İsmaiLHoca
Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

İnsanoğlu var olduğu andan itibaren içgüdüsel olarak hayatını karşı cinsle birleştirmeyi ve var olduğunun bir kanıtı olarak neslini devam ettirmeyi istemiştir. İçgüdüsünü sevdiği kişiyle uygulamak isteyen bireyler gerçek aşkın olağanüstülüğünün peşinden koşmuş ve isteklerini elde edebilmek için her şeyi yapmıştır bunlardan birisi de Bağlama Büyüsü. İnsanın canını acıtan ayrılık acısı yerine aşkın mutluluğunu yaşamak isteyen kişiler geçmiş dönemlerde de günümüzde de aşklarını ulaşmak için her yolu denemiştir.

Tercih edilen yöntemlerden birisi de büyülerdir.
İnsanlık tarihi kadar eski olan büyüler arasında en çok tercih edilen büyülerden birisi de Bağlama Büyüsüdür. Ayrılmak isteyen eş ya da sevgiliyi döndürmek için kullanılan bir yöntemdir. Bağlama Büyüsü sayesinde, büyü yaptırdığınız kişi eskisinden daha büyük bir sevgi bağıyla size bağlanır.
Büyüler arasında herkes tarafından en çok tercih edilen bağlama büyüsüyle ilgili aradığınız her şey ve daha fazlasını içeriğimiz de bulacaksınız.

hizli tutan muhabbet buyusu 300x159 - Bağlama Büyüsü
Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nedir?

Toplumlar arasında sık sık dile getirilip, merak edilse de açık bir şekilde kimsenin ne olduğunu soramadığı büyü çeşitlerindendir. Çünkü bağlama büyüsü nedir ya da kendime bağlama büyüsü nasıl yaptırırım sorularını sormak beraberinde de birçok meraklı gözle birlikte soruyu getirecektir. Bu nedenle de gereksiz açıklama yapmamak için bazı şeyleri kendinize saklamak en iyisidir.

Zaten bağlama büyüsünün koşulları gereği de büyü hakkında pek fazla konuşmamak sadece büyüyü yapan kişiyle büyüyü yaptıran kişi arasında kalması gibi birçok detay vardır. Bu nedenle hem büyü yaptırdığınız ortaya çıkmaması, ailevi sorunlarınızın başkaları tarafından öğrenilmemesi, hemen tutan bağlama büyüsü sayesinde hızlı bir şekilde sorunların ortadan kaldırılması için tek yapmanız gereken içeriğimizi okumaya devam etmektir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kolay Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsünün yapılış amacı insanoğlunun yaşadığı sorunlara göre farklılık gösterse de sonucu her zaman sevdiğiniz kişinin size bağlanmasıyla noktalanıyor. İyi niyetlerle, sevdiği kişiye yeniden ulaşmak amacıyla yapılan bağlama büyüleri niyeti gereği beyaz büyüler kategorisinde yer alıyor. Büyünün beyaz büyüler kategorisinde yer alabilmesi için büyü yaptıran kişinin iyi niyetli duygular ve büyük bir aşkla büyüyü yaptırmak istemesi gereklidir. Aksi takdirde büyüyü uygulamak isteyen kişinin duygularının kötü olması kara büyüye gireceği gibi büyüyü yaptıran kişi ya da kişiler için de çok kötü sonuçları olabilir.

Bağlama Büyüsünün Amacı Nedir?

Bağlama büyüsünün amaçları arasında; kendime bağlama büyüsü, eşimi kendime bağlama büyüsü ya da sevgilime bağlama büyüsü gibi farklı amaçlar yatar. Kişiler de, sorunlar da farklı gibi gözükse de temelde birine duyula büyük sevgi ve karşısındakinin sevgisine duyulan ihtiyaç duygusu aynıdır. Bu sebeple bağlama büyülerinin amacı için kişinin birisine duymuş olduğu sevginin karşı taraf da yeniden canlanmasının sağlanması için başvurulan son yöntemlerden birisidir.

Bağlama büyüleri çok güçlü büyüler olduğu için muhakkak alanında uzman olan bir medyumdan destek alınmalıdır. Medyumun gücüne, tecrübesine, büyü yaptıran kişinin sevgisine ve uygulamalarına göre bağlama büyüsü etkilerinin görülme süreleri de farklılık gösterecektir.

Büyü yaptırmak isteyen kişi, destek almak istediği medyuma son derece açık olmalıdır. Medyumun her sorusuna eksiksiz ve doğru yanıt vermelidir. Çünkü verilen her yanlış bilgi büyünün etkisini azaltacak ya da daha kötüsü bağlama büyüsü yanlış kişilerde etkisini gösterecektir. Bağlama büyüsünün istenilen kişi de doğru şekilde uygulanabilmesi için büyü yaptıran kişinin sevgisi kadar medyumla paylaştığı bilgilerin doğruluğu da önemlidir.

Bağlama büyüsünün başarıyla uygulanabilmesi aşkın gücüne, iyi niyete, medyumun tecrübesine ve büyü yaptıran kişinin üstüne düşeni yapmasına göre değişir. Dört ana noktanın da başarıyla yerine getirildiğinde, bağlama büyüsünün gücü artarken, etkisi de hızlı bir şekilde görülecektir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Büyüsü Nedir?

basit ask buyusu 300x171 - Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Etkileri

Bağlama büyüsünün etkileri medyumun gücüne, tecrübesine, büyü yaptıran kişinin medyumun söylediklerini doğru bir şekilde uygulamasına göre değişecektir. Ancak bağlama büyüsü yapılan kişide, bağlama büyüsü etkisini göstermeye başladıkça aşağıdaki belirtilerin bazıları ya da hepsi ortaya çıkacaktır.

* Bağlama büyüsü yapılan kişi birden bire sosyal çevresinden uzaklaşarak büyü yaptıran kişiden ayrıldığı için acı çekmeye başlar.

* Kişi ayrıldığı için ne kadar yanlış karar vermiş olduğunun farkına vararak, yeniden sevdiğine kavuşabilmek için çözüm yolları arar. İşe ilk olarak kendini hatırlamayla başlayacaktır.

* Büyü yaptıran kişi olmadan büyük bir mutsuzluğa kapılır. Hayatın gerçek anlamında sevgi olduğunu anlar. Bu nedenle de ne yapıp edip büyüyü yaptıran kişinin hayatında yeniden olmak için elinden geleni yapmak zorundadır. Çünkü o kişi almadan nefes almanın bile ne kadar anlamsız olduğunu anlayacaktır. Büyü yaptıran kişiyi aşkına inandıran kişi, bundan sonraki hayatını karşı tarafın mutlu olması için harcar. Bunun sebebi de gözünün büyü yaptıran kişi dışında kimseyi görmemesidir.

Bağlama büyüsü uygulaması oldukça zor olan ancak başarılı bir şekilde uygulandığında büyü yaptıran kişinin isteğine ulaşmasını sağlayan en etkili yöntemlerden birisidir. Bağlama büyüleri adından da anlaşılacağı üzere istenilen kişinin kendisine bağlanılmasını sağlayan büyü çeşididir.

Bağlama büyüsü sayesinde ilişkisinde sorunlar yaşayan kişilerin sorunları ortadan kalkarken, büyü yapılan kişinin gözü de büyü yaptıran kişiden başkasını görmez. Bağlama büyüsünün en iyi özelliklerinden birisi olan bu etki ilişkisinde aldatma sorunlarıyla uğraşanlar için de oldukça büyük bir fırsattır. Aldatma, aldatılan kişinin kendisini sorgulamasına yol açan ve öz güven eksikliğine kadar götüren büyük bir problemdir. Her ne kadar hatalı ve suçlu olan aldatan kişi olsa da aşık olan kişinin acı çekmesi engellenemez. Bu yüzden aşık olduğu kişi tarafından aldatılmamak ve değerini hissetmek isteyen kişiler bağlama büyüsü aracılığıyla isteklerine kolayca ulaşabilirler.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Duası Etkileri

Bağlama büyüsünün bir diğer önemli etkisi ise ilişkide sadece kendini düşünen kişi, bağlama büyüsünün etkisiyle karşısındaki kişiye hak ettiği değeri göstermeye başlar. Böylece büyü yaptıran kişi hem hayatının aşkıyla yaşarken, hem de kendisine gösterilen özen ve değerin tadını çıkartır.

geri getirmek icin yapilan dualar - Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Her makalemde belirttiğim gibi. Maalesef herkesin yapabileceği bir işlem değildir. Bir çok sayfada görüyorum bazı tarifler verilmiş ama hiç bir ilmi bilgi olmadan yazılanlarla hiç bir şey yapılamaz. Şöyle örnek vermek gerekirse; Doktorlar doktor olabilmek için yıllarca okuyorlar bir çok eğitim alıp o şekilde ameliyat edebiliyorlar insanları, siz hiç bir eğitim almadan sadece bir kaç tarif okuyarak bir insanı yahut herhangi bir canlıyı ameliyat edebilir misiniz tabii ki edemezsiniz.

Bu işlemlerde bu şekildedir hiç bir eğitimi hiç bir ilmi bilgi sahibi değilseniz ne yaparsanız yapın istediğiniz şey gerçekleşmeyecektir aksi taktirde öyle olsaydı medyumluğun hiç bir anlamı kalmayacaktı bu nedenden dolayı sayfalarda görmüş olduğunuz tarifleri uygulayarak vakit kaybetmeyin. İlmi bilgisi iyi olan bir medyumdan yardım isteyiniz Ve bu tür tarifleri paylaşan kişilerden de uzak durun çünkü gerçek bir medyum bu tür gizli ilimlerin paylaşılmayacağını da çok iyi bilir.

 

Bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü yaptırmanın zararı işlemi yapacak olan hocadan hocaya değişmektedir. Etkili bir bağlama büyüsü yapmak için işi ehli olmak gerekir.
Etkili bir bağlama büyüsü yaptırmanın en doğru yolu doğru bir hoca ile çalışmaktır.
5/51 rating

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".

Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!

İlgili Makaleler

44 Yorum

 1. Zübeyde dedi ki:

  Hocam Allah razı olsun sizden 13. Gün işlem etki etti eşim evine yine döndü. Onu sömüren kadını da bıraktı bana karşı çok iyi şuanda şuan çocuklarımın başında duruyor bu bile benim için yeterlidir herşey sizin sayenizde hocam Allah sizi başımızdan eksik etmesin

 2. Akman ortagil dedi ki:

  Hocam çok şükür sevgilim aradı ve barıştık hocam benim hatalı olmama rağmen kendisi aradı ve beni bırakıp gittiği için ne kadar pişman ne kadar üzgün olduğunu anlattı hâlâ şok içindeyim hocam sevdiğimi bana geri dondurdunuz iyi ki web sitenizi bulmuşum allah razı olsun İsmail hocam sizden

 3. Ömercan dedi ki:

  Sayenizde eşim evine döndü bana bağlandı sağolun hocam Allah razı olsun

 4. Erhan demet dedi ki:

  O kadar hocaya gittim herşey bitti derken İsmail hocami buldum derdime derman oldunuz Allah razı olsun o kadar hocayim diyen kişinin yapamadığını 16 günde yaptınız hocam Allah sizden razı olsun

 5. Esma dedi ki:

  Valla işlem yaptırırken çok kararsızdım çokta umudum yoktu böyle şeylere çok inancım olmadığı için ama İsmail hocam beni yanılttı ve yanılıyor olmama çok mutlu oldum nisanlimi bana geri döndürdü her gün ne zaman düğün yapacağız diyor bana Allah razı olsun kalbi güzel hocamdab

 6. Hayriye kulkac dedi ki:

  Eşimi bana evine bagladiniz gözü hep disardaydi şimdi benden başkasını görmüyor hocam gerçekten de yaptığınız işlek çok etkili

 7. Aylin dedi ki:

  Allah razı olsun hocam ayrılıp giden nişanlım senin sayende 20 günde geri döndü. Allah razı olsun🙏

 8. Seda dedi ki:

  Sevgilimi bana tekrardan bagladiniz Allah razı olsun hocam

 9. Derya dedi ki:

  Hocam çok sağolun başta tereddüt ettim ama sevgilim geri döndü kendi kendine aradı çok özledim dedi. Başta tereddüt ettim ama iyi ki sizi aramışım Allah razı olsun

 10. Eda dedi ki:

  Hocam yıkılan yuvami tekrardan birlestirdiniz tek yuvam değil dünyam yıkılmıştı eşim sayenizde döndü geri yuvami kurtardiniz Allahım herşeyi gönlünüze göre versin hakkınızı helal edin sayın hocam

 11. Hakan yardic dedi ki:

  Sevdiğim kızı bana geri getirdiniz kaç aydır hayatım zindan olmuştu Allah binlerce kez razı olsun hocam sizden isigimi geri verdiniz bana

 12. Hikmet Destici dedi ki:

  O kadar hocaya gittim o kadar işlem yaptılar hocam siz 20 günde sevdigimi bana bağlayıp geri döndürdünüz keşke sizinle ilk başlarda karsilassaydik o kadar zaman boşa gitti diğer hoca bozuntulari yüzünden ama sevdiğimi bana geri getirdiniz hocam çok teşekkür ediyorum size

 13. Gamze dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar bundan 6 ay önce medyum ismail hoca ile birinin tavsiyesi üzerine tanıştım kendisine durumumdan bahsederek bir işlem yaptırmaya karar verdim ve başladık verdiği süre daha dolmadan işlemlerim faydalarını görmeye başladım sayesinde şuan çok mutluyuz ve evlenmeye karar verdik kendisine teşekkürlerimi borç biliyorum allah sizden razı olsun medyum ismail hocam

 14. Fatma dedi ki:

  Hocam sizden Allah razı olsun sizin sayenizde kocam tekrar yuvasına geri döndü

 15. Aslı dedi ki:

  Eşimle annesi yüzünden aydırildik boşanmak istemiyordum bir birimizi o kadar çok seviyorduk ki 1 ayda eşim benden nefret etmeye başlamıştı sevgisi hiç kalmamiş yüz yüze gelmek bile istemiyor yuvamin saçma sapan nedenlerden yıkılmasını istemiyordum eşim benden uzaklaşti soğumuş gibi severek evlendik daha 1 yıl olmustu sonra İsmail hocamın web sitesiyle karşılaştım beni çok güzel dinledi ve işlem yaptı bana henüz 16. Günde işlem etki etti şuanda eşim eskisinden daha çok bağlı bana Allah razı olsun hocamdan yuvami kurtardiniz

 16. Melike dedi ki:

  İsmail hocama bağlama işlemi yaptırmıştım. Almanyadan yazıyorum arkadaşlar melike ben buraya yorum yazacam diye söz vermiştim. gerçekten oldu hocam sayesinde bana 1 aydır yazmayan adam watsaptan yazdı benimle görüşmek konuşmak istediğini söyledi pişman gibi samimi bir şekilde yazıyor bana. inanılır gibi değil yaaa ne yaptınız hocam sizi herkese tavsiye edeceğim Allah sizin ne muradınız varsa versin

 17. Gülay yıldız dedi ki:

  Eşim eve döndü o kadından ayrıldı hayatta inanmazdım böyle şeylere sizi tanıdım resmen beni ölümden kurtardınız. İntiharın eşiğine gelmiştim size minnettarım.

 18. Cansu dedi ki:

  Bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine bende ismail hocamı aradım kendisi de daha önce İsmail hocaya işlem yaptırmış yıllar önce. şuan evli ve hala çok mutlu. Bana da yardımcı olabileceğini söyledi ve aradım bende . Düğünüme 3 ay kala nişanlım ailesi yüzünden beni terk etti. İsmail hocamın yaptığı işlemle şuan nişanlım ve ailesi ağzımdan çıkacak tek söze bakıyor Allah hocamdan razı olsun eğer hocam yardım etmeseydi akrabalarımın yüzüne bakamazdım şimdi çok mutluyum ve her şeyi İsmail hocaya borçluyum

 19. Selen akarsu dedi ki:

  Beni eşim ter ketti gitti İnternette araştırırken ismail hocaya rastladım ve aradım konuştuk kızım sen merak etme dedi onu sana bağlıyacam dedi tamam dedim hocam ne gerekiyorsa yapalım dedim sağ olsun yaptı ve gerçekten inanılır gibi değil 17 günde kocam evine döndü tekrar bu olacak şey değil ismail hocam sizden Allah razı olsun imkansızı başardınız ne kadar teşekkür etsem azdır.

 20. Kamil dokay dedi ki:

  Arkadaşlar merhaba bende ismail hocama işlem yaptırdım sevgilim beni terletmişti ve ben bir çok medyuma işlem yaptırdım ama hepside parayı aldı bir daha telefonlara dahi bakmadılar İsmail hocayı buldum internetten, konuştum olup olmayacağını bilmiyordum ama umut ettim ve yaptırdım çok şükür muvaffak olduk işlemlerde ama gerçekten çok etkili yaptığı işlemler Allah ondan razı olsun şiddetle tavsiye ederim.

 21. Cumali dedi ki:

  Hocam Allah Sizden razı olsun o kadar güzel etkiler başladı ki ne diyeceğimi bilemiyorum. Hataydan’dan selamlar hocam… Sağ Olun var olun…

 22. Haktan naldek dedi ki:

  Hocam nasıl bir işlem yaptınız anlayamadım ben. Beni benden daha çok sevmeye başladı kız arkadaşım çok çok bağlandı bana sayenizde bu iş evliliğe gidecek bir yuva kurmaya vesile oldunuz Allah razı olsun sizden hocam

 23. Feride dedi ki:

  Bende ismail hocadan 08.02.2019 tarihinde işlem yaptırdım inşallah bende sonuç alırım. Çok kişiden işlem yaptırdım hiç sonuç alamadım değil ilerlemek hep geriye gittim sonucları buraya yazicam hakkımızda hayırlısı insallaj

  1. Feride dedi ki:

   ismail hocama yaptırdığım işlem 24.02.2019 tarihinde etki etti ve sonuç aldım eşim çok çok şükür evine döndü daha da ilgili binlerce kez özür diledi ayaklarıma kapandı çok pişman olmuş ben bu kadar etki edeceğini beklemiyordum iyi size inanmışım ve güvenmişim hocam allah razı olsun senden

   1. Ece dedi ki:

    Bende yaptırıcam ama kararsızım sizinle konuşma Farsatimiz olur mu bana yardımcı olun belki sizinle konuşunca bende yaptırıcam

 24. Arzu dedi ki:

  Hocam allah ne muradıniz varsa versin eşim benden çok soğumuştu beni görmek dahi istemiyordu anlam veremediğim bir şekilde uzaklasiyordu benden oysa ben onu çok seviyordum ve yuvanın dağılmasını istemiyordum ismail hocam sağolsun işlem yaptı şuanda eşim bana eskisinden daha çok bağlı ne desem yapıyor hocam yuvamı kurtardı allah razı olsun sizden

 25. Dilay sönmez dedi ki:

  Herkese merhaba 2 yıllık ilişkim vardı herşey çok güzel gidiyordu nişan yapmayı dusunuyorduk ama bir anda birşeyler oldu ve sevgilim benden uzaklaştı gorusemiyorduk bile beni seven o adam başka birşeye dönmüştü evlilik hayalleri kurarken bir anda herşey değişmişti internet üzerinde araştırırken İsmail hocamla karşılaştım hiç sıkılmadan usanmadan beni dinledi 6 ay önce işlem yaptırdım ve şuan nişanlıyız hocamın yaptığı işlek 21 günde etki etti Allah razı olsun hocamdan yuva kurmaya ilk adımı atmamızı yardımcı oldu çok minnettarım hocam size

 26. demet karadaş dedi ki:

  uzun zamandır kocamla sorunlarımız vardı çoğu zaman eve gelmiyor kendi evine çocuklarına bakmıyordu sanki kendi çocukları değilmiş gibi davranıyordu çok zor durumdaydım internet üzerinden medyumlar aramaya başladım 2 kere dolandırıldım hatta ismail hocamın web sitesini buldum son çare işlem yaptırdım umudum tükenmişti ama ismail hocam bana umut oldu dağılan yıkılan yuvamı kurtardı yaptığı işlem 11 günde etki etti çok şükür şlem yaptıktan aylar geçti eşim evine bana çocuklarına sımsıkı bağlandı ilk zamanlardan bile daha iyi oldu allahıma şükürler olsun

 27. ali yücetürk dedi ki:

  7 aylık ilişkim vardı sudan sebepten dolayı ayrıldı kız arkadaşım benden ayrılık sebebi bile değildi naptıysam geri dönmedi bana ismail hocamla tanıştım durumu anlattım allah razı olsun hocamdan benimle çok ilgilendi yaptığı işlemden sonuç aldım işlem 30 günde etki etti şuanda sevgilimle aramız çok çok iyi teşekkür ederim hocam

 28. aydın dedi ki:

  ismail hocamın yaptığı işlem tuttu allah razı olsun

 29. haydar çamlı dedi ki:

  herkese selamlar fransadan haydar ben. hocaamın web sitesini bulup kendisiyle whatsapp üzerinden görüştüm eşimle olan durumu anlattım işlem yapıp kargo ile göndereceğini söyledi bana açıkçası çok inanamadım ben fransada hocam türkiyede aklımda çok soru işareti vardı ama çok zamanım yoktu ismail hocam hazırlayıp gönderdiğinde kargoyu alırken çok heycanlıydım 19. gün işlem etki dünyadaki en mutlu insan ben oldum eşimi çok seviyordum ve kaybetmek hiç istemiyordum allah razı olsun hocam sizden

 30. Harun dedi ki:

  Hocam allah razı olsun sizden işlem başarılı oldu sevdiğim kadını bana bağladınız

 31. ilayda dedi ki:

  Merhaba bende İsmail hocama işlem yaptıran biriyim. Eşimle evlendiğimizden beri çok
  sorunlar yaşadık. Tabi en kötüsü geldi başıma aldatıldım. O kadar kavga hiç bişeymiş bunun
  yanında 3 yıllık evliliyiz daha. Ben eşimden hiç ayrılmak istemedim bana dönsün istedim o
  kadını unutsun eskisi gibi olalım istedim. İsmail Hocamla işlemi yaptık çok şükür işlem etki etti
  çok sağolun varolun hocam sayenizde eşim eskisinden çok daha iyi

 32. hamza dedi ki:

  Merhaba ben de eşimle aramızdaki sorunlar için İsmail hocama işlem yaptırdım. İsmail
  Hocam sayesinizde eski günlerimize geri döndük evimizde huzur var, artık kavga gürültü yok
  çok şükür

 33. zerrin dedi ki:

  Ben de annem ve babam için işlem yaptırdım. Annemle babam 1 buçuk yıl önce boşandı. Ben
  annemle yaşıyordum ama babama da çok üzülüyordum tek kaldı diye. Annemde zorlanıyordu
  kaç yıllık eşinden ayrıldı. İkisi de çok inattı adım atmıyorlardı bende böyle bir işlem yaptırmak
  istedim. Ama başıma kötü şeyler geldi bir hoca yüklü miktarda paramı aldı yani dolandırıldım.
  Sonra İsmail hocamı buldum aradım konuştuk anlattım durumumuzu. İşlemi yaptı , çok
  geçmeden annemle babam barıştı bende eskisi gibi olunca çok mutlu oldum Allah kimseye
  böyle şeyler yaşatmasın

 34. Hülya dedi ki:

  Gerçekten bu gibi şeylerin doğru olduğuna inanmazdım ama işe yaradığında hayrete düştüm. Allah sizden razı olsun hocam. Sayenizde yuvam kurtuldu.

 35. Burcu dedi ki:

  Ben hatalıydım ve beni asla geri dönmeyecek şekilde terk etti. Asla ama asla geri döneceğini düşünmüyordum. kaybedecek birşeyim kalmamıştı artık son ümit denemek istedim. Gerçekten bahsettiğiniz gibi 13. günde yazdı ve konuşmaya başladık eskisine oranla şimdi daha iyiyiz gün geçtikçe daha iyi olacağından eminim.

 36. Büşra dedi ki:

  Sözlerime nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Uzun zamandır çok mutsuzdum. Asla geri dönmeyecekti ve o kadar çok ağlamıştım ki tamamen çaresizdim. Sonra bir arkadaşım burayı tavsiye etti. Belki bir ümit işe yarar dedim ve denedim. 32. gün etki almıştım ve sevdiğim adam bana geri gelmişri. Size nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum allah razı olsun sizlerden

 37. Gülbeyaz dedi ki:

  Uzun süredir evliliğimde yolunda gitmeyen şeyler vardı. Eşim evinden uzaklaşmıştı benden uzaklaşmıştı. Başka birinin olduğunu düşünmeye başladım. Daha yeni evliyiz ve çok severek evlenmiştik. Daha sonra nazara geldiğimizi düşünüp yöntemler aradım. İsmail hocamla karşılaşıp yöntemini denedim. Allah razı olsun hem eşim evine döndü hem de hamile olduğumu öğrendim. O kadar mutluyum ki çok teşekkür ederim

 38. Rümeysa dedi ki:

  Az kalsın eşimle boşanacaktık. 5 yaşındaki kızımdan ayrılmak zorunda kalacaktım ama ismail hocamın sayesinde yuvam kurtuldu. Allah razı olsun hocam sizden

 39. Buse Demir dedi ki:

  İlişkinin başlarında her ne kadar bana çok iyi davransa da birden tüm ilgisi alakası kesildi. Ne yüzüme bakar oldu ne de ilgilenir oldu. Yöntemin işe yaradığını söyleyen çok arkadaşım oldu ben de koşup geldim. 14. Gündeyim şimdiden bir şeyler değişti. Çok ama çok teşekkür ederim

 40. Bülent dedi ki:

  herkeze selamlar ismail hocayı herkese öneririm arkadaşlar çok şükür bana yaptığı çalışma etkili oldu genel olarak iyiyiz şuanda kız arkadaşımla inşallah dahada iyi olacağına inanıyorum

 41. hande dedi ki:

  evliliğimin sıkıntılı döneminde tanıştık ismail hocamla severek evlendiğim adam artık o adam değildi sanki duyarsız umursamaz birisi olmuştu ben yokmuşum gibi davranıyordu bana benimde dayanacak gücüm kalmamıştı kimse gibi bende evliliğimin bitmesini istemezdim allah razı olsun ismail hocam imdadıma yetişti derdimi anlattım bana sabırlı olmam gerektiğini söyledi yaptığı çalışma etkilili oldu şimdi kocamla aramız çok daha iyi

 42. Meftun dedi ki:

  Çok şükür uzun uğraşlar sonucu sevdiğim bana tekrardan döndü bu süreç boyunca yanımda olan ismail hocamdan allah razı olsun başka birisi olsa bezmişti çoktan gerçekten çok anlayışlı bir hocadır kendisi arkadaşlar

Bir cevap yazın

Ara
Open chat