İsmaiLHoca
Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü amacı aşk, sevgi, güven, sadakat gibi duyguları büyü etkisi altında olan kişiye odaklamak ve hayatında sadece büyünün yaratılmasını isteyen kişiyi dilemesini sağlamaktır. Eşinizden ayrılmak üzereyseniz, bağ büyüsü sayesinde evliliğiniz eskisinden çok daha güçlü olacaktır. Burada niyetin çok önemli olduğunu söylemekte fayda var. Medyumların ruhsal yetenekleri vardır, bu yüzden bu büyüyü yapma amacınızı bilirler. Bağlama büyüsü altında birden fazla sayıda büyü yapılır, kişilerin hedefleri doğrultusunda herhangi bir büyü çeşidini seçebilmesi tamamı ile mümkündür.

Bağlama Büyüsü medyumlar ve hocalar tarafından kullanılan oldukça etkili bir büyü türüdür ve etkileri neredeyse ölene kadar sürer. Bu tür büyülerin amacı her zaman mutluluktur ve amaç mutluluk değilse baştan bu büyüden kaçınmak veya uzak durmak daha iyidir. Bu büyüyü yaptıktan sonra ikili birbirlerine sevgi, şefkat, güven ve sadakat açısından çok bağlanır ve bu bağ ölene kadar sürer. Bağlama büyülerinin birkaç alt kategorisi vardır. Bağlama büyüsü, eşi artık evle ilgilenmeyen ve eskisi kadar değer göremeyen kişiler tarafından yapılır. Artık bağlama büyüsü devreye girdiği için ise eş kişiye eskisinden çok daha fazla bağlanır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır konusuna değinmeden önce genel olarak büyüleri ve büyü kavramını ele almakta fayda var. Yüzyıllardır insanlar bu tür bağlanma büyülerini ve bağlanma büyülerinin alt kategorilerini hem ilişkilerde hem de âşık olmalarda denediler ve test ettiler. Bu testlerin sonuçları ise kesinlikle mükemmel oldu. Büyü yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği konuların başında büyücülük konusu gelmektedir. Ama çoğu insan rahatsızlık hissiyatı da duyabilir veya beklediği sonuçları da tam olarak gözlemleyemeyebilir. Sebebi ise kendisine tecrübesiz ve sahtekâr bir medyum hocanın yardım etmekte olmasıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kolay Bağlama Büyüsü

Bu kadar mağdur olmak istemiyorsanız internette araştırma yapmalısınız. Üstelik araştırma esnasında da mutlaka dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. İlk olarak, sık sık duyduğunuz medyum hoca ile ilgili olan hemen hemen tüm yorumları okuyun. Bu yorumlar kullanıcılar tarafından yapılmıştır ve bu nedenle her zaman gerçekleri yansıtmaktadır. Medyumun bundan sonra hala bir ofisi var mı sorusunun cevabını da bilmelisiniz. Çünkü ofisi olan hocanın yerini ve yurdunu biliyor olabilir ve bir güven kazanabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır noktasında kesinlikle kendi başınıza yapmanızı tavsiye etmem sadece zaman kaybı olur. Alanında uzman medyumlar dışında kimse bu büyüyü kolayca yapamaz. Siz yapamazsınız. Bu büyü çeşidi eşlerin aldatması gibi çeşitli durumlarda kullanılabilir. Sihirle ilgilenen herkes bu konuda araştırma yapmayı tercih ediyor. Bağlama büyülerinin nasıl oluşturulacağı konusunda araştırmalar yapılıyor, ancak yanıtları hiçbir yerde bulmak kolay değil. Bağlama büyülerinde en önemli unsurun niyet olduğu bilinmektedir. Amaç ne olursa olsun büyü uygulamaları yapılır ve sonuçları beklenir. Belki büyü kurallarını anlamıyorsunuz, biraz açalım, örneğin evli ve ayrılmışsınız. Sonuç olarak evliliğiniz biter ve o evliliği geri getirmek için bir bağlayıcı büyü daha yapılır.

Örneğin evlilik zaten hiç yoktur ve aranızdaki aşk durumu da tamamı ile sona ermiştir. Bu büyüler aracılığı ile karşı taraf tekrar ilişkiye döndürülebilir. Bu, bağlama büyülerinin birden fazla alt kategorisi olduğu ve her büyünün buna göre yapıldığı anlamına gelir. Bağlama büyüsü duruma göre değişir. Bağlama büyüleri, yüzyıllar boyunca oluşturulan büyü türleri göz önünde bulundurularak oluşturulur. Bağlama büyüsü yapılırken kime yaptırılacağına çok iyi karar verilmeli, gerekli bilgiler açık ve doğru bir şekilde büyüyü yapacak olan kişi tarafından bilinmelidir.

Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Bozulur?Pin

Bağlama Büyüsü Etkileri

Bağlama Büyüsü Etkileri ve ayrıntılarına gelince, bağlama büyüsü, gerçek medyumların elinde oldukça etkili bir ritüeldir. Bir kadının sevdiği erkeği kendine bağlamak için, bir erkeğin de sevdiği kadını kendine bağlamak için yapabileceği bir büyü çeşididir. Bir bağlama büyüsünün etkileri, yapıldığında ortaya çıkar. Bununla birlikte insanların mizaçları da normalden farklı belirtiler göstermeye başlar. Bir kişide hem fiziksel hem de ruhsal anormallikler ortaya çıkmaya başlar. Vücudun birçok yerinde doktorların anlayamadığı ve teşhis edemediği ağrılar oluşur. Semptomlar ayrıca uykusuzluk, uyku bozuklukları, düzensiz uyanmalar veya kabuslar içerebilir. Yorgunluk ve kolu hareket ettirememe de belirtilerdir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Hemen Tutan Bağlama Büyüsü

Depresyon vardır. Ayrıca kaygı, endişe, sürekli endişe ve sinirlilik de öne çıkan belirtilerdir. Tabii ki, bunlar kötü niyetle yapılmış büyülerde daha yaygındır.  Büyü yapımını başarılı bir medyum gerçekleştirdiğinde; sevgilileri birbirine bağlayan bir büyü yaptığında, bu onların aşklarını, partnerlerine olan bağlılıklarını ve kendilerininkini düşünmelerine neden olur. Bağlama büyüleri yaparken, gerçek bir medyum size ne yapmanız gerektiğini öğretecek ve etkileri hakkında sizinle her daim iletişim kuracaktır.

Bağlama Büyüsü Etkileri sayesinde kişiler hem halihazırda ilişki yaşamakta oldukları kişiler ile hem de ayrılmış oldukları kişiler ile oldukça kuvvetli bir bağ kapsamında bir araya gelebilirler. Bu tür büyüler ilişkilerin dinamiğini neredeyse derinden etkiler ve kişilerin birbirlerine olan sevgilerini, saygılarını ve aşklarını gözle görülebilecek bir seviyede arttırır. Böylelikle de her iki taraf da çok daha mutlu ve daha huzurlu bir ilişki içerisinde hisseder. Ancak bu bahsedilen etkilerin gözlemlenmesi için deneyimli bir medyumun bu büyü türünü gerçekleştirmiş olması neredeyse şarttır.

Bağlama BüyüsüPin
Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsünün Etki Gösterme Süresi

Bağlama Büyüsünün Etki Gösterme Süresi, herkes için aynı olmayabilir. Büyülenen kişiler fiziksel ve zihinsel değişimler içindedir bu yüzden büyü insanları bu yönde de etkiler. Etki süresi büyüleyen kişinin becerisine ve donanımına bağlıdır. Bu nedenle bağlama büyüsü yapıldıktan sonra çeşitli zamanlarda etki gösterecektir. Ancak bağlama büyüleri de diğer büyüler gibi en geç yaklaşık bir ay sonra etkisini göstermeye başlar.

Bağlama Büyüsünün Etki Gösterme Süresi konusunu araştıranlar ve etkileri bir an önce gözlemleyebilmek isteyenler mutlaka deneyimli bir medyumdan yardım almalıdır. Sonuç olarak, çiftler ve sevgililer arasındaki bağ derinleşecektir. Aynı zamanda bir daha kavuşamayan aşıklar sonsuza dek mutlu yaşamaya başlarlar.

Bağlama Büyüsü Bozmak

Bağlama Büyüsü Bozmak, büyücülüğün etkisi altında olanların sıklıkla araştırdığı bir konudur. Kuran sureleri ve medyumların yanı sıra büyüleri bozmanın başka bir yolu daha var. Bu duruma “kendiliğinden büyünün bozulması” denir. Bu yöntem sayesinde karısının üzerindeki büyüyü nasıl kaldıracağını merak eden bir erkek, eşinin üzerindeki büyüyü kaldırabilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kendim Bağlama Büyüsü Yapmak İstiyorum

Bağlama Büyüsü Bozmak için de tıpkı diğer büyü çeşitlerinde olduğu gibi deneyimli medyum hocalardan yardım alınması gereklidir. Bu sayede büyünün olası kötü etkilerinden kurtulabilmek çok daha mümkün olacaktır.

Bağlama Büyüsünü Kimler Yaptırır?

Bağlama Büyüsünü Kimler Yaptırır gibi sorular, kimin hangi tür büyü yapması gerektiğini kısaca açıklamak için sorulan sorulardır. Bu büyü çeşidi aynı zamanda birçok sure, ayet ve duayı bir arada okumanızı sağlayan bir uygulamadır. Uzak mesafeli ilişkileri birleştirmek, sevgilileri birleştirmek, ayrılıkları gidermek, gidenleri büyük bir pişmanlıkla geri döndürmek için yapılır.

Bağlama Büyüsünü Kimler Yaptırır noktasında kişilerin ortak hedefi artık mutlu, bağlı ve sadakatli ilişkiler yaşamaktır. Bu büyü sayesinde ise tüm bunların gözlemlenebilmesi oldukça kısa süreler istemektedir. Bu büyü sayesinde kişiler artık mutlu olabilmektedir.

Bağlama Büyüleri ile ilgili yazılarımıza Kategorimizden ulaşabilir ve bir çok bilgiye sahip olabilirsiniz.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

44 Yorum

 1. Zübeyde dedi ki:

  Hocam Allah razı olsun sizden 13. Gün işlem etki etti eşim evine yine döndü. Onu sömüren kadını da bıraktı bana karşı çok iyi şuanda şuan çocuklarımın başında duruyor bu bile benim için yeterlidir herşey sizin sayenizde hocam Allah sizi başımızdan eksik etmesin

 2. Akman ortagil dedi ki:

  Hocam çok şükür sevgilim aradı ve barıştık hocam benim hatalı olmama rağmen kendisi aradı ve beni bırakıp gittiği için ne kadar pişman ne kadar üzgün olduğunu anlattı hâlâ şok içindeyim hocam sevdiğimi bana geri dondurdunuz iyi ki web sitenizi bulmuşum allah razı olsun İsmail hocam sizden

 3. Ömercan dedi ki:

  Sayenizde eşim evine döndü bana bağlandı sağolun hocam Allah razı olsun

 4. Erhan demet dedi ki:

  O kadar hocaya gittim herşey bitti derken İsmail hocami buldum derdime derman oldunuz Allah razı olsun o kadar hocayim diyen kişinin yapamadığını 16 günde yaptınız hocam Allah sizden razı olsun

 5. Esma dedi ki:

  Valla işlem yaptırırken çok kararsızdım çokta umudum yoktu böyle şeylere çok inancım olmadığı için ama İsmail hocam beni yanılttı ve yanılıyor olmama çok mutlu oldum nisanlimi bana geri döndürdü her gün ne zaman düğün yapacağız diyor bana Allah razı olsun kalbi güzel hocamdab

 6. Hayriye kulkac dedi ki:

  Eşimi bana evine bagladiniz gözü hep disardaydi şimdi benden başkasını görmüyor hocam gerçekten de yaptığınız işlek çok etkili

 7. Aylin dedi ki:

  Allah razı olsun hocam ayrılıp giden nişanlım senin sayende 20 günde geri döndü. Allah razı olsun🙏

 8. Seda dedi ki:

  Sevgilimi bana tekrardan bagladiniz Allah razı olsun hocam

 9. Derya dedi ki:

  Hocam çok sağolun başta tereddüt ettim ama sevgilim geri döndü kendi kendine aradı çok özledim dedi. Başta tereddüt ettim ama iyi ki sizi aramışım Allah razı olsun

 10. Eda dedi ki:

  Hocam yıkılan yuvami tekrardan birlestirdiniz tek yuvam değil dünyam yıkılmıştı eşim sayenizde döndü geri yuvami kurtardiniz Allahım herşeyi gönlünüze göre versin hakkınızı helal edin sayın hocam

 11. Hakan yardic dedi ki:

  Sevdiğim kızı bana geri getirdiniz kaç aydır hayatım zindan olmuştu Allah binlerce kez razı olsun hocam sizden isigimi geri verdiniz bana

 12. Hikmet Destici dedi ki:

  O kadar hocaya gittim o kadar işlem yaptılar hocam siz 20 günde sevdigimi bana bağlayıp geri döndürdünüz keşke sizinle ilk başlarda karsilassaydik o kadar zaman boşa gitti diğer hoca bozuntulari yüzünden ama sevdiğimi bana geri getirdiniz hocam çok teşekkür ediyorum size

 13. Gamze dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar bundan 6 ay önce medyum ismail hoca ile birinin tavsiyesi üzerine tanıştım kendisine durumumdan bahsederek bir işlem yaptırmaya karar verdim ve başladık verdiği süre daha dolmadan işlemlerim faydalarını görmeye başladım sayesinde şuan çok mutluyuz ve evlenmeye karar verdik kendisine teşekkürlerimi borç biliyorum allah sizden razı olsun medyum ismail hocam

 14. Fatma dedi ki:

  Hocam sizden Allah razı olsun sizin sayenizde kocam tekrar yuvasına geri döndü

 15. Aslı dedi ki:

  Eşimle annesi yüzünden aydırildik boşanmak istemiyordum bir birimizi o kadar çok seviyorduk ki 1 ayda eşim benden nefret etmeye başlamıştı sevgisi hiç kalmamiş yüz yüze gelmek bile istemiyor yuvamin saçma sapan nedenlerden yıkılmasını istemiyordum eşim benden uzaklaşti soğumuş gibi severek evlendik daha 1 yıl olmustu sonra İsmail hocamın web sitesiyle karşılaştım beni çok güzel dinledi ve işlem yaptı bana henüz 16. Günde işlem etki etti şuanda eşim eskisinden daha çok bağlı bana Allah razı olsun hocamdan yuvami kurtardiniz

 16. Melike dedi ki:

  İsmail hocama bağlama işlemi yaptırmıştım. Almanyadan yazıyorum arkadaşlar melike ben buraya yorum yazacam diye söz vermiştim. gerçekten oldu hocam sayesinde bana 1 aydır yazmayan adam watsaptan yazdı benimle görüşmek konuşmak istediğini söyledi pişman gibi samimi bir şekilde yazıyor bana. inanılır gibi değil yaaa ne yaptınız hocam sizi herkese tavsiye edeceğim Allah sizin ne muradınız varsa versin

 17. Gülay yıldız dedi ki:

  Eşim eve döndü o kadından ayrıldı hayatta inanmazdım böyle şeylere sizi tanıdım resmen beni ölümden kurtardınız. İntiharın eşiğine gelmiştim size minnettarım.

 18. Cansu dedi ki:

  Bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine bende ismail hocamı aradım kendisi de daha önce İsmail hocaya işlem yaptırmış yıllar önce. şuan evli ve hala çok mutlu. Bana da yardımcı olabileceğini söyledi ve aradım bende . Düğünüme 3 ay kala nişanlım ailesi yüzünden beni terk etti. İsmail hocamın yaptığı işlemle şuan nişanlım ve ailesi ağzımdan çıkacak tek söze bakıyor Allah hocamdan razı olsun eğer hocam yardım etmeseydi akrabalarımın yüzüne bakamazdım şimdi çok mutluyum ve her şeyi İsmail hocaya borçluyum

 19. Selen akarsu dedi ki:

  Beni eşim ter ketti gitti İnternette araştırırken ismail hocaya rastladım ve aradım konuştuk kızım sen merak etme dedi onu sana bağlıyacam dedi tamam dedim hocam ne gerekiyorsa yapalım dedim sağ olsun yaptı ve gerçekten inanılır gibi değil 17 günde kocam evine döndü tekrar bu olacak şey değil ismail hocam sizden Allah razı olsun imkansızı başardınız ne kadar teşekkür etsem azdır.

 20. Kamil dokay dedi ki:

  Arkadaşlar merhaba bende ismail hocama işlem yaptırdım sevgilim beni terletmişti ve ben bir çok medyuma işlem yaptırdım ama hepside parayı aldı bir daha telefonlara dahi bakmadılar İsmail hocayı buldum internetten, konuştum olup olmayacağını bilmiyordum ama umut ettim ve yaptırdım çok şükür muvaffak olduk işlemlerde ama gerçekten çok etkili yaptığı işlemler Allah ondan razı olsun şiddetle tavsiye ederim.

 21. Cumali dedi ki:

  Hocam Allah Sizden razı olsun o kadar güzel etkiler başladı ki ne diyeceğimi bilemiyorum. Hataydan’dan selamlar hocam… Sağ Olun var olun…

 22. Haktan naldek dedi ki:

  Hocam nasıl bir işlem yaptınız anlayamadım ben. Beni benden daha çok sevmeye başladı kız arkadaşım çok çok bağlandı bana sayenizde bu iş evliliğe gidecek bir yuva kurmaya vesile oldunuz Allah razı olsun sizden hocam

 23. Feride dedi ki:

  Bende ismail hocadan 08.02.2019 tarihinde işlem yaptırdım inşallah bende sonuç alırım. Çok kişiden işlem yaptırdım hiç sonuç alamadım değil ilerlemek hep geriye gittim sonucları buraya yazicam hakkımızda hayırlısı insallaj

  1. Feride dedi ki:

   ismail hocama yaptırdığım işlem 24.02.2019 tarihinde etki etti ve sonuç aldım eşim çok çok şükür evine döndü daha da ilgili binlerce kez özür diledi ayaklarıma kapandı çok pişman olmuş ben bu kadar etki edeceğini beklemiyordum iyi size inanmışım ve güvenmişim hocam allah razı olsun senden

   1. Ece dedi ki:

    Bende yaptırıcam ama kararsızım sizinle konuşma Farsatimiz olur mu bana yardımcı olun belki sizinle konuşunca bende yaptırıcam

 24. Arzu dedi ki:

  Hocam allah ne muradıniz varsa versin eşim benden çok soğumuştu beni görmek dahi istemiyordu anlam veremediğim bir şekilde uzaklasiyordu benden oysa ben onu çok seviyordum ve yuvanın dağılmasını istemiyordum ismail hocam sağolsun işlem yaptı şuanda eşim bana eskisinden daha çok bağlı ne desem yapıyor hocam yuvamı kurtardı allah razı olsun sizden

 25. Dilay sönmez dedi ki:

  Herkese merhaba 2 yıllık ilişkim vardı herşey çok güzel gidiyordu nişan yapmayı dusunuyorduk ama bir anda birşeyler oldu ve sevgilim benden uzaklaştı gorusemiyorduk bile beni seven o adam başka birşeye dönmüştü evlilik hayalleri kurarken bir anda herşey değişmişti internet üzerinde araştırırken İsmail hocamla karşılaştım hiç sıkılmadan usanmadan beni dinledi 6 ay önce işlem yaptırdım ve şuan nişanlıyız hocamın yaptığı işlek 21 günde etki etti Allah razı olsun hocamdan yuva kurmaya ilk adımı atmamızı yardımcı oldu çok minnettarım hocam size

 26. demet karadaş dedi ki:

  uzun zamandır kocamla sorunlarımız vardı çoğu zaman eve gelmiyor kendi evine çocuklarına bakmıyordu sanki kendi çocukları değilmiş gibi davranıyordu çok zor durumdaydım internet üzerinden medyumlar aramaya başladım 2 kere dolandırıldım hatta ismail hocamın web sitesini buldum son çare işlem yaptırdım umudum tükenmişti ama ismail hocam bana umut oldu dağılan yıkılan yuvamı kurtardı yaptığı işlem 11 günde etki etti çok şükür şlem yaptıktan aylar geçti eşim evine bana çocuklarına sımsıkı bağlandı ilk zamanlardan bile daha iyi oldu allahıma şükürler olsun

 27. ali yücetürk dedi ki:

  7 aylık ilişkim vardı sudan sebepten dolayı ayrıldı kız arkadaşım benden ayrılık sebebi bile değildi naptıysam geri dönmedi bana ismail hocamla tanıştım durumu anlattım allah razı olsun hocamdan benimle çok ilgilendi yaptığı işlemden sonuç aldım işlem 30 günde etki etti şuanda sevgilimle aramız çok çok iyi teşekkür ederim hocam

 28. aydın dedi ki:

  ismail hocamın yaptığı işlem tuttu allah razı olsun

 29. haydar çamlı dedi ki:

  herkese selamlar fransadan haydar ben. hocaamın web sitesini bulup kendisiyle whatsapp üzerinden görüştüm eşimle olan durumu anlattım işlem yapıp kargo ile göndereceğini söyledi bana açıkçası çok inanamadım ben fransada hocam türkiyede aklımda çok soru işareti vardı ama çok zamanım yoktu ismail hocam hazırlayıp gönderdiğinde kargoyu alırken çok heycanlıydım 19. gün işlem etki dünyadaki en mutlu insan ben oldum eşimi çok seviyordum ve kaybetmek hiç istemiyordum allah razı olsun hocam sizden

 30. Harun dedi ki:

  Hocam allah razı olsun sizden işlem başarılı oldu sevdiğim kadını bana bağladınız

 31. ilayda dedi ki:

  Merhaba bende İsmail hocama işlem yaptıran biriyim. Eşimle evlendiğimizden beri çok
  sorunlar yaşadık. Tabi en kötüsü geldi başıma aldatıldım. O kadar kavga hiç bişeymiş bunun
  yanında 3 yıllık evliliyiz daha. Ben eşimden hiç ayrılmak istemedim bana dönsün istedim o
  kadını unutsun eskisi gibi olalım istedim. İsmail Hocamla işlemi yaptık çok şükür işlem etki etti
  çok sağolun varolun hocam sayenizde eşim eskisinden çok daha iyi

 32. hamza dedi ki:

  Merhaba ben de eşimle aramızdaki sorunlar için İsmail hocama işlem yaptırdım. İsmail
  Hocam sayesinizde eski günlerimize geri döndük evimizde huzur var, artık kavga gürültü yok
  çok şükür

 33. zerrin dedi ki:

  Ben de annem ve babam için işlem yaptırdım. Annemle babam 1 buçuk yıl önce boşandı. Ben
  annemle yaşıyordum ama babama da çok üzülüyordum tek kaldı diye. Annemde zorlanıyordu
  kaç yıllık eşinden ayrıldı. İkisi de çok inattı adım atmıyorlardı bende böyle bir işlem yaptırmak
  istedim. Ama başıma kötü şeyler geldi bir hoca yüklü miktarda paramı aldı yani dolandırıldım.
  Sonra İsmail hocamı buldum aradım konuştuk anlattım durumumuzu. İşlemi yaptı , çok
  geçmeden annemle babam barıştı bende eskisi gibi olunca çok mutlu oldum Allah kimseye
  böyle şeyler yaşatmasın

 34. Hülya dedi ki:

  Gerçekten bu gibi şeylerin doğru olduğuna inanmazdım ama işe yaradığında hayrete düştüm. Allah sizden razı olsun hocam. Sayenizde yuvam kurtuldu.

 35. Burcu dedi ki:

  Ben hatalıydım ve beni asla geri dönmeyecek şekilde terk etti. Asla ama asla geri döneceğini düşünmüyordum. kaybedecek birşeyim kalmamıştı artık son ümit denemek istedim. Gerçekten bahsettiğiniz gibi 13. günde yazdı ve konuşmaya başladık eskisine oranla şimdi daha iyiyiz gün geçtikçe daha iyi olacağından eminim.

 36. Büşra dedi ki:

  Sözlerime nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Uzun zamandır çok mutsuzdum. Asla geri dönmeyecekti ve o kadar çok ağlamıştım ki tamamen çaresizdim. Sonra bir arkadaşım burayı tavsiye etti. Belki bir ümit işe yarar dedim ve denedim. 32. gün etki almıştım ve sevdiğim adam bana geri gelmişri. Size nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum allah razı olsun sizlerden

 37. Gülbeyaz dedi ki:

  Uzun süredir evliliğimde yolunda gitmeyen şeyler vardı. Eşim evinden uzaklaşmıştı benden uzaklaşmıştı. Başka birinin olduğunu düşünmeye başladım. Daha yeni evliyiz ve çok severek evlenmiştik. Daha sonra nazara geldiğimizi düşünüp yöntemler aradım. İsmail hocamla karşılaşıp yöntemini denedim. Allah razı olsun hem eşim evine döndü hem de hamile olduğumu öğrendim. O kadar mutluyum ki çok teşekkür ederim

 38. Rümeysa dedi ki:

  Az kalsın eşimle boşanacaktık. 5 yaşındaki kızımdan ayrılmak zorunda kalacaktım ama ismail hocamın sayesinde yuvam kurtuldu. Allah razı olsun hocam sizden

 39. Buse Demir dedi ki:

  İlişkinin başlarında her ne kadar bana çok iyi davransa da birden tüm ilgisi alakası kesildi. Ne yüzüme bakar oldu ne de ilgilenir oldu. Yöntemin işe yaradığını söyleyen çok arkadaşım oldu ben de koşup geldim. 14. Gündeyim şimdiden bir şeyler değişti. Çok ama çok teşekkür ederim

 40. Bülent dedi ki:

  herkeze selamlar ismail hocayı herkese öneririm arkadaşlar çok şükür bana yaptığı çalışma etkili oldu genel olarak iyiyiz şuanda kız arkadaşımla inşallah dahada iyi olacağına inanıyorum

 41. hande dedi ki:

  evliliğimin sıkıntılı döneminde tanıştık ismail hocamla severek evlendiğim adam artık o adam değildi sanki duyarsız umursamaz birisi olmuştu ben yokmuşum gibi davranıyordu bana benimde dayanacak gücüm kalmamıştı kimse gibi bende evliliğimin bitmesini istemezdim allah razı olsun ismail hocam imdadıma yetişti derdimi anlattım bana sabırlı olmam gerektiğini söyledi yaptığı çalışma etkilili oldu şimdi kocamla aramız çok daha iyi

 42. Meftun dedi ki:

  Çok şükür uzun uğraşlar sonucu sevdiğim bana tekrardan döndü bu süreç boyunca yanımda olan ismail hocamdan allah razı olsun başka birisi olsa bezmişti çoktan gerçekten çok anlayışlı bir hocadır kendisi arkadaşlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua