Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Üzerinde ne kadar konuşulursa konuşulsun ya da yazılar yazılsın; aşka dair bir şeyler hep eksik kalacaktır. Çünkü aşk evrensel bir dil olsa da aşk kişiye ait olan en özel duygudur. Bazı insanlar aşkı tadıp, yaşayacak kadar şanslı olsalar da aşk acısıyla sınandıkları için yaşadıkları duygunun ne olduğuna ancak onlar karar verebilirler. Aşkın acısı yanında büyüleyici olması kişiyi aşık olduğu kişiyle yaşama motivasyonuna götüren en önemli araçtır. Bu nedenle de gerçek aşk acısı yaşayan kişiler aşk büyüsü yapmaktan da aşkıyla yeniden kavuşmak için birçok zorlukla savaşmayı da her daim göze alacaklardır.

NOT: MOBİLDEN GİRENLER DİĞER RESİMLER İÇİN SOLA KAYDIRINIZ.

Aşk büyüsü ya da diğer adıyla aşık etme büyüsü aşk acısı çeken kalpler tarafından nefes alabilmek için başvurulan yöntemler arasındadır. Aşka tutulan kişi, aşkını elde etmek için muhakkak medyum desteği almalıdır. Çünkü dünyanın en güçlü duygularından birisi olan aşk ne kadar kuvvetliyse, aşk büyüsü de o kadar kuvvetli ve etkili bir büyüdür.

giden birini dondurme duasi 300x138 - Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Tam da bu nedenle aşk acısını daha fazla dayanamayan kişiler aşık oldukları kişiye ulaşmak için birçok yol deneyeceklerdir. Seçilen yol hangisi oluşa olsun aşık olunan kişiye ulaşmanın en güvenilir ve kesin yolu aşk büyüsünden geçer. Aşk büyüsü dünya üzerindeki en etkili büyülerden birisi olduğu için alanında uzman bir medyumdan destek alınmalıdır. Aşk büyüsünde tercih edilen medyumun yeri büyük olsa da, tek başına yeterli değildir.

Aşk büyüsünde medyumun bilgi ve tecrübesi etkili olduğu kadar büyüyü yaptıran kişinin aşkının gücü ve iyi niyeti de önemlidir. Örneğin büyü yaptıran kişi en saf duygularıyla aşkına kavuşmak için büyü yapıyorsa aşk büyüsü; büyü yaptırmak istediği kişinin burnunu sürtmek, onu sevdiklerinden ayırmak, ona her değini yaptırmak için yapıyorsa da kara büyü olur. Aşk büyüsü isminden de anlaşılacağı üzere aşkın yaşanması için en saf duygularla yapılan büyüdür. Kara büyü ise hem tehlikeli hem de yapan ve yaptıran kişiler için oldukça korkutucu sonuçları vardır. Bu nedenle kişi niyetinden emin olmalı ve aldığı kararın sonuçlarına da katlanmalıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Denenmiş Kendine Aşık Etme Büyüsü

en etkili ask duasi yapan hoca 300x113 - Aşk Büyüsü

En Etkili Aşk Büyüsü

Aşk büyüsünün birçok farklı çeşidi olsa da en etkili aşk büyüsü; aşkın gücü, iyi niyet, güzel duygular, inanç, bol dua, alanında uzman ve deneyimli bir medyum sayesinde gerçekleşebilir. Tercih edilen aşk büyüsü hangisi olursa olsun medyum kendisine düşen görevi yaptıktan sonra büyü yapan kişiye de bir takım uyarılar da bulunur. Büyü yaptırmak isteyen kişi aşkına olan inancıyla birlikte medyumun her söylediğini doğru bir şekilde uygulamalıdır.

Sonrasında yapması gereken ise aşkıyla yaşayacağı güzel günlere olan inancıyla birlikte bol bol dua etmek olmalıdır. Aşk büyüleri aracı bir yöntem olsa da en etkili güç kişinin kalbinden geçen güzel duygularıdır. Kısacası en etkili aşk büyüsünün sırrı bol bol dua etmek ve kişinin büyü yapmış olduğu kişiye duyduğu aşktan gelir.

En etkili aşk büyüsü sayesinde aşk acısı çekilen kötü günlere sona ererken, aşk dolu yeni bir hayatın da kapıları açılmış oldur. Aşk büyüsü sayesinde hem büyüyü yaptıran hem de büyü yapılan kişi masallardaki gibi güzel bir yaşama doğru yola çıkarlar. Hayatın her anında olduğu gibi aşk büyüsü yaptıran çiftlerin de hayatında bazı sıkıntılar olacaktır. Ancak çiftin yaşadığı sıkıntılar önlerindeki küçük engellerden sadece biridir. Çünkü, çift hayat arkadaşının desteğiyle sıkıntı çekseler de mutlu olmanın yolunu bulurlar.

aninda tutan ask duasi nasil yapilir 300x173 - Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsünün Faydaları

Dünya üzerindeki en güçlü duygulardan biri olan aşkın karşılıklı olarak yaşanabilmesi için yapılan aşk büyüsünün faydaları da oldukça fazladır. Aşk büyüsü ismi üzerinde büyü çeşitlerinden birisi olsa da hem büyü yaptıran kişi hem de büyü yapılan kişi mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşurlar. Aşık çift birbirlerinden başka kimseyi görmeyecekleri gibi çevrelerinde de örnek bir çift olarak gösterilirler. Her iki aşık da aşkın gücüyle birlikte daha iyi bir insan olma yolunda adımlarını atarlar. Çünkü onlar dünyada çok az kişinin sahip olabileceği bir mutluluğa sahiptirler. Bu nedenle de çevrelerinde yaşanan olumsuzluklardan etkilenseler de bir şekilde çözümü de kendi içlerinde bulacaklardır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Vefki

Aşk büyüsünün en önemli faydalarından birisi de çiftin hayatına gelen huzurdur. Her iki kişi de hayatlarında sevgi bir dolu yaşama adım atarken, kendilerini de hiç olmadıkları kadar mutlu ve huzurlu hissedeceklerdir.
Hayatta çok az insan gerçek ruh eşini bulurken, onlar birbirlerini bulmayı başarmışlardır. Bu sebeple de hayatlarında hangi sıkıntı yaşanırsa yaşansın, bir şekilde yaşanılan olaylarda iyi bir yön bulacaklardır.

denenmis etkili ask muhabbet duasi 300x191 - Aşk Büyüsü

Birini Kendine Aşık Etme Büyüsü

En etkili aşk büyüsü, birini kendine aşık etme büyüsü, sevdiğimi aşık etme büyüsü gibi birçok farklı aşk büyüsü olsa da temelde tüm aşk büyülerinin amacı da sonucu da aynıdır. Aşk büyüleri doğru kişiler tarafından doğru şekilde uygulandığında hem hızlı hem de etkili bir şekilde gerçekleşir. Bunun sebebi büyü yaptıran kişinin aşkında ve iyi niyetinde gizlidir.

Büyü yaptıran kişi aşkına duymuş olduğu güvenle hareket ederek, medyumun tüm uyarılarını ve yapılması gerekenleri uygulamalıdır. Çünkü büyünün gerçekleşmesi medyuma bağlı olduğu kadar büyüyü yaptıran kişiye de bağlıdır. Büyü yaptıran kişi aşkına sahip olmak ve aşık olduğu kişiyle yaşamak istiyorsa her şeye özen göstermelidir.

Büyü yaptıran kişi aşkından da iyi niyetinden de emin olsa da büyü yaptırmaya karar verdiği andan itibaren büyü yaptığını da, yaptırmak istediğini de sadece kendisi ve medyum bilmelidir. Bu konu büyünün gerçekleşmesi ve etkisinin devam etmesi için oldukça önemli bir detaydır. Aşk büyüleri çok kuvvetli büyüler olsa da bozulabilmektedir. Böyle bir riske girilmemesi ve büyünün gerçekleşmesi için gerçek sadece iki kişi arasında bilinmelidir.

barisma duasi nasil yapilir 300x188 - Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk Büyüsü Her makalemde belirttiğim gibi. Maalesef herkesin yapabileceği bir işlem değildir. Bir çok sayfada görüyorum bazı tarifler verilmiş ama hiç bir ilmi bilgi olmadan yazılanlarla hiç bir şey yapılamaz. Şöyle örnek vermek gerekirse; Doktorlar doktor olabilmek için yıllarca okuyorlar bir çok eğitim alıp o şekilde ameliyat edebiliyorlar insanları, siz hiç bir eğitim almadan sadece bir kaç tarif okuyarak bir insanı yahut herhangi bir canlıyı ameliyat edebilir misiniz tabii ki edemezsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Ayrılmak İsteyen Eşi Kendine Bağlama Duası

Bu işlemlerde bu şekildedir hiç bir eğitimi hiç bir ilmi bilgi sahibi değilseniz ne yaparsanız yapın istediğiniz şey gerçekleşmeyecektir aksi taktirde öyle olsaydı medyumluğun hiç bir anlamı kalmayacaktı bu nedenden dolayı sayfalarda görmüş olduğunuz tarifleri uygulayarak vakit kaybetmeyin. İlmi bilgisi iyi olan bir medyumdan yardım isteyiniz Ve bu tür tarifleri paylaşan kişilerden de uzak durun çünkü gerçek bir medyum bu tür gizli ilimlerin paylaşılmayacağını da çok iyi bilir.

 

Detaylı Bilgi İçin Araya Bilir Yada Whatsapptan Mesaj Atabilirsiniz. İLETİŞİM: 0544 917 49 17

/5 ratings

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".

Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!

vote
Makale Derecesi
Subscribe
Bildir
20 Yorum
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
zübeyde

İsmail Hocama ben de işlem yaptırdım arkadaşlar işlemi yaptıralı 4 gün oldu ama henüz bir
sonuç yok. Ama İsmail hocama güvenim tam inşallah verdiği sürede etki edecek inanıyorum.
Zaten işlem etki ederse yine yazarım buraya.

zübeyde
Reply to  zübeyde

çok şükür işlem 16. gün etki etti sevdiğim bana geldi beni sevidğini söyledi hocamdan allah razı olsun

atilla

Merhaba arkadaşlar ben Atilla, Kütahya’dan yazıyorum. Sevdiğim kızı kendime aşık etmek
için İsmail hocaya işlem yaptırdım. İşlemin 11. Günü ve sevdiğim kız bana ilgi duymaya ve
mesaj atmaya başladı. İsmail hocaya güvenebilirsiniz Allah razı olsun dürüst bir hoca çokta
ilgileniyor derdinizi dinliyor işinin ehli.

ayşen

Merhabalar ben Kırşehirden yazıyorum Ayşen. İsmail hocayla işlem yaptık. Aşk vefki yaptı ve
çok çabuk etki etti sonucun böyle hızlı olacağını düşünmüyordum açıkcası. Sevdiğimle
barıştık, bana tekrar aşık oldu. İsmail hocam sizden Allah razı olsun..

gülay

Sevgilimle tekrar barışmamızı sağladın İsmail hocam, Allah tuttuğunu altın etsin inşallah
bana dünyaları bağışladın Allah razı olsun çok sağol hocam.

ezgi

Ben İstanbul’dan yazıyorum. İsmail hocamla işlem yaptık. Sevgilim beni terk etti gitti. Ne
yapacağımı bilemedim tutuldum kaldım. İşlem yaptırmak istiyorum diye İsmail hocamı
aradım. Aşk işlemi yaptık ve bana yolladı 15 günde sevgilimle barıştık, kapımda süründü kul
köle olmasını sağladım hocam sayenizdeher şey nasıl teşekkür etsem bilmiyorum.

Ece
Reply to  ezgi

Sizinle konuşmak istiyorum İsmail hoca hakkında mümkün mu bende yaptırmak istiyorum da nolur yardım edin

kumsal

Bende işlem yaptırdım İsmail hocama. Eşimin beni aldattığını öğrenmiştim. İlk öğrendiğim de
dünyam başıma yıkıldı napıcağımı bilemedim. Ben eşimi çok seviyordum iki de çocuk olunca
bu yola girdim. Uzun süren araştırdım güvenilir bir hoca aradım. Sonunda ismail hocayı
buldum. İşleme başlasdık işte aradan 18 gün geçti işlem etki gösterdi eve eşim geldi özür
diledi barıştık şuan çok şükür iyiyiz. Sayenizde hocam eşim döndü evliliğim kurtuldu

abdülkadir

Bende İsmail hocamla çalışma yaptım. Aşk vefki yapmıştı hocam işlem etkili oldu. Hocamın
yaptığı işlem çok kısa sürede sonuç verdi sevdiğim kız bana kendisi geldi. İyi ki sizinle çalıştık
çok memnun kaldım hocam çok teşekkür ederim Allah razı olsun

leman

Merhaba ben Leman. Bende eşimle aramız daha iyi olsun diye işlem yaptırdım İsmail hocama.
Eşimi çok seviyorum ama her zaman aramızda sorunlar çıkarıyordu, sürekli tartışma
çıkarıyordu ve benden memnun olmadığını ne bilim gözüne hoş gözükmediğimi felan
söylüyordu. Bu sözleri beni çok kırıyordu sonra İsmail hocama işlem yaptırdım. Aşk vekfi yaptı
hocam çok şükür ki artık eşim çok iyi daha sevgi ile bakıyor bana kırıcı bir şey söylemiyor. Çok
sağolun hocam

eda

Ben Ankara’dan yazıyorum. Eşime anlaşamıyorduk beni sevmiyordu ben evliliğim için çok
çabaladım ama yok asla düzelmedi hep bir sevgi eksikti. İsmail Hocamı aradım konuştuk her
şeyi anlattım evliğimi kurtarmak istediğimi söyledim. İşleme başladık işlem geldikten 17 gün
sonra eşim bana daha bir ilgili davranmaya başladı. Çok sağolun hocam sayenizde oldu

alparslan

Ben İsmail hocama aşk vefki yaptırdım. Sevdiğim kız bir türlü benisevmiyor bana bakmıyordu.
işlemden sonra sevdiğim benimle ilgilenmeye başladı, bana bağladı, çok da güzel bir ilişkimiz
var çok şükür sizin sayenizde hocam

incinur

Merhaba biz eşimle sorunlar yaşadık evde sürekli kavga olurdu, ağız tadımız da birbirimize
tahammülümüzde yoktu artık. 1 yılayakındır evde huzurumuz kalmamıştı bende işlem
yaptırmaya karar verdim İsmail hocamı komşum tavsiye etti. İsmail hocamı aradım anlattım
durumu ve işleme başladık. Eşim inanılmaz değişti evimizde huzur doldu bizde hocam
sayesinde

kader

Ben hayatım da ilk defa işlem yaptırdım korka korka da olsa yaptırdım. Sağolsun İsmail
hocam çok anlayışlı çok iyi bir insan. Beni dinledi tüm ısrarla sorduğum soruları cevapladı ve
işlem için başladı. İsmail Hocama aşk vekfi yaptırdım. Sevdiğim kadın şükür benimle
konuşmaya başladı hocam sizin sayenizde çok mutluyum

giray

Bende evliliğim de sorunlar yaşıyordum eşimle artık hiç anlaşamıyorduk. Ama asla ayrılmak
istemedim. Bu yüzden hoca aramaya başladım. Sonra bir arkadaşım İsmail hocayı tavsiye etti
kendisi de işlem yaptırmış daha önce benim pek alakam yoktur böyle şeylerle mecbur kalınca
yaptırıyor insan yuvam kurtulsun diye yaptım. İsmail Hocam işlem yaptık. işlem etkili oldu
hocam sayesinde eşimle aramız düzeldi

öykü

Ben de annem ve babam için işlem yaptırdım. Aslında pek inanmazdım böyle şeylere ama
mecbur kalınca denemek istedim. Boşanmak üzereydi annem ve babam hocam sayesinde
barıştılar. Artık evde kavga yok gürültü yok bende çok mutluyum. Emeğinize dilinize sağlık
hocam

fahriye

Benim de eşimle ilgili sorunum vardı benden boşanmıyodu ve başka kadınlarla birlikte
oluyordu. Bunu hiç utanmadan söylüyordu. Napıcağımı bilemedim boşanmaya zaten
yanaşmıyordu çocukta vardı. Bende bu yolu seçtim en azından denemek istedim. İsmail
Hocamı aradım konuştum anlattım eve dönsün eskisi gibi olsun diye işlem yaptı. Çok sağolun
hocam Allah sizden razı olsun eşim çok değişti sayenizde

gamze

Merhaba bende işlem yaptırdım İsmail hocama. eşim beni aldattı. Bu durum beni çok etkiledi
evi terk ettim anneme gittim. Ama ben eşimi çok seviyordum affettim. Tabi tekrar
yaşamaktan bu durumu korktum bir daha yapar diye korktum. İsmail Hocama işlem
yaptırdım. Sağolsun İsmail hocamın işlemi etki etti. Eşim saatinde evde oluyor asla elinden
telefon düşmezdi şimdi eline almyor benimle daha ilgili çok çok sağolun hocam

ırmak

Merhaba arkadaşlar ırmak ben. Eeşimle aramızda sebepsiz bir soğukluk oldu ki ikimizde çok
seviyorduk biribirimizi bu soğukluğun gitmesi için işlem yaptırdım. Aşk ile ilgili bir işlem yaptı
İsmail hocam. Eşimle şimdi daha ilgiliyiz daha sevgi doluyuz eskisi gibi konuşup sohbet
ediyoruz. Teşekkür ederim hocam size Allah razı olsun ehlisiniz işinizde

nurcan

Merhaba ben Nurcan. ben erkek arkadaşım için aşk işlemi yaptırdım İsmail hocama. bu kadar
etkili olacağını düşünmemiştim sanki o çocuk gitti sırılsıklam aşık biri geldi. Ço mutluyum
sayenizde hocam Allah sizden razı olsun tuttuğunuz altın olsun

20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Open chat