İsmaiLHoca
Büyü

Cin Kabileleri

Cin Kabileleri

Cin Kabileleri insanlar daha önce yaratılan ve yaratılmak zamanları boyunca kabileler halinde yaşayan ruhani varlıklardır. Ateşten ve dumansız ateşten yaratılarak yeryüzünde biz insanlarla beraber olarak yaşayan ve Özellikleri olan varlıklardır. Kabileleri çok çeşitlidir ve birden fazla oranda kabile bulunmaktadır. Cinler görünmeyen, yeryüzünde enerjileri hissedilen ve iyi ile kötü olarak ayrılarak yaşayan ruhani varlıklar olmaktadır.

Cin Kabileleri konusuyla ilgili olarak yapılan araştırmalar cinlerin bir grup veya Kabile halinde yaşadıklarını göstermektedir. Cinler kendi Kabileleri de benzer birçok göreve getirilen varlıklardır. Çok uzun yıllar yaşama özellikleri nedeniyle de birçok kapanan tarihi zamanda da yaşayan varlıklar olmaktadır. Kendi özellikleri ve güçleri zarar verme veya vermeme konusunda da belirleyici özellik olmaktadır.

Betr Kabilesi

Betr Kabilesi konusunda sanal olarak da kişiler aradıkları bilgilere kısa zamanda ulaşım sağlayacaktır. Betr Kabilesi kötü niyetleri olan ve insanlara genel olarak zararlı alışkanlık yapmaları konusunda etki eden cinlerdir. Agresif, sinirli, hırçın ve kin dolu bir insan haline gelen bir kişi cinlerin tesiri altında kalmaktadır. Duygusal olarak da kişiyi etkisi altına alarak onları yönlendirmek istemektedir. Günümüzde adı en çok duyulan kabileler arasında yer almaktadır. İnsanları çevrelerine ve kendilerine karşı kötü biter insan olmaya yönelten cinlerdir. Gözü kim ve nefret dışında bir başka durumu görmeyen insanlar tesir ve etki altında kalmaktadır.

Betr Kabilesi insan davranışları ve duyguları ile onları kontrol altında tutmaya çalışan ve niyetleri kötü olarak da tanımlanan varlıklardır. Grup halinde yaşarlar ve insanlar için zarar verici birçok davranışın oluşumu konusunda etkili olmaktadır. Günümüzde de adı sıklıkla duyulan kabileler olarak davranışlar ve bedenler üzerinde son derece etkili olarak görev yapan cinlerdir. Niyetleri insanlara zarar ve tehlike vermektir. Korku ve endişe gibi duygulardan da beslenerek yaşayan varlıklardır. Çok öfkelenen ve hemen asabiyet durumu bu tür cinlerin marifeti olmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Papaz Büyüsü Etkileri Nelerdir?
Cin KabileleriPin
Cin Kabileleri

Amir Kabilesi

Amir Kabilesi son zamanlarda sıklıkla araştırılan ve merak edilen cin grupları arasında yer almaktadır. Amir Kabilesi özellikleri arasında tenha ve kimsenin yaşamadığı alanlarda yaşamayı seven varlıklardır. Son derece ıssız ve tenha alanlarda her zaman rahatça yaşayan varlıklardır. Süfli cinler olarak da tanımlanmaktadır. Daha çok Müslüman olan kişilere zarar vermek ya da korkutmak amacıyla yaşayan varlıklardır. İnsanlar karanlık ve tenha alanlardan geçerken Amir Kabilesi cinlerin hissedebilir. Korku ve endişe içinde olmadan alandan olabildiği kadar hızlı hareket ederek uzaklaşmak gerekir.

Amir Kabilesi insanları korkutarak yaşamayı seven varlıklardır. Özellikle karanlık, dağlık ve ıssız alanlarda garip sesler çıkartarak kimi zaman hayvan kimi zaman insan benzeri sesler ile oradan geçen insanları korkutarak endişe vermek isterler. Müslümanlara daha fazla yanaşan ve onları tedirgin varlıklardır. Bir insanın zarar görmesi konusunda da birçok işlem yapan ve korkutma türünü seçen cinlerdir. Korku vesvesesi vererek korkuyu aşırı ölçülere çıkartarak nisanları her zaman tedirgin eden varlıklardır.

Hanzap Kabilesi

Hanzap Kabilesi insanlar ile yakınlık kurma konusunda özellikle insanlara en çok yaklaşan cinler olarak da tanımlanır. İnsanlara vesvese vermeyi çok severler ve sık sık bu tür vesveseler nedeniyle insanların hem kendilerine hem de çevrelerine zarar vermelerine neden olur. Bir kişiyi ibadet anlarında geri çevirmek ve onu korkutmak amacıyla vesvese vermeye devam eden cin kabilesidir. Günümüzde daha çok insanları iyi ve güzel olan davranışlar duygular ve ibadetlerden uzak tutma konusunda çalışan cinler olmaktadır. İnsanlar ile yakınlık kurmayı çok severler ve kötü cinler kabilesidir.

Hanzap Kabilesi kişiye fayda sağlamayacak olan yöntemlere ve davranışlara sevk eden cinlerdir. İbadetten uzak tutma ve alıkoyma özellikle Hanzap cin kabilesinin özellikleri arasında yer almaktadır. Olumsuz olarak vesvese vermesi nedeniyle ibadet zamanında kişi kafasını karıştırmasına neden olmaktadır. Olumlu davranışlar bu tür cinler nedeniyle her zaman olumsuz olarak sonuçlanmaktadır. İnsanlara zararı olan ve yararı olmayan cin grubudur. Birlikte yaşamayı severler ve zarar vererek korku duygusunu insana aşılamaya çalışır. Kabileler olarak yaşayan cinler insanlara maddi ve manevi olarak da korku salan varlıklardır. Genel olarak insanların iç dünyalarında farklı duygu ve düşüncelerinin korkuya dönüşmesinde etkili rol oynamaktadır. Cin kabileleri ile temasa geçmek tehlikeli sonuçlar yaratabileceği için mutlaka alanında uzman medyum desteği alınmalıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Eşime Büyü Yapıldığını Nasıl Öğrenebilirim?

Büyü Kategorimizde ilgili bir çok makaleyi inceleyerek okuyabilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.