İsmaiLHoca
Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

İçerikler

Bağlama büyüsü nedir , bağlama büyüsü nasıl yapılır ? İşte detaylarıyla bağlama büyüsü ne işe yarar , kimler yapar gibi konularda bilgiler

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü yüzyıllarca büyü kitaplarında ve insanların hayatında kendini günümüze kadar getirmiştir. Yine bu zamana kadar bu büyü kitaplarında ve insanlar arasında en çok tercih edilen aynı zamanda iki çift arasında veya birini çok seven kişi açısından aradaki soğuklukları ortadan kaldırmak için yapılmıştır.

Bağlama Büyüsü hakkında çok yanlış bilinen bir bilgiye değinmek istiyoruz. Bu bilgi, bağlama büyülerinin sadece evli çiftler arasında yapıldığının bilinmesidir. Bu bilgi kesinlikle yanlıştır, Bağlama Büyüleri evli çiftler arasında, sevgililer arasında, nişanlılar arasında, ayrılmış eski evliler arasında, ayrılmış nişanlılar arasında, ayrılmış sevgililer arasında ve son olaraktan eskilerin kara sevda dediği şimdiki neslin platonik aşk olarak adlandırdığı kişiler arasında yapılmaktadır.

Bu bilginin akıllarda kalmasının sebebi ise daha çok evli kişilerin bağlama büyüleri yaptırmasıdır. Fakat bağlama büyüleri daha öncede dediğimiz gibi sadece evli çiftlere yapılmamaktadır. Evli çiftler haricinde birçok durum ile karşı karşıya kalan kişiler için de yapılmaktadır. Bağlama büyüleri yapılırken kişinin hangi durumda olduğu ve nasıl bir yol izlenileceğinin planı yapılır ve ona göre bir yol çizilir. Daha sonrasında bu yol uygulanmak için ele alınır.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüleri isminden anlaşıldığı üzere bir kişiye karşı gönül bağı olan kişilerin o kişi tarafından reddedildiğinde o kişiyi çok sevdiği için kendine bağlamasını sağladığı bir büyü çeşididir. ”Bağlama büyüsü nedir” cevabını verdiğimize göre bu büyünün manevi bir büyü olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bağlama büyüleri büyüler arasında en çok talep gören büyülerden bir tanesidir. Bu Bağlama Büyüleri Nedir? Başlığı altında sizlere bağlama büyülerinin anlamını ve işleyişini anlattık. Yazımızın devamında ise birden fazla sorunuza cevap vereceğiz.

Bağlama Büyüsü Ne İşe Yarar?

Bağlama büyülerini ilk defa duyanlar araştırmaya ”bağlama büyüsü ne işe yarar?” sorusuyla başlamaktadır. Sizce bağlama büyüleri ne işe yarar? Yeteri kadar bilmiyorsanız size anlatalım. Eğer bir kişiye gönül bağı kuruyorsanız ve o kişi size karşı olumsuz bir tavır sergiliyor ise o kişiyi bu büyü ile bağlamanıza yarar.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyülerini duyan kişiler biraz araştırma yaptıktan sonra hemen kendisi yapmaya çalışacaktır. Bu yollardan birçok kişi bugüne kadar geçti. Hatta internette bile bağlama büyüleri nasıl yapılır? Diye aramalar bile yapacaklardır fakat sonucun hüsran olduğunu size bildirelim. Çünkü internette bağlama büyüsü nasıl yapılır? diye bir arama yaptığınızda önünüze hiçbir şekilde nasıl yapıldığı gelmeyecektir. Bunun nedeni ise büyü kolay, kolay herkes tarafından yapılabilen bir ritüel değildir.

Bağlama Büyüsünü Kimler Yapar?

Herkesin büyü yapamayacağını anlattığımıza göre şimdi gelelim bağlama büyüsünü kimler yapar? sorusuna, bağlama büyülerini özel yetenekler ile doğan ve ruhani yeteneklerini sonradan geliştirerek özel yetenekleri ile bağdaştırabilen kişiler yapmaktadır. Kısaca biz bu kişilere medyum veya hoca diyoruz.

Bağlama Büyüsü Yapma Tarihi

Bağlama büyülerini yaptırmış ve yaptıracak olanlar bağlama büyüsü yapma tarihi ile ilgili merak ettikleri vardır. Örneğin ne kadar sürede tutacağı gibi, öncelikle şunu belirtelim bu durum hocadan hocaya değişmektedir. Yalnız size şöyle bir şey diyelim 11 gün ile 40 gün arasında sürmektedir bu büyünün yapılışı ve bu süre zarfında yararını illaki görmüş olursunuz.

Bağlama Büyüsü Fiyatları 2021

Maddi durumunun her ne olursa olsun araştırma yaptığı konulardan bir tanesi bağlama büyüsü fiyatları konusudur. Birçok kişi bu konuyu merak etmektedir ve fiyatları araştırmaktadır. Öncelikle söylemeliyiz ki belirli bir fiyat aralığı yoktur. Her hoca veya medyum yaptığı işin kalitesine göre ücret talep etmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir?

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Gelelim bağlama büyüsü belirtileri nelerdir? sorusuna, öncelikle bağlama büyüsünü yaptırdığınızdan sonra hem sizde hem de yaptırdığınız kişide ufak, ufak kıpırdamalar başlar. Zaten siz burada anlarsınız hem siz hem de karşı taraf birbirinize daha fazla bağlanmaya başlar.

En Hızlı Bağlama Büyüsü Hangisidir?

Özellikle bağlama büyüleri yaptıracak kişiler biraz aceleci davranmaktadırlar. Bu yüzden araştırmalara bakacak olursak en çok araştırılan konulardan biride en hızlı bağlama büyüsü hangisidir? konusudur. Sizlere bir tavsiye vereceğiz bu konuda, kesinlikle aceleci davranmayın çünkü zamanla oluşan bir büyüdür ve emin olun ki hangi medyuma giderseniz gidin oda aynı kelimeyi kullanacaktır. Zaten büyünün tutma zamanı o kadar uzun bir zaman değildir. Bu yüzden bunun gibi konulara fazla takılmayın deriz.

Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar

Gerek internet üzerinde bağlama büyüsü yapan medyumlar olsun gerekte normal hayatta bağlama büyüsü yapan medyumlar olsun büyülerini kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Burada önemli nokta internet üzerinde gördüğünüz medyumları yeterli derecede araştırmanızdır. Bunun nedeni ise bu sektörde biraz fazla sahtekar hocanın olmasıdır.

Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Bozulur?

Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Bağlama büyüleri ismini ilk defa duyanlar kendini sorgulamaktadır acaba bende bağlama büyüsü yapılmış mıdır? diye, sonrasında ise bağlama büyüsü nasıl anlaşılır? diye araştırma yapmaktadırlar. Bu sorunun aslında çok basit bir cevabı var fakat şöyle diyelim ki bir insan kolay bir şekilde kendine büyü yapıldığını anlayamaz. Eğer ki çok soğuk olduğunuz birine birden bağlandıysanız bu durumu sorgulayabilirsiniz. Fakat yine de bu gibi durumlarda medyumlara giderek daha fazla bilgi alabilirsiniz çünkü bu durumu kolay, kolay anlayamayacaksınızdır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Diyelim ki bir şekilde kendinize bağlama büyülerinin yapıldığını anladınız veya bir medyuma gözüktünüz ve bağlama büyülerinin yapıldığını size söyledi. Bağlama büyüsü nasıl bozulur diye bir araştırma yapabilirsiniz bu gibi durumlarda. Bağlama büyülerini bozmanız için öncelikle bilirkişilerden yardım almanız gerekir çünkü kendiniz bu büyüyü bozamazsınız. Bu bilir kişiler ise medyum veya hocalardır.

Bağlama Büyüsü Duası

Bağlama büyüleri yapmak veya yaptırmak için yeterli araştırmayı yapan kişiler bağlama büyüsü duası ile ilgili bilgi aramaktadır. İnternet üzerinde bu konu ile alakalı binlerce dua vardır fakat bizim size önerimiz hocalardan yardım almanızdır. Hocaların tavsiyesiyle belirlenmiş bir dua okumak daha mantıklıdır böylelikle sizi doğrudan sonuca ulaştıracaktır. Çünkü bağlama büyüsü duaları bulunduğunuz duruma göre farklılık gösterebilir. Hangi durumda hangi bağlama işleminin duası okunması gerektiğini hocalardan öğrenebilirsiniz.

En Ağır Bağlama Büyüsü

Aslında en ağır bağlama büyüleri diye bir şey yoktur. Bağlama büyüleri altında yapılan bütün büyüler çok etkili büyülerdir. Tabii bu büyüleri yapan hocaya göre de farklılık göstermektedir. Bu yüzden medyum veya hoca seçerken her zaman dikkatli olun diye daha öncede demiştik şimdide diyoruz. Eğer ağır bir bağlama büyüleri ve sonsuza kadar süren bir bağlama işlemi istiyorsanız çalışacağınız medyumu iyi seçin deriz.

Bağlama Büyüsü Malzemeleri

Bağlama büyüsü yapılırken durumdan duruma göre farklı bağlama büyüleri yapıldığı gibi, Bağlama Büyüsü Malzemeleri ise bu büyülerden büyülere göre değişebilir. Her farklı büyüde farklı materyaller kullanılır.

Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aslında bağlama işlemi yaptıracak olan kişilerin en çok araştırdığı ve doğru olduğu bir konu vardır. Resimle bağlama büyüleri nasıl yapılır konusunu bağlama işlemi yaptıracak olan kişiler çok fazla araştırmaktadır. Resim ile yapılacak olan bağlama büyüleri etkisi çok fazladır. Resimle yapılan bağlama işlemi sayesinde insanlar tamamıyla mutluluğa erişmektedir.

Uzaktan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Günümüzde uzaktan bağlama büyüleri yaptırmak isteyenlerin sayısı bir hayli fazladır. Bunun nedeni ise yaşadığı şehirde bir medyum olmayışı veya dışarı şehirde ki medyuma gidemeyecek olmasıdır. Bu yüzden uzaktan bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunu son günlerde bir hayli görmekteyiz. Sizlerde eğer uzaktan büyü yaptırmak istiyorsanız internet üzerinde yeterli derecede bir araştırma yaparak güvenilir bir medyuma veya hocaya ulaşabilirsiniz.

Bağlama Büyüsünün Faydaları Nelerdir?

Şüphesiz ki bağlama büyüleri yaptırmak isteyen kişiler bağlama büyüsünün faydaları nelerdir araştırmasını yaparlar, bağlama işlemini bulunduğunuz duruma göre birden fazla faydası vardır. Eğer eşinizden ayrılmışsanız bu büyü sayesinde geri döndürebilirsiniz. Sevdiğiniz biri var ise ve bir türlü açılamıyorsanız bu büyü sayesinde siz açılmadan olaylar kendiliğinden gelişecek ve sizler mutlu bir ilişki yaşayacaksınızdır. Bağlama işlemlerinin en büyük faydası aşktır. Bu büyü sayesinde yaptırdığınız kişi size sonsuza dek aşık olur.

Bağlama Büyüsünün Zararları Nelerdir?

Bağlama büyülerinin faydalarını okuyanlar illa ki merak edecektir bağlama büyüsünün zararları nelerdir diye, bağlama çalışmasının herhangi bir zararı yoktur. Sonunda mutlu olmanın ne zararı olabilir ki? Düşündüğünüz zaman size de mantıklı gelecektir bağlama çalışmasının zararının olmayışı.

Bağlama Büyüleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular?

Bu kısımda sizlere bağlama büyüleri ile ilgili sıkça sorulan sorular Hakkında birkaç cevap vereceğiz.

Kendim Bağlama Büyüsü Yapabilir Miyim?

Tabii ki yapabilirsiniz fakat çok zordur. Doğuştan gelen bazı özelliklere sahip olmanız ve bunun yanında ruhani yeteneklerinizi geliştirmeniz gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Yaptırdığımda Sonsuza Kadar Büyü Sürer Mi?

Bu yaptırdığınız hocaya veya medyuma bağlı. Eğer yaptırdığınız medyum gayet iyi bir medyumsa ve işini düzgün yapıyorsa sizin mutluluğunuz sonsuza dek sürer.

Neden Bağlama Büyüsü Yaptırmalıyım?

Eğer sevdiğinle aranda sorun var ise, eşinden veya sevgilinden ayrılmış isen, sevdiğine açıldığın takdirde o seni istemediğini söylüyor ise bağlama işlemi yaptırmalısın çünkü bu durumları olumsuz bir sonuçtan olumluya çevirebilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Büyüsü Nedir? Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kendim Bağlama Büyüsü Yapabilir miyim?

Bizler tarafına gelen en çok sorulan sorulardan bir tanesi kendim bağlama büyüleri yapabilir miyim sorusudur. Sizlere daha önce de ve sıkça sorulan sorularda cevabını verdiğimiz gibi. Bu tarz büyüleri kendiniz yapabilmeniz mümkündür fakat doğuştan gelen bazı özellikleriniz olması gerekir.

Doğuştan gelmese bile bir medyum aracılığı ile bu özelliklere sahip olmanız sonrasında ise ruhani yeteneklerinizi geliştirmeniz gerekmektedir. Büyü yapılması zor bir iştir, bu yüzden bu özelliklere sahip olsanız bile ilk deneyiminizde muhtemelen tutmayacaktır. Deneyerek deneyimli bir kişi haline gelirsiniz ve en sonunda yapabilecek kapasiteye ulaşırsınız.

Bağlama Büyüsünü Yaptırmak İçin Neler Gerekiyor?

Öncelikle bağlama büyüsünü yaptırmak için neler gerekiyor konusu altında sizlere gerekenleri söyleyeceğiz. İlk olarak yeterli bir araştırma gerekmektedir. Her türlü bilgiyi bilmeniz gerekir. Daha sonra yaptıracağınız hocayı iyi seçmeniz gerekir. Hocayı veya medyumu iyice araştırmanız gerekir bu sayede büyüleri tutuyor mu? Yaptığı büyüler nasıl öğrenirsiniz. Bunların dışında birde karar vermeniz iki arada bir derede kalmamanız gerekiyor.

Bağlama Büyüsünü Yaptırmak Pahalı mıdır?

Bağlama işlemini yaptırmak isteyen kişiler kendi ceplerini düşünerekten bağlama büyüsünü yaptırmak pahalı mıdır diye sorular ile bizlere gelmektedir. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki büyüler hakkında herhangi bir sabit ücret yoktur. Bu durum hocadan veya medyumdan medyuma göre değişmektedir. Herkes işinin kalitesine göre ve yaptıklarına göre bir ücret belirler, o ücret üstünden işlem yapar.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Etkili Olur?

Özellikle bağlama çalışmasının yaptırdıktan sonra insanlar belirsiz bir durum ile karşılaşır ve kafalarında binlerce soru işareti dolaşır. Bu soru işaretlerinden biride bağlama büyüleri ne kadar sürede etkili olur sorusudur. Öncelikle belirtmek isteriz ki net bir gün veya net bir tarih verilmemektedir. Bununla birlikte belirli bir zaman dilimi verilmektedir bu zaman dilimi içerisinde tutacağı söylenmektedir. Bunun dışında herhangi bir bilgiyi kimse söylemez ve net bir tarih vermez.

Bağlama Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürede Kaybolur?

Bağlama çalışmasını yaptırdıktan sonra insanlar mutlu yaşantılarına devam ederler. Belirli bir zaman sonra bir gece yastığa kafasını koyduğunda birden acaba bağlama büyüsünün etkisi ne kadar sürede kaybolur gibi bir soru gelir ve araştırmaya başlar. Etkisi yapan hocaya veya medyuma bağlıdır gerçekten işini düzgün yapıyorsa bağlama işleminin etkisi sonsuza kadar sürebilir ama işini eksik yapan biri ise kısa zamanda etkisi geçecektir.

Bağlama Büyüsü Yaptırdığım Anlaşılır mı?

Aslında en çok korkulan sorulardan bir tanesi bağlama büyüsü yaptırdığım anlaşılır mı sorusudur. İnsanlar bağlama işlemi yaptırdıktan sonra bunun ortaya çıkmasından korkar fakat aslında bu korku boşadır. Çünkü bağlama işlemini veya başka herhangi bir büyüyü insanların anlaması çok, çok azdır. Her insan bana büyü yapıldı diyemez. Sanki olay öyle gerçekleşiyormuş gibi yaşar.

Bağlama Büyüsünün Etkisi Geçtiğinde Ne Olur?

En çok korkulan sorulardan birisi de bağlama büyüsünün etkisi geçtiğinde ne olur sorusudur. Size daha öncede eğer gerçekten işini iyi yapan bir medyum veya hocaya giderseniz sonsuza kadar etkisinin süreceğini söylemiştik. Varsayalım ki kötü bir hocaya gittiniz ve etkisi geçti. Olacak olan sadece ilişkinize olur, büyüyü yaptırdığınız kişi sizden soğur hem de birden soğur ve ilişkiyi bitirir.

Bağlama Büyüsü Kaç Gün Sürer?

Özellikle bağlama çalışmasını yaptıracak olan kişiler merak içinde bağlama büyüsü kaç gün sürer diye sorular sormaktadır. Acelecidir çünkü sevdiğine biran önce kavuşmak ister bu soruların sorulmasını gayet normal buluyoruz. Bu sorunun cevabı ise, yaptırdığınız hocaya veya medyuma bağlıdır. Bunun dışında hangi durumdayken yaptırdığınızdır. Bağlama işleminden bağlama işlemine göre değişebilir bu durum. Kimi bağlama işlemi 1 haftada yapılıyorken kimi bağlama büyüler 11-40 gün arası sürmektedir.

Bağlama Büyüsünü Bozmak İçin Hangi Duayı Okumak Gerekir?

Bağlama duasını yaptırdıktan sonra ola ki yanlış bir karar verdiğinizin farkına vardınız ve bu karardan dönmek istiyorsunuz. Bağlama büyüsünü bozmak için hangi duayı okumak gerekir bilmiyorsunuz. Bu sorunu ise hocalara başvurarak halledebilirsiniz. Durumunuza göre hoca bir dua bulur ve bu duayı okuyarak bağlama işlemini bozabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Ne Zaman Tutar?

Açtığımız bir ankette en çok sorulan sorulardan bir tanesi bağlama büyüleri ne zaman tutar sorusudur. Öncelikle belirtmek isteriz ki bu konu ile alakalı daha önce bilgilendirme yapmıştık. Hocadan hocaya veya medyumdan medyuma göre değişiklik göstermektedir. Fakat bunun dışında genel olarak 11-40 gün arasında bağlama işlemi tutmaktadır.

Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Bozulur?

Nohut ile Bağlama Büyüsü Yapılır mı?

En çok bilinen büyü türlerinin malzemelerinden bir tanesi nohuttur. Bu yüzden insanlar hangi büyüyü yaptırırsa yaptırsın nohut ile yaptırmak ister çok duymuştur çünkü. Bağlama çalışması yaptıracak olan kişilerden gelen en çok soru ise nohut ile bağlama büyüsü yapılır mı? sorusudur. Dediğimiz gibi nohut ile birçok büyü yapılmaktadır. Bu büyüyü yaptıracağınız medyuma veya hocaya bağlıdır hangi malzemeleri kullanıyorsa yapımda onu uygun görür fakat çoğu hoca veya medyum nohut ile bağlama çalışması yapmaktadır.

Nohut ile Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gelelim nohut ile bağlama büyüleri nasıl yapılır sorusuna… Bu konu üzerinde internette bin bir türlü yorum dolaşmaktadır. Fakat bizler bunların doğruluğunu her zaman sorguluyoruz. Bunun nedeni ise internet üzerinde hiçbir zaman bir büyünün hangi materyalle nasıl yapıldığının net olarak doğru verilmemesidir. Bunun dışında hoca veya medyumlar sayesinde nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Büyüsü Hakkında Sıklıkla Sorulan Sorular

Üzerimde Bağlama Büyüsü Var mı? Nasıl Anlarım?

Bize en çok sorulan sorulardan bir tanesi ise üzerimde bağlama büyüsü var mı? Nasıl anlarım sorularıdır. Normalde neredeyse hiçbir insan üzerinde bağlama işlemi olduğunu anlayamaz. Bunu anlayabilmesi için hocaya veya medyuma danışmalıdır Fakat bizden size bir ipucu çok soğuk olduğunuz birine birden ilgi duymaya başlıyorsanız bu konu üzerinde bir araştırma yaparak medyuma başvurun deriz.

Bağlama Büyüsü Gerçekten Tutar mı?

İnsanlar yüzyıllardır bağlama büyüleri yaptırmakta ve yapmaktadır. O insanlarda ilk başlarda bağlama büyüleri gerçekten tutar mı gibisinden birçok soru ile karşı karşıya geldiler fakat yaptırdıktan sonra bütün ön yargıları yıkıldı çünkü gerçekten tuttuğunu öğrendiler.

Bağlama Büyüsü Bozulunca Ne Olur?

Bu konuda sizlere bağlama büyüsü bozulunca ne olur hakkında biraz bilgi vereceğiz. Birazdan kastımız, aslında bağlama işlemi bozulduğunda tek bir sonuç çıkar ortaya. Bu sonuç ise yaşadığınız ilişkinin kötü bir şekilde bitmesidir. Bu olaydan sonra tekrardan başladığınız noktaya dönersiniz. Yine aynı acılar ve yine aynı keder.

Bağlama Büyüsü Evde Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsünü evde nasıl yapılır sorusu, evde büyü yapmak veya yaptırmak isteyenlerin sordukları sorulardan bir tanesidir. Eğer evde bağlama çalışması yapmak veya yaptırmak istiyorsanız bu yazımızı okumanız yeterlidir. Öncelikle kendiniz evde büyü yapamazsınız bunun nedeni ise her insanın büyü yapamayacağıdır. Daha sonrasında medyum veya bir hoca sayesinde evde bağlama çalışması yapabilirsiniz. Burada nasıl yapılacağının konusu tam bilinememektedir. Her medyumun kendine has yetenekleri vardır ve ona göre bağlama büyülerinde bir yol izler.

Rüyada Bağlama Büyüsü Yapıldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Eğer rüyanızda sizde bağlama işlemi yapıldığını gördüyseniz doğru yerdesiniz demektir. İnternette veya arkadaş ortamında boş yere rüyada bağlama büyüsünün yapıldığını görmek ne anlama gelir gibisinden sorular sormanıza gerek yok. Rüyanızda bağlama çalışmasının yapıldığını görmek gerçek hayatta bolluk ve bereketli bir hayat geçireceğinin temennisidir. Hayatında gerçekten zorlu engelleri aşacağının kanıtıdır.

Rüyada Bağlama Büyüsü Yapmak Ne Anlama Gelir?

Görüyoruz ki çoğu kişi yorumlarda rüyada bağlama büyüsünü yapmak ne anlama gelir gibisinden sorular sormuşlar, rüyanızda eğer bağlama işlemi yapıyorsanız bu sizin hayatınızda zorlu dönemler başlayacağına delalettir. Geçim sıkıntısı açısında zor günler geçireceğinizin anlamına gelir. Önünüze büyük engeller çıkacağı anlamına da kimi zaman varılmaktadır.

Bağlama Ritüeli Büyü müdür?

Bu konu altında sizlere bağlama ritüeli büyü müdür sorunuza cevap vereceğiz. Öncelikle ritüel büyü yapılmadan önce bir hazırlık aşamasıdır. Büyü ile karıştıranlar olabilir, fakat büyü değildir aslında büyünün bir parçasıdır. Büyünün gerçekleşmesi için yapılan ön hazırlıklardan biridir.

Bağlama Büyüsü
Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsünün Tuttuğu Nasıl Anlaşılır?

Bu konuyu yani bağlama büyülerinin tuttuğu nasıl anlaşılır konusunu daha çok büyüyü yaptıranlar merak etmektedirler. Bunun nedeni ise ne ile karşılaşacağını bilmemeleridir. Öncelikle belirtmeliyiz ki fazla bir seçenek bulunmuyor bu soru altında. Büyü yapılan kişi size birden bire daha çok bağlanır ve aşkınız ile yanıp tutuşur. Sizinle sürekli buluşmak ister. Sizi görmek ister, sizinle vakit geçirmek ister. Sizin çevrenizden bir an bile ayrılmaz.

Bağlama Büyüsü için Tılsımlı Sözler Nelerdir?

Bağlama büyüsünde için tılsımlı sözler nelerdir sorusunu sorduğunuza göre büyüyü evinizde yapmak istiyorsunuz demektir. Bu konuda sizi uyaralım, kesinlikle hiçbir şekilde zamanınızın boşa gitmesi dışında kötü bir sonuç almazsınız. Ama önemli olan zamandır bu yüzden tekrar söylüyoruz eğer bağlama işlemi yaptıracaksanız bir hocaya veya medyuma danışmanız gerekmektedir. Böylelikle tılsımlı sözleri o kişilerden öğrenmiş olursunuz.

Bağlama Büyüleri Ters Teper mi?

Bağlama çalışmasını yaptırmaktan çekinen kişilerin en çok korktuğu soru bağlama büyüleri ters teper mi sorusudur bağlama çalışmasının olmadığı takdirde hiçbir olumsuz yol açılmayacağını bilin. Ters tepme gibi bir olasılık bağlama çalışmasında söz konusu değildir.

Bağlama Büyüsü Tutuyor mu?

Aslında bağlama işlemi yaptırmak isteyenlerin cevabını en çok merak ettiği bağlama büyüleri tutuyor mu tarzında sorular hep merak uyandırıyor. Bu gibi konularda sizlere hep bilgi veriyoruz. Daha öncede dediğimiz gibi bu tarz büyüleri yapan medyumlar ve hocalar var. Sizler bu medyumlara onları seçerek gidersiniz. Seçmeden önce referanslarına bakınız. Eğer gerçekten kaliteli bir iş yapıyorsa zaten yaptığı bağlama işlemi tutuyordur.

Bağlama Büyülerini Yapan Kişi Ne Hisseder?

Birçok kişi sitemiz yorumlarında bağlama büyülerini yapan kişi ne hisseder tarzında yorumlarda bulunmuşlar fakat bu sorularına biraz kaçamak bir cevap vereceğiz. Öncelikle bağlama çalışmasını yapan kişi tabi ki mutlu bir olay yaptığı için kendi de mutlu olur sonuçta bir yuva bile kuracaktır yaptığı büyü sonrasında. Bunun dışında sevinçli olur, içi ferah olur. Kötü bir şey hissetmez yani iyi şeyleri hisseder.

Bağlama Büyülerini Yaptıran Kişi Ne Hisseder?

Sizlere bağlama büyülerini yaptıran kişi ne hisseder hakkında biraz bilgi vereceğiz. Bağlama işlemini yaptıran kişi öncelikle yaptırdığı kişiye olan sevgisi 1 ise 100 olur. O kişiyi daha çok sever ve daha çok bağlanır. Daha sonrasında güven olaraktan kuvvetli bir bağ oluşur. O kişiye güvenmiyorsa bile bağlama işlemi sayesinde sarsılmaz bir güven oluşur. Daha çok aşık olur ve o kişiyi sürekli görmek ister. Onsuz bir saniye bile duramaz.

Bağlama Büyüleri ile ilgili yazılarımıza Kategorimizden ulaşabilir ve bir çok bilgiye sahip olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

44 Yorum

 1. Zübeyde dedi ki:

  Hocam Allah razı olsun sizden 13. Gün işlem etki etti eşim evine yine döndü. Onu sömüren kadını da bıraktı bana karşı çok iyi şuanda şuan çocuklarımın başında duruyor bu bile benim için yeterlidir herşey sizin sayenizde hocam Allah sizi başımızdan eksik etmesin

 2. Akman ortagil dedi ki:

  Hocam çok şükür sevgilim aradı ve barıştık hocam benim hatalı olmama rağmen kendisi aradı ve beni bırakıp gittiği için ne kadar pişman ne kadar üzgün olduğunu anlattı hâlâ şok içindeyim hocam sevdiğimi bana geri dondurdunuz iyi ki web sitenizi bulmuşum allah razı olsun İsmail hocam sizden

 3. Ömercan dedi ki:

  Sayenizde eşim evine döndü bana bağlandı sağolun hocam Allah razı olsun

 4. Erhan demet dedi ki:

  O kadar hocaya gittim herşey bitti derken İsmail hocami buldum derdime derman oldunuz Allah razı olsun o kadar hocayim diyen kişinin yapamadığını 16 günde yaptınız hocam Allah sizden razı olsun

 5. Esma dedi ki:

  Valla işlem yaptırırken çok kararsızdım çokta umudum yoktu böyle şeylere çok inancım olmadığı için ama İsmail hocam beni yanılttı ve yanılıyor olmama çok mutlu oldum nisanlimi bana geri döndürdü her gün ne zaman düğün yapacağız diyor bana Allah razı olsun kalbi güzel hocamdab

 6. Hayriye kulkac dedi ki:

  Eşimi bana evine bagladiniz gözü hep disardaydi şimdi benden başkasını görmüyor hocam gerçekten de yaptığınız işlek çok etkili

 7. Aylin dedi ki:

  Allah razı olsun hocam ayrılıp giden nişanlım senin sayende 20 günde geri döndü. Allah razı olsun🙏

 8. Seda dedi ki:

  Sevgilimi bana tekrardan bagladiniz Allah razı olsun hocam

 9. Derya dedi ki:

  Hocam çok sağolun başta tereddüt ettim ama sevgilim geri döndü kendi kendine aradı çok özledim dedi. Başta tereddüt ettim ama iyi ki sizi aramışım Allah razı olsun

 10. Eda dedi ki:

  Hocam yıkılan yuvami tekrardan birlestirdiniz tek yuvam değil dünyam yıkılmıştı eşim sayenizde döndü geri yuvami kurtardiniz Allahım herşeyi gönlünüze göre versin hakkınızı helal edin sayın hocam

 11. Hakan yardic dedi ki:

  Sevdiğim kızı bana geri getirdiniz kaç aydır hayatım zindan olmuştu Allah binlerce kez razı olsun hocam sizden isigimi geri verdiniz bana

 12. Hikmet Destici dedi ki:

  O kadar hocaya gittim o kadar işlem yaptılar hocam siz 20 günde sevdigimi bana bağlayıp geri döndürdünüz keşke sizinle ilk başlarda karsilassaydik o kadar zaman boşa gitti diğer hoca bozuntulari yüzünden ama sevdiğimi bana geri getirdiniz hocam çok teşekkür ediyorum size

 13. Gamze dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar bundan 6 ay önce medyum ismail hoca ile birinin tavsiyesi üzerine tanıştım kendisine durumumdan bahsederek bir işlem yaptırmaya karar verdim ve başladık verdiği süre daha dolmadan işlemlerim faydalarını görmeye başladım sayesinde şuan çok mutluyuz ve evlenmeye karar verdik kendisine teşekkürlerimi borç biliyorum allah sizden razı olsun medyum ismail hocam

 14. Fatma dedi ki:

  Hocam sizden Allah razı olsun sizin sayenizde kocam tekrar yuvasına geri döndü

 15. Aslı dedi ki:

  Eşimle annesi yüzünden aydırildik boşanmak istemiyordum bir birimizi o kadar çok seviyorduk ki 1 ayda eşim benden nefret etmeye başlamıştı sevgisi hiç kalmamiş yüz yüze gelmek bile istemiyor yuvamin saçma sapan nedenlerden yıkılmasını istemiyordum eşim benden uzaklaşti soğumuş gibi severek evlendik daha 1 yıl olmustu sonra İsmail hocamın web sitesiyle karşılaştım beni çok güzel dinledi ve işlem yaptı bana henüz 16. Günde işlem etki etti şuanda eşim eskisinden daha çok bağlı bana Allah razı olsun hocamdan yuvami kurtardiniz

 16. Melike dedi ki:

  İsmail hocama bağlama işlemi yaptırmıştım. Almanyadan yazıyorum arkadaşlar melike ben buraya yorum yazacam diye söz vermiştim. gerçekten oldu hocam sayesinde bana 1 aydır yazmayan adam watsaptan yazdı benimle görüşmek konuşmak istediğini söyledi pişman gibi samimi bir şekilde yazıyor bana. inanılır gibi değil yaaa ne yaptınız hocam sizi herkese tavsiye edeceğim Allah sizin ne muradınız varsa versin

 17. Gülay yıldız dedi ki:

  Eşim eve döndü o kadından ayrıldı hayatta inanmazdım böyle şeylere sizi tanıdım resmen beni ölümden kurtardınız. İntiharın eşiğine gelmiştim size minnettarım.

 18. Cansu dedi ki:

  Bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine bende ismail hocamı aradım kendisi de daha önce İsmail hocaya işlem yaptırmış yıllar önce. şuan evli ve hala çok mutlu. Bana da yardımcı olabileceğini söyledi ve aradım bende . Düğünüme 3 ay kala nişanlım ailesi yüzünden beni terk etti. İsmail hocamın yaptığı işlemle şuan nişanlım ve ailesi ağzımdan çıkacak tek söze bakıyor Allah hocamdan razı olsun eğer hocam yardım etmeseydi akrabalarımın yüzüne bakamazdım şimdi çok mutluyum ve her şeyi İsmail hocaya borçluyum

 19. Selen akarsu dedi ki:

  Beni eşim ter ketti gitti İnternette araştırırken ismail hocaya rastladım ve aradım konuştuk kızım sen merak etme dedi onu sana bağlıyacam dedi tamam dedim hocam ne gerekiyorsa yapalım dedim sağ olsun yaptı ve gerçekten inanılır gibi değil 17 günde kocam evine döndü tekrar bu olacak şey değil ismail hocam sizden Allah razı olsun imkansızı başardınız ne kadar teşekkür etsem azdır.

 20. Kamil dokay dedi ki:

  Arkadaşlar merhaba bende ismail hocama işlem yaptırdım sevgilim beni terletmişti ve ben bir çok medyuma işlem yaptırdım ama hepside parayı aldı bir daha telefonlara dahi bakmadılar İsmail hocayı buldum internetten, konuştum olup olmayacağını bilmiyordum ama umut ettim ve yaptırdım çok şükür muvaffak olduk işlemlerde ama gerçekten çok etkili yaptığı işlemler Allah ondan razı olsun şiddetle tavsiye ederim.

 21. Cumali dedi ki:

  Hocam Allah Sizden razı olsun o kadar güzel etkiler başladı ki ne diyeceğimi bilemiyorum. Hataydan’dan selamlar hocam… Sağ Olun var olun…

 22. Haktan naldek dedi ki:

  Hocam nasıl bir işlem yaptınız anlayamadım ben. Beni benden daha çok sevmeye başladı kız arkadaşım çok çok bağlandı bana sayenizde bu iş evliliğe gidecek bir yuva kurmaya vesile oldunuz Allah razı olsun sizden hocam

 23. Feride dedi ki:

  Bende ismail hocadan 08.02.2019 tarihinde işlem yaptırdım inşallah bende sonuç alırım. Çok kişiden işlem yaptırdım hiç sonuç alamadım değil ilerlemek hep geriye gittim sonucları buraya yazicam hakkımızda hayırlısı insallaj

  1. Feride dedi ki:

   ismail hocama yaptırdığım işlem 24.02.2019 tarihinde etki etti ve sonuç aldım eşim çok çok şükür evine döndü daha da ilgili binlerce kez özür diledi ayaklarıma kapandı çok pişman olmuş ben bu kadar etki edeceğini beklemiyordum iyi size inanmışım ve güvenmişim hocam allah razı olsun senden

   1. Ece dedi ki:

    Bende yaptırıcam ama kararsızım sizinle konuşma Farsatimiz olur mu bana yardımcı olun belki sizinle konuşunca bende yaptırıcam

 24. Arzu dedi ki:

  Hocam allah ne muradıniz varsa versin eşim benden çok soğumuştu beni görmek dahi istemiyordu anlam veremediğim bir şekilde uzaklasiyordu benden oysa ben onu çok seviyordum ve yuvanın dağılmasını istemiyordum ismail hocam sağolsun işlem yaptı şuanda eşim bana eskisinden daha çok bağlı ne desem yapıyor hocam yuvamı kurtardı allah razı olsun sizden

 25. Dilay sönmez dedi ki:

  Herkese merhaba 2 yıllık ilişkim vardı herşey çok güzel gidiyordu nişan yapmayı dusunuyorduk ama bir anda birşeyler oldu ve sevgilim benden uzaklaştı gorusemiyorduk bile beni seven o adam başka birşeye dönmüştü evlilik hayalleri kurarken bir anda herşey değişmişti internet üzerinde araştırırken İsmail hocamla karşılaştım hiç sıkılmadan usanmadan beni dinledi 6 ay önce işlem yaptırdım ve şuan nişanlıyız hocamın yaptığı işlek 21 günde etki etti Allah razı olsun hocamdan yuva kurmaya ilk adımı atmamızı yardımcı oldu çok minnettarım hocam size

 26. demet karadaş dedi ki:

  uzun zamandır kocamla sorunlarımız vardı çoğu zaman eve gelmiyor kendi evine çocuklarına bakmıyordu sanki kendi çocukları değilmiş gibi davranıyordu çok zor durumdaydım internet üzerinden medyumlar aramaya başladım 2 kere dolandırıldım hatta ismail hocamın web sitesini buldum son çare işlem yaptırdım umudum tükenmişti ama ismail hocam bana umut oldu dağılan yıkılan yuvamı kurtardı yaptığı işlem 11 günde etki etti çok şükür şlem yaptıktan aylar geçti eşim evine bana çocuklarına sımsıkı bağlandı ilk zamanlardan bile daha iyi oldu allahıma şükürler olsun

 27. ali yücetürk dedi ki:

  7 aylık ilişkim vardı sudan sebepten dolayı ayrıldı kız arkadaşım benden ayrılık sebebi bile değildi naptıysam geri dönmedi bana ismail hocamla tanıştım durumu anlattım allah razı olsun hocamdan benimle çok ilgilendi yaptığı işlemden sonuç aldım işlem 30 günde etki etti şuanda sevgilimle aramız çok çok iyi teşekkür ederim hocam

 28. aydın dedi ki:

  ismail hocamın yaptığı işlem tuttu allah razı olsun

 29. haydar çamlı dedi ki:

  herkese selamlar fransadan haydar ben. hocaamın web sitesini bulup kendisiyle whatsapp üzerinden görüştüm eşimle olan durumu anlattım işlem yapıp kargo ile göndereceğini söyledi bana açıkçası çok inanamadım ben fransada hocam türkiyede aklımda çok soru işareti vardı ama çok zamanım yoktu ismail hocam hazırlayıp gönderdiğinde kargoyu alırken çok heycanlıydım 19. gün işlem etki dünyadaki en mutlu insan ben oldum eşimi çok seviyordum ve kaybetmek hiç istemiyordum allah razı olsun hocam sizden

 30. Harun dedi ki:

  Hocam allah razı olsun sizden işlem başarılı oldu sevdiğim kadını bana bağladınız

 31. ilayda dedi ki:

  Merhaba bende İsmail hocama işlem yaptıran biriyim. Eşimle evlendiğimizden beri çok
  sorunlar yaşadık. Tabi en kötüsü geldi başıma aldatıldım. O kadar kavga hiç bişeymiş bunun
  yanında 3 yıllık evliliyiz daha. Ben eşimden hiç ayrılmak istemedim bana dönsün istedim o
  kadını unutsun eskisi gibi olalım istedim. İsmail Hocamla işlemi yaptık çok şükür işlem etki etti
  çok sağolun varolun hocam sayenizde eşim eskisinden çok daha iyi

 32. hamza dedi ki:

  Merhaba ben de eşimle aramızdaki sorunlar için İsmail hocama işlem yaptırdım. İsmail
  Hocam sayesinizde eski günlerimize geri döndük evimizde huzur var, artık kavga gürültü yok
  çok şükür

 33. zerrin dedi ki:

  Ben de annem ve babam için işlem yaptırdım. Annemle babam 1 buçuk yıl önce boşandı. Ben
  annemle yaşıyordum ama babama da çok üzülüyordum tek kaldı diye. Annemde zorlanıyordu
  kaç yıllık eşinden ayrıldı. İkisi de çok inattı adım atmıyorlardı bende böyle bir işlem yaptırmak
  istedim. Ama başıma kötü şeyler geldi bir hoca yüklü miktarda paramı aldı yani dolandırıldım.
  Sonra İsmail hocamı buldum aradım konuştuk anlattım durumumuzu. İşlemi yaptı , çok
  geçmeden annemle babam barıştı bende eskisi gibi olunca çok mutlu oldum Allah kimseye
  böyle şeyler yaşatmasın

 34. Hülya dedi ki:

  Gerçekten bu gibi şeylerin doğru olduğuna inanmazdım ama işe yaradığında hayrete düştüm. Allah sizden razı olsun hocam. Sayenizde yuvam kurtuldu.

 35. Burcu dedi ki:

  Ben hatalıydım ve beni asla geri dönmeyecek şekilde terk etti. Asla ama asla geri döneceğini düşünmüyordum. kaybedecek birşeyim kalmamıştı artık son ümit denemek istedim. Gerçekten bahsettiğiniz gibi 13. günde yazdı ve konuşmaya başladık eskisine oranla şimdi daha iyiyiz gün geçtikçe daha iyi olacağından eminim.

 36. Büşra dedi ki:

  Sözlerime nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Uzun zamandır çok mutsuzdum. Asla geri dönmeyecekti ve o kadar çok ağlamıştım ki tamamen çaresizdim. Sonra bir arkadaşım burayı tavsiye etti. Belki bir ümit işe yarar dedim ve denedim. 32. gün etki almıştım ve sevdiğim adam bana geri gelmişri. Size nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum allah razı olsun sizlerden

 37. Gülbeyaz dedi ki:

  Uzun süredir evliliğimde yolunda gitmeyen şeyler vardı. Eşim evinden uzaklaşmıştı benden uzaklaşmıştı. Başka birinin olduğunu düşünmeye başladım. Daha yeni evliyiz ve çok severek evlenmiştik. Daha sonra nazara geldiğimizi düşünüp yöntemler aradım. İsmail hocamla karşılaşıp yöntemini denedim. Allah razı olsun hem eşim evine döndü hem de hamile olduğumu öğrendim. O kadar mutluyum ki çok teşekkür ederim

 38. Rümeysa dedi ki:

  Az kalsın eşimle boşanacaktık. 5 yaşındaki kızımdan ayrılmak zorunda kalacaktım ama ismail hocamın sayesinde yuvam kurtuldu. Allah razı olsun hocam sizden

 39. Buse Demir dedi ki:

  İlişkinin başlarında her ne kadar bana çok iyi davransa da birden tüm ilgisi alakası kesildi. Ne yüzüme bakar oldu ne de ilgilenir oldu. Yöntemin işe yaradığını söyleyen çok arkadaşım oldu ben de koşup geldim. 14. Gündeyim şimdiden bir şeyler değişti. Çok ama çok teşekkür ederim

 40. Bülent dedi ki:

  herkeze selamlar ismail hocayı herkese öneririm arkadaşlar çok şükür bana yaptığı çalışma etkili oldu genel olarak iyiyiz şuanda kız arkadaşımla inşallah dahada iyi olacağına inanıyorum

 41. hande dedi ki:

  evliliğimin sıkıntılı döneminde tanıştık ismail hocamla severek evlendiğim adam artık o adam değildi sanki duyarsız umursamaz birisi olmuştu ben yokmuşum gibi davranıyordu bana benimde dayanacak gücüm kalmamıştı kimse gibi bende evliliğimin bitmesini istemezdim allah razı olsun ismail hocam imdadıma yetişti derdimi anlattım bana sabırlı olmam gerektiğini söyledi yaptığı çalışma etkilili oldu şimdi kocamla aramız çok daha iyi

 42. Meftun dedi ki:

  Çok şükür uzun uğraşlar sonucu sevdiğim bana tekrardan döndü bu süreç boyunca yanımda olan ismail hocamdan allah razı olsun başka birisi olsa bezmişti çoktan gerçekten çok anlayışlı bir hocadır kendisi arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/