılmak isteyişi. Siz Hayatınızı bir evin içerisinde beraber mutlu bir yuva kurarak geçirmek istediğiniz kişi bir anda başkası olmuştur size gösterilen ilgi tamimiyle yok olmuş etrafınızda onlarca insan olmasına rağmen aşık olduğunuz kişi yanınızda olmadığı için yapayalnız birisi olmuşsunuzdur. Ama siz onlarca fırtınayı beraber geçirmiş olduğunuz kişiyi bırakmak istemezsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Yapılması gereken en doğru işlemlerden birisi olan en etkili aşık etme duası bir çok aşığı tekrardan bir araya getirilmesiyle bilinen en güçlü işlemlerden birisidir. Ne sebepten olursa olsun sizi terk eden kişi bu tesirli dua ile tekrardan size dönüp yarım kalan hikayenizi tamamlamanıza yardımcı olur. Yapılan çalışma dinimizce uygun bir şekilde dua ile hazırlanır kişi kendi iradesiyle gelir, iradesine müdahale edilmediği içinde dinen hiç bir sakıncası günahı ve yan etkisi bulunmamaktadır.

Sevdiğinizi Kendinize Bağlama Duası

İnsanoğlu Sevdiğinin, Nişanlısının veya Eşinin tamimiyle kendine bağlı olmasını ister. Kusursuz bir ilişki olmayacağını herkes bilir ama kendi kusurunu yada önüne gelen kusurları sevdiğini kaybetmeden berber atlatmak isterler. Kimisi atlatır kimisi atlatamaz. Bu gibi durumlarda ilişkilerde sarsılmalar olmaktadır. Yada hiç bir gerekçe olmadan araya soğukluklar girmektedir. Sevdiğiniz size tekrardan bağlanması için bağlama vefki en uygun işlemlerden birisidir. Bu işlem sayesinde araya giren soğukluk tamamen ortadan kalkar arada hiç bir bağlılık sorunu kalmaz. Sevdiğiniz, Nişanlınız Yada Eşiniz tamamen size bağlanır.

Pin

İşlem yapımı için sizin ve sevdiğinizin bilgileri gerekli isim soy isim ve Fotoğraf bilgileri ile çalışma Yedi gün içerisinde hazırlanmaktadır. Kullanımı gayet kolay her insanın hiç bir zorluk çekmeden kullanabileceği bir işlemdir. Etkileri ömürlük işlemlerdir olumlu dönüş alındıktan sonra tekrarı gerekmez ömür boyu size bağlı kalır sevdiğiniz. Yapılan çalışmaların bir çoğundan olumlu dönüş alınmaktadır. Sizlerde sevdiğinizin size bağlanmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken benimle iletişime geçmek sorunlarınızın üstesinden beraber kolayca ve basitçe gelebiliriz.

Aşık Etme Duaları Nedir?

Çok Tesirli Aşık Etme Duası nedir diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Aşk, insanlık tarihi boyunca en önemli konulardan biridir. Ancak aşkın karşılıklı olması, iki tarafın birbirine duyduğu hislerin eşit seviyede olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu durum bireyler üzerinde olumsuz etki yaratabilir. Bu nedenle bir kişinin diğerine aşık olması için bazı dualar kullanılmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Köpek Gibi Aşık Etme Duasının Anında Kabulü

Aşık Etme Duaları, sevilen kişinin kalbinde oluşacak bir etki sayesinde onun da aşık olmasını sağlar. Bu duaların tesiri kişiden kişiye değişebilir. Ancak doğru niyet ve samimiyetle yapıldığı takdirde, duaların etkisi oldukça güçlü olabilir.

Aşık etme dualarının kullanımı, özellikle evlenmek isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Ancak bu tür duaların kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, karşıdaki kişinin de aynı duyguları paylaşıp paylaşmadığıdır. Karşı tarafın duygularını zorla değiştirmek mümkün olmadığı için, duaları kullanmadan önce bu durumun iyi düşünülmesi gerekmektedir.

Duaların Etkisi Ne Kadar Sürer?

Duaların insan hayatı üzerindeki tesirleri saymakla bitmez. Duaların sonucunu kavramak, insan hayatında etkilerini anlamak günümüzde hala büyük önem taşır. Dualar farklı nedenlere bağlı olarak kullanılabilir. Buna bağlı olarak insanlar Çok Tesirli Aşık Etme Duası veya başka nedenlerle dua etmektedir. Ancak dua edenler genellikle dualarının etki süresi hakkında endişe ederler. Çünkü herkes dürüst bir şekilde istediği şeyleri duaları sayesinde olumlu sonuca bağlamak ister. Bu yüzden, dua sonuçlarının ne kadar sürdüğüne dair bilgi almak, onların beklentilerini anlamalarına yardımcı olur.

Duaların etki süresi çeşitli faktörlere bağlıdır. Öncelikle niyetin ne olduğunuza bağlıdır, zira isteklerinizin karşılık bulması için niyetinizin tam ve samimi olması gerekir. Ayrıca, Allah’ın rızasını kazanmaya çalışmak da sizin dualarınızın etki süresini belirleyen faktörlerden biridir. Duaların etkinliği, duaların hangi koşullarda ve hangi amaçlarla yapıldığına bağlı olarak da değişebilir. Örneğin, Çok Tesirli Aşık Etme Duası, güçlü bir niyetle ve doğru şartlar altında yapıldığında hemen sonuç verirken, diğerlerinde bazen aylarca hatta yıllarca beklemek gerekebilir.

Hangi Durumlarda Kullanılabilir?

Çok Tesirli Aşık Etme Duası adından da anlaşılacağı gibi sevdiğimiz kişinin bize olan ilgisini artırmak, onu kendimize aşık etmek için kullanabileceğimiz dualardır. Peki, hangi durumlarda bu dualar kullanılabilir?

Birinci durum sevgilinizin sizi terk ettiği durumlardır. Bu durumda etkili bir aşık etme duası ile sevgilinizin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Tutan Aşk Duası

İkinci durum, sevdiğiniz kişi sizinle ilgilenmiyor ya da size karşı soğuk davranıyorsa, aşık etme duası kullanarak onun ilgisini çekebilirsiniz.

Üçüncü durum ise henüz karşı tarafa açılamadığınız durumlardır. Duaların etkisi sayesinde sevdiğiniz kişinin size karşı ilgisini uyandırabilirsiniz.

Bu durumlar dışında aşık etme duaları kullanmak doğru değildir ve sevdiğiniz kişiye karşı yaptığınız her türlü müdahale onun özgürlüğünü kısıtlamak anlamına gelebilir.

Bu nedenle aşık etme dualarından beklentinizi gerçekçi tutmalısınız. Duaların etkisi ne kadar süreli olursa olsun, sevdiğiniz kişiye zorla bir şeyler hissettirmeyi hedeflememelisiniz.

 • Birini aşık etmek her zaman doğru değildir.
 • Duaların etkisi yanlış kullanıldığında kişiler arasındaki ilişkiyi daha çok zedeleyebilir.
 • Sevdiğiniz kişi sizinle aynı şekilde hissetmiyorsa, onu zorlamak sevgiye değil, sadece takıntıya neden olabilir.

Sonuç olarak, aşık etme duaları doğru amaçlarla ve doğru şekilde kullanıldığında etkili olabilir. Ancak kişilerin özgürlüklerine saygı duyarak ve gerçekçi beklentiler içinde olmak önemlidir.

Yapılan İşlemler Günah mı ?

Bir çok işlem türü bulunmaktadır RAHMANİ ve ŞEYTANİ olarak ikiye ayrılmaktadır. Benim kesinlikle onaylamadığım ve kesinlikle kimseye önermediğim işlem türü Şeytani işlem türüdür çünkü dinimizce uygun değillerdir kişinin iradesine direk müdahale edildiği için günahı da hayli büyüktür. Benim yaptığım ve en doğru işlem türü RAHMANİ çalışmalardır dinimizce uygun bir şekilde dua ile hazırlanmaktadır kişinin iradesine müdahale edilmez bu neden dolayı hem kişi kendi iradesiyle gelir hem de dinimizce hiç bir günahı bulunmamaktadır.

Ben dinimiz gereği hiç bir zaman büyü işlemlerini merak etmedim yapımıyla da ilgili hiç bir bilgim ve fikrim bulunmamaktadır gerçek bir Müslüman büyüden uzak durmalıdır. Hiç bir zaman büyü tercih edilmemeli Allah’ın yasak kıldığını yarattığı kul yapıyorsa o kişinin sözüne kesinlikle itibar edilmez çünkü Allaha şirk koşulmuş olur ve muhakkak yapılan büyü tersine döner. Bizler Yerin ve göğün kaplı olduğu Allah’ın bizlere bahşetti dualar ile yapılan işlemleri tercih etmeliyiz çünkü duadan üstün başka bir şey bulunmamaktadır.

Aşk Duaları Kategorimizi inceleyerek bir çok makalemize göz atabilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

12 Yorum

 1. Deniz baytöre dedi ki:

  Ismail hocam ‘a herkesin huzurunda tesekkur etmek istiyorum. Arkadaslar bana gostermis oldugu sabira okadar sorularima ragmen gercekten guvenerek yaptrabilirsiniz. Dua sayesinde bana da ayri bi sakinlik huzur geldi. 24. Günde etkisini gosterdi Erkek arkadasimla baristim huzurumuz cok sukir yerinde Hersey Allah’tan öncelikle ama vesilemiz hocamiz.. Rahatlikla guvenebilirsiniz. Sevgiler saygilar herkese.

 2. Şeyma dedi ki:

  Eşim bana o kadar soğuk davranıyordu ki başka biri mi vr diye düşünüyordum sonrasında İsmail hocamım yöntemini denedim. Eşimle aramızdaki sorunlar düzeldi bana daha ilgili ve alakalı oldu. Gerçekten çok teşekkür ederim yuvamı evliliğimi aşkımı kurtardınız

 3. Ebrar dedi ki:

  Ben yedi senelik evliyim geçen sene eşimle ayrıldık ve zaman geçtikçe onu ne kadar çok özlediğimi anladım. Ama o sanki beni unutmuştu ve yeni biriyle de konuşmaya başlamıştı. Bense evliliğimi kurtarmak için daha da geç kalmak istemeden bu dualara baş vurdum. Şimdi eşimle tekrar evlendik ve yakında bir bebeğimiz olacak bunların hepsi sayın ismail hocam sayesinde oldu arkadaşlar sanki ilk defe evlenmişiz gibi o kadar çok mutluyuzki birde allahım bize evlat nasip etti inşallah bütün herkesin gönlüne göre verir allah

 4. Fatih Kayserili dedi ki:

  Hocam size ne kadar teşekkür etsem az sorularıma ve ön yargılarıma rağmen güler yüzünüzü hiç eksiltmediniz beni sabırla dinlediniz. Ve tüm dualarınız işime yaradı çok sağolun

 5. Esra dedi ki:

  Hocam Allah ne muradınız varsa versin Allah sizi de çok mutlu etsin sizin beni ettiğiniz gibi

 6. Kadir dedi ki:

  o kadar yazacak çok şey varki en kısa şekilde duygularımı anlatmaya çalışacağım Sizi bana Allah gönderdi. Sabahlara kadar ağlarken şimdi mutluluktan uyuyamıyorum canımdan çok sevdiğim yoluna ömrümü bile vereceğim sevdğimi bana döndürdünüz ya hocam siz benim babam oldunuz kimsenin yapamadığını siz yaptınız hakkınızı ödiyemem allah razı olsun sizden

 7. Harika dedi ki:

  piyasada birçok hoca var sizin kadar tesirlisini yeni görüyorum. 17. gün bitmeden sevgilimle barıştım. Benden özür diledi

 8. Cafer dedi ki:

  Allah sizlere uzun ömür versin.

 9. İsa dedi ki:

  Karımla 2 senedir ayrıydık Kendisini çok seviyordum. kesinlikle benimle barışmak istemezken hocamla tanışmak nasip oldu. Şimdi beraberiz ve çok mutluyuz 🙂

 10. Elifsude dedi ki:

  Herşey için teşekkür ederim elinize emeğinize sağlık hocam sevdiğim sayenizde bana geri geldi ne sizin emeğiniz nede benim emeğim boşa çıktı çok ama çok sağolun

 11. Fatma dedi ki:

  Sizinle tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum sizden binlerce kez allah razı olsun sizin sayenizde 10 yıllık evlilğim yıkılmaktan kurtuldu anlam veremediğim şekilde eşim evinden benden uzaklaştı 2 tane çocuğum vardı onları bile görmezden geliyordu evin yolunu dahi unutmuştu sanki yuvamı kurtaran ismail hocam oldu yaptığı işlem çok şükür etkisini gösterdi kendisi çok iyi ve çok ilgili bü süreçte her konuda yardımcı oldu bana allahım cennetiyle ödüllendirsin hocamı inşallah

 12. Dağhan dedi ki:

  Piyasada bilinmekte olan en kaliteli ve değerli hocadır. Kendisini çok uzun bir zamandır tanır ve güvenirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua