İsmaiLHoca
Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Büyüler insanlık tarihi kadar eskidir ve birçok çeşidi vardır. Bu çeşitlerden bir tanesi de Aşk Büyüsü dediğimiz büyüdür. Bu büyü türü en çok tercih edilen büyüler arasında yer almaktadır. Aşk Büyüsü denildiği zaman akıllara her zaman karşısındaki insanı kendine aşık etmek gelir. Bu cevap aslında doğru bir cevaptır. İnsanlar uzun yıllarca bunun için uğraştı ve en sonunda bu büyüyü yapar hale geldiler. Daha sonrasında tabi ki bu teknikler gelişmeye başladı. Şu an günümüzde aşk büyüleri denildiği zaman neredeyse her medyum kendine özgü büyülerini ortaya koymaktadırlar.

İçerikler

Neredeyse her medyumun aşk büyüleri konusunda kendine özgü teknikleri vardır fakat tabanı yine aynıdır. Bu yüzden sadece bir çeşit aşk büyüleri yoktur. Binlerce çeşit aşk büyüleri vardır. Bu çeşitler ise büyünün yapılacağı insana göre farklılık göstermektedir. Hangi durumdaysa ona göre büyü yapılır. Yazımızın devamında aşk büyüleri ile ilgili her türlü bilgileri vereceğiz devamını okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Yazımızın devamında en çok sorulan sorular hakkında da bilgiler veriyoruz şimdiden keyifli okumalar.

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk çalışması yaptırmak isteyenlerin araştırdığı ilk soru aşk büyüsü nedir sorusudur. Bu soruda aslında çok cevap yatmaktadır. Gelelim aşk büyüsü nedir sorusunun cevabına. Aşk çalışması iki kişiyi aşk yönünden birbirine bağlamaktır.  Aşk işlemi yapıldığında sadece aşkta birlikte gelmemektedir. Aşk ile birlikte, güven, sadakat, sevgi ve binlercesi çift arasında oluşur.

Aşk Büyüsü Ne İşe Yarar?

Aşk büyüleri yaptırmak isteyen kişiler bir araştırma sürecine girer önce aşk büyüsü ne işe yarar diye araştırmalarda bulunur. Bizler sizlere Aşk Büyüsü ne işe yarar cevaplarını vereceğiz. Aşk büyüleri karşınızdaki insandan sevginize karşılık alamıyorsanız sevgi almanıza yarar. Bunun yanında aşkınıza karşılık almanıza, güvenli bir ilişki olmasına, sonsuza dek mutlu olunmasına yarar.

Aşk BüyüsüPin
Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüleri yaptıracak kişilerin araştırmalar sonucunda aklına gelen ilk sorulardan bir tanesi de aşk büyüsü nasıl yapılır sorusudur. Bu sorunun cevabını bularak kendileri büyüyü yapmak isterler fakat bu öyle değildir. Aşk büyüleri nasıl yapılır hakkında internet üzerinde birçok bilgi gezmektedir bu bilgilerin çoğu ise yanlıştır. Her kişi kolay bir şekilde aşk işlemi yapamaz. Aşk işlemi yapılması için önce medyum veya hocaya gidip danışmanız gerekir. Daha sonrasında hoca  veya medyum sayesinde aşk çalışması yapılmaktadır.

Aşk Büyüsünü Kimler Yapar?

Şüphesiz ki büyü denildiği zaman en çok sorulan sorulardan birkaç tanesi Büyü yapabilir miyim? Büyüyü kimler yapar? Büyü nedir? Aşk büyüleri nedir? Aşk büyüsünü kimler yapar gibi sorulardır. Bu soruların aslında cevapları gayet basittir.

Büyüyü doğuştan özelliklere sahip ve ruhani yeteneklerini geliştirmiş insanlar yapabilir. Diyeceksiniz ki illa ki doğuştan gelen bir özelliğimizin olması şart mı? Hayır tabi ki de değil. Örneğin futbol oynamayı bilmiyorsanız kendinizi futbol hocasına giderek geliştirebilirsiniz. Buda aynı şeydir eğer doğuştan gelen bir özelliğe sahip insandan bu özellikleri kapmak için ders alırsanız sizde bu özelliklere zamanla sahip olabilirsiniz. Bu yüzden büyüyü medyumlar yapar diyoruz. Aşk büyülerini de medyum ve hocalar yapmaktadır.

Aşk Büyüsü Yapma Tarihi

Aşk büyüleri konusunda çoğu insan bilgisiz ve yeterli araştırmayı yapmadan bu büyüyü yaptırmaya çalışanları görüyoruz ve uyarıyoruz. Büyü yaptırmak istiyorsanız yaptıracağınız büyü hakkında her türlü soruları araştırın ve bilgi edinin. Aşk büyüsü yapma tarihi de bunun içindedir eğer aşk işlem yaptırmak istiyorsanız aşk çalışması hakkında her türlü bilgiye sahip olun. Bunun nedeni ise bilgili olduğunuzda dolandırılma riskiniz her zaman azalır karşınızda ki hoca sahtekarsa bile bilgili olduğunuzda verdiği bilginin doğru olup olmadığını anlayabilirsiniz. Diğer türlü ne söylerse söylesin bilginiz olmadığı için inanacaksınızdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Büyüsü Gerçek Midir? Nasıl yapılır?

Gelelim aşk büyüleri yapma tarihine. Bu konu hakkında net bir tarih verilmez yani büyü istenilen herhangi bir gün veya herhangi bir zaman dilimi içerisinde yapılabilir. Yani bu büyü pazartesi şu saatte yapılması lazımdır gibi bir kelime görürseniz inanmayın. Ne zaman ve kim tarafından yapıldığı önemli değildir.

Aşk Büyüsü Fiyatları

Aşk büyüleri yaptırmak için yola çıkan bir insan her zaman araştırma yapmalıdır çünkü bu yolda karşılaşacağı zorlukları aşmak için bilgi gerekir. Bu yolda ne gibi zorluk ile karşılaşılacak diye soranlar illa ki olacaktır. En büyüğü sahtekar hocalardır bu yolda, bu hocaları anlamak için ise bilginizin olması şarttır. Daha sonrasında dürüst hoca olsa bile fiyat yükseltmeye çalışanlar olacaktır bilginiz var ise detaylı açıklamayı yaparak zaten ederinde bir fiyata almış olursunuz.

Pin

Bu yola girenlerin aslında yine en çok arattıkları aşk büyüsü fiyatları sürekli olarak değişmektedir. Bunun nedeni ise sadece bir hoca veya bir medyum olmamasıdır. Herkesin kendine göre teknikleri vardır ve işinin kalitesine göre fiyatlar değişir. Kısacası sizlere bir aşk büyüleri şu kadardır diye bir fiyat verememekteyiz. Dediğimiz gibi bu yapan hocaya göre ve işin kalitesine göre değişmektedir. Tabi burada en önemli etkenlerden biride büyüyü yaptıran kişi ve büyünün yapılacağı kişidir. Büyü ne kadar zor olursa fiyatta o kadar artabilir.

Aşk Büyüsü Belirtileri Nedir?

Büyüyü yaptırdıktan sonra içini yiyen kişileri duyar gibiyim ve en ufak bir belirtinin baş göstermesi için uyumadan gününü geçiren insanlar var. Tabi bu sırada sürekli sitelere girerek araştırmaya başlıyor aşk büyüsü belirtileri nelerdir diye… Öncelikle söylemeliyiz ki bu belirtiler biraz zaman içerisinde başlamaktadır. İlk olarak büyüyü yaptıran kişide bir tek belirti gösterir oda sevdiği kişiye karşı sevgisinin daha çok artmasıdır. Büyü yapılan kişi üzerinde etkileri daha fazladır.

İlk olarak büyü yapılan kişi birden sebepsizce sizi düşünmeye başlar. Bu düşünmeler sonrasında rüyalarına kadar girebilirsiniz. Sürekli sizi arama isteği ve sizin çevrenizde bulunma isteği ile yanıp kavrulur. En sonunda ise en önemli belirti baş gösterir, büyüyü yaptığınız kişi sizin yanınızda olmak için herkesi karşısına alır ve yanınıza gelir.

En Hızlı Etkili Aşk Büyüsü Hangisidir?

En hızlı etkili aşk büyüsü hangisidir denildiği zaman akıllara bir büyü geleceği yönünde insanlar araştırmalar yaparlar. Bizden size tavsiye bu konularda fazla araştırma yapmayınız. Bu konuda yeterli derecede bilgi bulunmamaktadır fakat sizler şunu bilin. En hızlı ve etkili aşk büyüleri diye bir şey yoktur. Hocaların ve medyumların yaptığı büyüye göre değişir eğer medyum çok iyi bir medyum ise zaten bu büyüyü size yapacaktır. Yani 3 günde tutan bir büyü asla görülmemiştir.

Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar

Aşk büyüleri yapmak isteyen kişiler sürekli internet üzerinde ve çevresinde aşk büyüleri yapan medyumlar kimdir diye araştırma yaparlar. Burada en sağlıklı sonucu çevrenizden alıyor gibi görünse de aslında internet üzerinde daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Çünkü internette karşılaştırma yaparak en iyi hocayı bulabilirsiniz.  Kısacası çevrenizde belki sadece 1 medyum veya hoca bulabilirsiniz ama internet üzerinde binlerce…

Pin

Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Aşk büyülerini duyan kişilerin aklına ilk olarak bana da büyü yapılmış mıdır acaba diyerek internet üzerinde belirtileri ve aşk büyüleri nasıl anlaşılır diye araştırma yapmaktadırlar. Yukarıda belirtileri kısmında yazdığımız özelliklerin aynısı bu konu içinde geçerlidir. Bir insan kolay anlayamaz kendine büyü yapıldığını fakat anlamsız bir şekilde bir anda birini düşünmeye başlıyorsa, o kişili rüyalar görüyorsa, o kişinin çevresinde bulunmak istiyorsa, sürekli onunla birlikte olmak istiyorsa büyü yapılmış demektir. Ama tabi anlamsız bir şekilde olması lazımdır.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Diyelim ki size aşk büyüleri yapıldığını etkilerinden bir nedenle anladınız ve bu büyüyü yaptırmak istiyorsunuz. İnternet üzerinde aşk büyüsü nasıl bozulur tarzında aramalar yapmayın çünkü net bir şey bulamayacaksınızdır. Kendi başınıza bu büyüyü bozamazsınız.  Mutlaka ve mutlaka bir medyumdan ardım almanız gerekmektedir. Zaten medyuma gittiğinizde ve gerekli açıklamayı yaptığınızda o kişi size gerekli aşamaları uygulayıp o yapılan büyüyü bozacaktır.

Aşk Büyüsü Duası

Aşk duası denildiğinde kişiler internete girerek aşk büyüleri duası diye aratmaktadırlar. Bu dua ile sevdiğiniz eğer sizi sevmiyorsa veya size aşık değilse onu sırılsıklam aşık bir hale getirebilirsiniz. Bu duayı yapabilmek için hocalara danışmak gerekir.

En Ağır Aşk Büyüsü

İnsanlar aşk büyülerini yaptırırken en ağır aşk büyüleri adı altında yaptırmak isterler bunun nedeni ise sevdiğinin daha çok aşık olması ve sonsuza kadar sürmesidir. Her medyumun kendine göre çalışma stilleri ve büyü çeşitleri vardır bunu denemeden göremezsiniz fakat her büyünün tabanı aynıdır. Aşk büyülerinin tabanı sizi sonsuz bir mutluluğa götürmektir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Evde Aşk Büyüsü Yapılır mı?

Aşk Büyüsü Malzemeleri

Büyüler yapılırken bir takım malzemelere ihtiyaç duyulur. Aşk büyüleri malzemeleri bu büyülerden bir tanesidir ve büyü çeşidine göre farklı materyaller ve malzemeler istenilir. Bunların dışında birde medyumdan medyuma farklılık gösterir. Bir büyüyü x hoca bir malzeme ile yaparken y hoca farklı bir malzeme ile yapabilir.

Pin

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüleri yaptırmak isteyenlerin sık gördüğü ve duyduğu bir büyü vardır. Bu büyünün adı resimle yapılan aşk büyüleridir. Sonrasında resimle aşk büyüleri nasıl yapılır diye medyum hocalara soru sorarlar. Bu sorunun cevabı gayet açıktır ve kendisinde yatmaktadır sorunun cevabı. Resim ile yapılır ve yapılışı yine her medyuma göre değişir.

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sizler bir aşk işlemi yaptıracaksanız ve yaptıracağınız medyum veya hoca ile iletişimi internet üzerinden kuruyorsanız zaten hoca bu duruma hakimdir. Bu yüzden sizlerden gerekli bilgileri ister. Verilen bilgiler doğrultusunda yapılan işlemler sonucunda olumlu netice alınmaya çalışılır. Yani aklınızda Uzaktan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır? Gibi soru işaretleri kalmasın. Her hoca neredeyse bu işlem ile büyü yapabilmektedir.

Aşk Büyüsünün Faydaları Nelerdir?

Aşk büyüleri yaptırmak isteyen kişiler faydalarını araştırmaya başlar. Bizler bu yazımızda sizlere aşk büyüsünün faydaları nelerdir bunları açıklayacağız. Aşk büyülerinin faydaları bir hayli fazladır. Öncelikle sevginize karşılık alırsınız ve aşkınıza karşılık alırsınız. Bunun dışında aranızda ki güven kopmayacak kadar kuvvetli olur ki keza aynı şekilde saygı ve bağlılıkta kopmayacak kadar kuvvetli olur.

Aşk Büyüsünün Zararları Nelerdir?

Aşk büyüleri yaptırmaktan korkan insanlar sürekli sonunda kötü bir şey olur mu diye internet üzerinde aşk büyüsünün zararları nelerdir konusu üzerinde araştırma yaparlar. Aşk büyülerinin size hiçbir şekilde zararı dokunmaz. Bunu bilerek gönül rahatlığıyla aşk işlemi yaptırabilirsiniz.

Aşk Büyüsü ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde sizlere aşk büyüleri ile ilgili sıkça sorulan sorular hakkında biraz bilgi vereceğiz. Öncelikle bu büyüyü yaptırmak isteyen her kişi genellikle aynı taslakta sorular sorarlar. Aşk büyüleri nedir? Aşk büyüleri nasıl yapılır? Aşk büyüleri tutar mı? Aşk büyüleri etkileri nelerdir? Aşk büyüleri ne zaman yapılır? Aşk büyülerinin yararları nelerdir? bunlar gibi binlerce soru vardır. Bu yazdıklarımız sadece buzdağının görünen yüzü birde görünmeyen yüzü var tabi.

Pin

Kendim Aşk Büyüsü Yapabilir miyim?

Aşk büyüleri yaptırmak isteyip de maddi durumundan ötürü yaptıramayan insanların sürekli sorduğu bir soru vardır. İlla maddi durumu olmayanda değil maddi durumu olanlarda aynı şekilde kendim aşk büyüsü yapabilir miyim diye sorular sormaktadır. İlla ki aşk büyüleri değil herhangi bir büyüyü bile yapabilmek için doğuştan gelen özellikleriniz veya bu özelliklere sahip olmanız gerekir. Bunun yanında birde ruhani özelliklerinizi geliştirmiş olmanız gerekir. Yani bu özelliklere sahipseniz yapabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Yaptırmak için Neler Gerekiyor?

Öncelikle aşk büyüleri yaptırmak için neler gerekiyor sorusuna biraz değineceğiz. Nelerin gerektiği yapılacak olan büyüye göre değişir. Daha öncede dediğimiz gibi bin bir çeşit aşk büyüleri vardır ve her büyüde lazım olanlar farklıdır. Yapılacak olan büyüye göre malzemeler farklılık gösterir. Daha sonrasında tabi malzemelerden önce ilk olarak güvenilir bir hoca veya medyuma ihtiyacınız vardır. Medyum bulunduktan sonra malzemeler devreye girer.

Aşk Büyüsü Yaptırmak Pahalı mıdır?

Maddi anlamda sıkışık olan ve aşk çalışması yaptırmak isteyen kişiler sürekli olarak aşk büyüleri yaptırmak pahalı mıdır diye sorular sormaktadır. Şu an net olarak bir aşk büyülerinin fiyatı belli değildir. Yapan hocaya ve büyünün zorluğuna göre ücretler farklılık gösterebilir. Ama siz yine de ücretinin o kadar pahalı olmadığını bilin bu sizin için yeterlidir.

Aşk Büyüsü Ne Kadar Sürede Etkili Olur?

Aşk büyüleri yaptırıp sabırsız olan insanlar aşk büyüsü ne kadar sürede etkili olur diye hocalara, medyumlara ve forum sitelerine yazmaktadır. Bu süreci kimse bilemez öncelikle bunu söyleyelim. Yapılan büyünün zorluğuna göre değişir bu örneğin bir kişiye yapılan x aşk çalışması 30. Günde tutarken diğer bir kişiye yapılan aynı büyü 40 günde tutmaktadır. Bu durum kişiden kişiye bile değişmektedir.

Aşk Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürede Kaybolur?

Özellikle aşk büyülerini yaptırdıktan sonra ve tutunca insanlar sürekli bir heyecana veya korkuya kapılıyorlar bunun nedeni ise aşk büyüsünün etkisi ne kadar sürede kaybolur sorusunun cevabıdır. Korkmayın bu büyü doğru bir hoca ile yapıldığında sonsuza kadar sürmektedir. İçiniz son derece rahat olabilir.

Pin

Aşk Büyüsü Yaptırdığım Anlaşılır mı?

Aşk çalışması yaptırdıktan sonra akıllara hep aşk büyüleri yaptırdığım anlaşılır mı sorusu gelmektedir. Bir insan kendine büyü yapıldığını çok nadir anlar. Yani binde birdir beklide bu olay. O kadar nadirdir, fakat kişi sürekli medyuma veya hocaya gidiyorsa gittiği kişide anlayabilir. Sorunun cevabına gelecek olursak kişi çok zor anlar ama bir medyuma giderse kolay anlaşılır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Çok Tesirli Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsünün Etkisi Geçtiğinde Ne Olur?

Aşk büyülerinin etkisinin geçeceğini sanan kişiler aşk büyüsünün etkisi geçtiğinde ne olur diye forumumuzda sormuşlar cevap verelim dedik. Eğer aşk büyüleri yapan hoca işinin ehliyse bu büyü bozulmayacaktır. Fakat bu büyüyü yapan hoca sahtekar ise bu büyünün etkisi geçtiğinde karşıdaki insan sizden soğuyacaktır ve o ilişki bitecektir.

Aşk Büyüsü Kaç Gün Sürer?

Daha önce dediğimiz gibi yapılışı toplamda 40 günü aşmaz. Fakat çoğu kişi ilişki açısından aşk büyüsü kaç gün sürer gibi sorular yöneltmektedir. İlişki açısından da daha önce söylemiştik eğer büyüyü yapan hoca iyi biriyse sonsuza kadar sürer.

Aşk Büyüsünü Bozmak için Hangi Duayı Okumak Gerekiyor?

Son zamanlarda sürekli olarak aşk büyüsünü bozmak için hangi duayı okumak gerekiyor gibisinden sorular almaktayız. Bu konu hakkında medyumlara giderek daha detaylı bilgiler alabilirsiniz çünkü aşk çalışması kişiden kişiye göre değişir ve bozmak için okunacak duada kişiden kişiye değişmektedir.

Pin

Aşk Büyüsü Ne Zaman Tutar?

Aşk büyülerini yaptırdıktan sonra sabırsız kişiler tarafından sürekli aşk büyüsü ne zaman tutar tarzında sorular gelmektedir. Bu sorular o kişinin ne kadar çok sabırsız olduğunu göstermektedir. Aşk çalışması yapan hocaya göre ve hangi durumda yapıldığına göre çeşitlilik göstermektedir. Ortalama 11 ile 40 gün arası bir zaman diliminde aşk işlemi tutmaktadır.

Nohut ile Aşk Büyüsü Yapılır mı?

İnternet üzerinde araştırma yaparken çoğu kişi nohut ile büyü gibi yazılar görmektedir ve gelip sürekli tarafımıza sorular sormaktadır. Nohut ile aşk büyüsü yapılır mı tarzında sorular sormaktadırlar. Evet arkadaşlar nohut ile yapılan bir aşk büyüleri vardır fakat yapılışı hocadan hocaya göre değişir.

Üzerimde Aşk Büyüsü Var mı? Nasıl Anlarım?

Aşk büyülerini duyanların aklına hep üzerimde aşk büyüsü var mı? Nasıl anlarım? tarzında sorular gelmektedir. Bir insana büyü yapılmışsa o insanın büyü yapıldığını anlaması çok zordur. Aslında çok ufak minnacık etkiler gözükür üstünüzde ama farkında olmayabilirsiniz. Eğer hiç anlam veremediğiniz bir şekilde bir kişiye birde çok anlamsız bir şekilde duygular beslemeye başladıysanız veya birden bire aklınıza geliyorsa, rüyalarınızdan çıkmıyorsa sizlere büyü yapıldığını anlayabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Gerçekten Tutar mı?

Buradan aşk büyülerine inanmayan ve inanmaya çalışanlara bir söyleyeceğimiz var. Çoğunuz aşk büyüsü gerçekten tutar mı? Sorusunun cevabını arıyorsunuz. Evet gerçekten aşk işlemi tutmaktadır tabii bu büyüleri gerçekten yapan kişilere yaptırırsanız.

Aşk Büyüsü Bozulunca Ne Olur?

Aşk büyüleri bozulduğu taktirde sadece üzerinizde ki etkenler kalkmaktadır. Aşk büyüleri bozulunca ne olur sorusunda sanki kötü bir cevap gelecek gibi dursa da inanın hiçbir kötü yanı olmuyor sadece o büyünün etkisinden çıktığınız için etkileri kalmıyor.

Aşk Büyüsü Evde Nasıl Yapılır?

Öncelikle herhangi bir büyüyü kendinizin yapmanızı olumlu bulmuyoruz çünkü her insan kolay büyü yapamaz ve zamanı boşa gider. Biz ise sizin zamanınızın boşa gitmesini istemeyiz. Gelelim aşk büyüsü evde nasıl yapılır sorusuna… Dediğimiz gibi büyü yapmak normal insanların harcı değildir. Öncelikle bazı özelliklere sahip olmanız ve ruhani yeteneklerinizi geliştirmiş olmalısınız. Eğer bu dediklerimiz zaten sizde varsa evde aşk büyüleri yapabilirsiniz. Tabii belirli ritüellere uyarak…

Pin

Rüyada Aşk Büyüsü Yapıldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Sizler eğer gece rüyada aşk büyüleri yapıldığını görmek ne anlama gelir diye bir araştırma yapıyorsanız ve bu rüyayı gördüyseniz bunun açıklamasını bu yazımızda yazacağız. Rüyada eğer aşk büyüleri yapıldığını görmüşseniz bu gerçek hayatınızda sürekli hata yapacağınızın anlamına gelir ve yanlış durumlara düşeceğinizin anlamına gelir. Haksız bir kazanç sağlayacağınız veya bir hile yapacağınızın anlamına gelir.

Rüyada Aşk Büyüsü Yapmak Ne Anlama Gelir?

Sizlerde rüyanızda aşk büyüleri yapmışsanız rüyada aşk büyüsü yapmak ne anlama gelir sorusunun cevabını açıklama zamanımız gelmiştir. Gerçek hayatta kasti bir şekilde yaptığınız yanlışın çok erken bir şekilde meydana çıkacağına gelir. Bu yanlışın sonucunda sizi çok zor günlerin beklediği anlamına gelir.

Aşk Ritüeli Büyü müdür?

Ritüelin birden çok kullanıldığı yere göre anlamı vardır. Büyüdeki anlamı ise hazırlıktır. Yani aşk ritüeli büyü müdür diye soracak olursanız büyü değildir fakat büyünün gerçekleşmesi için yapılan ön hazırlıktır. Yine aynı zamanda büyünün bir parçası anlamına gelmektedir.

Aşk Büyüsünün Tuttuğu Nasıl Anlaşılır?

Aşk büyüleri yaptıran kişiler sürekli olarak aşk büyüsünün tuttuğu nasıl anlaşılır gibi sorular sormaktadır. Daha öncede yazdığımız gibi eğer ki karşı taraf sizinle iletişime geçtiyse ve sizli rüyalar görüp sürekli sizi düşünüyorsa aşk işlemi tutmuş demektir.

Aşk Büyüsü için Tılsımlı Sözler Nelerdir?

Genellikle aşk büyüleri için tılsımlı sözler nelerdir diye araştırma yapan kişiler evinde kendi aşk büyülerini yapmak isteyen kişilerdir. Şöyle söyleyelim ki evde kendinizin yapmanızı tasvip etmiyoruz. Yapılacak olan büyüler zor ve ritüelleri bir hayli karmaşıktır. Aşk büyüleri için gerekli olan tılsımlı sözleri medyum hocalardan öğrenebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Ters Teper mi?

Aşk büyülerini yapmaktan korkan bir kesimin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi de aşk büyüleri ters teper mi yapılan büyü hiçbir zaman ne olursa olsun ters tepmez. Ya o büyü tutar ya da tutmaz iki ihtimal vardır. Üçüncü bir ihtimal hiçbir zaman yoktur özellikle ters tepme gibi.

Aşk Büyüsü Tutuyor mu?

Aşk büyüleri yaptırmak için yola çıkan kişiler birden fazla sorulara cevap aramaktadırlar. Bu sorulardan bir tanesi ise aşk büyüsü tutuyor mu? sorusudur. Evet bu sorunun cevabına geliyoruz eğer yaptırdığınız hoca işinde iyiyse sonuç her zaman aşk çalışması tutar. Ama sahtekar bir hocaysa tutmayacaktır.

Aşk Büyüsü Yapan Kişi Ne Hisseder?

Bu yazımızda sizlere aşk büyüsü yapan kişi ne hisseder hakkında bilgi vereceğiz. Aşk büyülerini yapan kişi kolay, kolay bir şey hissetmez. Sadece o büyüye yoğunlaşır ve büyüyü layığıyla yapmaya çalışır.

Aşk Büyüsü Yaptıran Kişi Ne Hisseder?

Aslında aşk büyüsü yaptıran kişi ne hisseder hakkında konuşulacak ve yazılacak pek fazla bir şey bulunmamaktadır. Yaptıran kişi sadece o kişiye karşı daha fazla sevgi ve daha fazla aşkını hisseder. O kişiye karşı daha fazla güven hisseder ve daha fazla sadakatli olur.

Aşk Büyüleri konularında Kategorimiz içerisinde ki yazıları inceleyebilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

33 Yorum

 1. zübeyde dedi ki:

  İsmail Hocama ben de işlem yaptırdım arkadaşlar işlemi yaptıralı 4 gün oldu ama henüz bir sonuç yok. Ama İsmail hocama güvenim tam inşallah verdiği sürede etki edecek inanıyorum. Zaten işlem etki ederse yine yazarım buraya.

  1. zübeyde dedi ki:

   çok şükür işlem 16. gün etki etti sevdiğim bana geldi beni sevidğini söyledi hocamdan allah razı olsun

  2. su13 dedi ki:

   merhaba ismail hocaya nerden ulaşabilirim

 2. atilla dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben Atilla, Kütahya’dan yazıyorum. Sevdiğim kızı kendime aşık etmek için İsmail hocaya işlem yaptırdım. İşlemin 11. Günü ve sevdiğim kız bana ilgi duymaya ve mesaj atmaya başladı. İsmail hocaya güvenebilirsiniz Allah razı olsun dürüst bir hoca çokta ilgileniyor derdinizi dinliyor işinin ehli.

 3. ayşen dedi ki:

  Merhabalar ben Kırşehirden yazıyorum Ayşen. İsmail hocayla işlem yaptık. Aşk vefki yaptı ve çok çabuk etki etti sonucun böyle hızlı olacağını düşünmüyordum açıkcası. Sevdiğimle barıştık, bana tekrar aşık oldu. İsmail hocam sizden Allah razı olsun..

 4. gülay dedi ki:

  Sevgilimle tekrar barışmamızı sağladın İsmail hocam, Allah tuttuğunu altın etsin inşallah
  bana dünyaları bağışladın Allah razı olsun çok sağol hocam.

 5. ezgi dedi ki:

  Ben İstanbul’dan yazıyorum. İsmail hocamla işlem yaptık. Sevgilim beni terk etti gitti. Ne yapacağımı bilemedim tutuldum kaldım. İşlem yaptırmak istiyorum diye İsmail hocamı aradım. Aşk işlemi yaptık ve bana yolladı 15 günde sevgilimle barıştık, kapımda süründü kul köle olmasını sağladım hocam sayenizdeher şey nasıl teşekkür etsem bilmiyorum.

  1. Ece dedi ki:

   Sizinle konuşmak istiyorum İsmail hoca hakkında mümkün mu bende yaptırmak istiyorum da nolur yardım edin

 6. kumsal dedi ki:

  Bende işlem yaptırdım İsmail hocama. Eşimin beni aldattığını öğrenmiştim. İlk öğrendiğim de dünyam başıma yıkıldı napıcağımı bilemedim. Ben eşimi çok seviyordum iki de çocuk olunca bu yola girdim. Uzun süren araştırdım güvenilir bir hoca aradım. Sonunda ismail hocayı buldum. İşleme başlasdık işte aradan 18 gün geçti işlem etki gösterdi eve eşim geldi özür diledi barıştık şuan çok şükür iyiyiz. Sayenizde hocam eşim döndü evliliğim kurtuldu

 7. abdülkadir dedi ki:

  Bende İsmail hocamla çalışma yaptım. Aşk vefki yapmıştı hocam işlem etkili oldu. Hocamın yaptığı işlem çok kısa sürede sonuç verdi sevdiğim kız bana kendisi geldi. İyi ki sizinle çalıştık çok memnun kaldım hocam çok teşekkür ederim Allah razı olsun

 8. leman dedi ki:

  Merhaba ben Leman. Bende eşimle aramız daha iyi olsun diye işlem yaptırdım İsmail hocama. Eşimi çok seviyorum ama her zaman aramızda sorunlar çıkarıyordu, sürekli tartışma çıkarıyordu ve benden memnun olmadığını ne bilim gözüne hoş gözükmediğimi felan söylüyordu. Bu sözleri beni çok kırıyordu sonra İsmail hocama işlem yaptırdım. Aşk vekfi yaptı hocam çok şükür ki artık eşim çok iyi daha sevgi ile bakıyor bana kırıcı bir şey söylemiyor. Çok sağolun hocam

 9. eda dedi ki:

  Ben Ankara’dan yazıyorum. Eşime anlaşamıyorduk beni sevmiyordu ben evliliğim için çok çabaladım ama yok asla düzelmedi hep bir sevgi eksikti. İsmail Hocamı aradım konuştuk her şeyi anlattım evliğimi kurtarmak istediğimi söyledim. İşleme başladık işlem geldikten 17 gün sonra eşim bana daha bir ilgili davranmaya başladı. Çok sağolun hocam sayenizde oldu

 10. alparslan dedi ki:

  Ben İsmail hocama aşk vefki yaptırdım. Sevdiğim kız bir türlü benisevmiyor bana bakmıyordu. işlemden sonra sevdiğim benimle ilgilenmeye başladı, bana bağladı, çok da güzel bir ilişkimiz var çok şükür sizin sayenizde hocam

 11. incinur dedi ki:

  Merhaba biz eşimle sorunlar yaşadık evde sürekli kavga olurdu, ağız tadımız da birbirimize tahammülümüzde yoktu artık. 1 yılayakındır evde huzurumuz kalmamıştı bende işlem yaptırmaya karar verdim İsmail hocamı komşum tavsiye etti. İsmail hocamı aradım anlattım durumu ve işleme başladık. Eşim inanılmaz değişti evimizde huzur doldu bizde hocam
  sayesinde

 12. kader dedi ki:

  Ben hayatım da ilk defa işlem yaptırdım korka korka da olsa yaptırdım. Sağolsun İsmail hocam çok anlayışlı çok iyi bir insan. Beni dinledi tüm ısrarla sorduğum soruları cevapladı ve işlem için başladı. İsmail Hocama aşk vekfi yaptırdım. Sevdiğim kadın şükür benimle konuşmaya başladı hocam sizin sayenizde çok mutluyum

 13. giray dedi ki:

  Bende evliliğim de sorunlar yaşıyordum eşimle artık hiç anlaşamıyorduk. Ama asla ayrılmak istemedim. Bu yüzden hoca aramaya başladım. Sonra bir arkadaşım İsmail hocayı tavsiye etti kendisi de işlem yaptırmış daha önce benim pek alakam yoktur böyle şeylerle mecbur kalınca yaptırıyor insan yuvam kurtulsun diye yaptım. İsmail Hocam işlem yaptık. işlem etkili oldu hocam sayesinde eşimle aramız düzeldi

 14. öykü dedi ki:

  Ben de annem ve babam için işlem yaptırdım. Aslında pek inanmazdım böyle şeylere ama mecbur kalınca denemek istedim. Boşanmak üzereydi annem ve babam hocam sayesinde barıştılar. Artık evde kavga yok gürültü yok bende çok mutluyum. Emeğinize dilinize sağlık hocam

 15. fahriye dedi ki:

  Benim de eşimle ilgili sorunum vardı benden boşanmıyodu ve başka kadınlarla birlikte oluyordu. Bunu hiç utanmadan söylüyordu. Napıcağımı bilemedim boşanmaya zaten yanaşmıyordu çocukta vardı. Bende bu yolu seçtim en azından denemek istedim. İsmail Hocamı aradım konuştum anlattım eve dönsün eskisi gibi olsun diye işlem yaptı. Çok sağolun hocam Allah sizden razı olsun eşim çok değişti sayenizde

 16. gamze dedi ki:

  Merhaba bende işlem yaptırdım İsmail hocama. eşim beni aldattı. Bu durum beni çok etkiledi evi terk ettim anneme gittim. Ama ben eşimi çok seviyordum affettim. Tabi tekrar yaşamaktan bu durumu korktum bir daha yapar diye korktum. İsmail Hocama işlem yaptırdım. Sağolsun İsmail hocamın işlemi etki etti. Eşim saatinde evde oluyor asla elinden telefon düşmezdi şimdi eline almyor benimle daha ilgili çok çok sağolun hocam

 17. ırmak dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ırmak ben. Eeşimle aramızda sebepsiz bir soğukluk oldu ki ikimizde çok seviyorduk biribirimizi bu soğukluğun gitmesi için işlem yaptırdım. Aşk ile ilgili bir işlem yaptı İsmail hocam. Eşimle şimdi daha ilgiliyiz daha sevgi doluyuz eskisi gibi konuşup sohbet ediyoruz. Teşekkür ederim hocam size Allah razı olsun ehlisiniz işinizde

 18. nurcan dedi ki:

  Merhaba ben Nurcan. ben erkek arkadaşım için aşk işlemi yaptırdım İsmail hocama. bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim sanki o çocuk gitti sırılsıklam aşık biri geldi. Çok mutluyum sayenizde hocam Allah sizden razı olsun tuttuğunuz altın olsun

 19. Amine dedi ki:

  ismail hocamı yerde ararken gökte buldum tam güvenilir bir hocadır. Zaten dediklerine göre baya meşhur bir hocaymış yorumlara bakılırsa bu belli oluyor zaten. Daha sonrasında ismail hocama durumu anlattım ve neler yapılabileceğini sordum bana aşk duasını önerdi ve yapmaya karar verdik. 2 yıllık bitmiş olan sevgilim şimdi tekrardan bana aşk mesajları atıyor buradan ismail hocama çok teşekkürlerimi sunuyorum.

 20. Demet dedi ki:

  Ben ismail hoca ile aşk vekfi yaptırarak tanıştım. Sözlümden ayrılmıştım ve ona deliler gibi aşıktım neler yapabileceğimizi konuştuktan sonra aşk vekfi yaptırmak için kolları sıvadık. Bu aşk vekfini yaptırdıktan sonra sözlüm bir gün birden bire bana mesaj yazdı rüyasında görmüş çok korkmuş. Daha sonrasında aradı konuşmaya başladık ve o günden sonra tekrar bana aşık oldu. hocama binlerce kez allah razı olsun tuttuğu altın olsun

 21. Arzu dedi ki:

  Merhabalar ben 1.5 yıllık evli bir bayanım. Eşimi çok severek evlenmiştim şuan ise 11 aylık bir kızımız var. Fakat kocam nedense bana karşı sanki bir güven eksikliği aşıyor gibiydi gece işten erken çıkmasına rağmen geç geliyordu ve bunun önüne geçemiyordum hatta aldattığından şüpheleniyordum daha sonra allaha hala bunun için dua ediyorum ismail hoca ile karşılaştım durumumu anlattıktan sonra bağlama duası yapmamız gerektiiğini bize söyledi ve ismail hocam ile bağlama duası yaptık. Eşim birden bire çok ilgili olmaya başladı dua sonrasında. Tabi belirli bir zaman geçti duadan sonra ilgi göstermeye başladı. Bunun dışında sevgi, aşk güven eskiden aramızda çok azken şimdi asla kopartılamayacak kadar kuvvetli.

 22. Nilay dedi ki:

  Eşimle bir kadın yüzünden ayrılık durumuna gelmiştik yuvam bir kötü kadın yüzünden bozuluyordu bu nasıl birşeydir neden yani evli bir adamla beraber olmak ister ve bir yuvanın yıkılmasını istersinki belki bir çok kadın aldatıldığında ayrılmayı tercih eder ben çalışan birisiyim kendi hayatımı kendi elime alabilecek durumdayım ama aşk öyle bir şeyki ve üstüne üstlük yuva kurmak o kadar zor bir dönemdeyken ve en önemliside oğlumun babasız büyümesine gönlüm razı değildi. İsmail hocam ile tanıştım durmumu anlattım ya bir insan bu kadar hoşgörülü olabilir mi ismail hocam öyle bir insan işte allah razı olsun çalışma yaptık 22. gün eşim evine döndü ben şok oldum tabii gözlerimin içine bakıyordu tabii ben hemen affetmedim biraz burnunun sürtmesini istedim öylede oldu o kadar süprizler o kadar hediyeler söz verdi bir daha böyle birşey olmayacağından inşallahta olmaz ben hocama çok güveniyorum bana vesile oldu…

 23. Esmaa dedi ki:

  Ailem sevdiğimle evlenmeme engel oluyordu eski huyları yüzünden istemiyorlardı ama hereşy eskide kalmıştı ben güveniyordum sevdiğime ismail hocama durumu anlattım bununla ilgili işlem yaptı bana yaptığı işlem çok şükür etkisini gösterdi artık engel olmuyorlar hatta destek bile oluyorlar çok teşekkür ederim hocam yardımlarınız için

 24. Zafer dedi ki:

  Herkese selamlar arkadaşlar gönül bu maalesef söz dinlemiyor unutmayı çok denedim ama her denediğimde ne kadar çok sevdiğimi anladım uzun araştırmalar sonucu ismail hocamın web sitesini buldum derdimi anlattım kendisine çalışmaya başladık hocamla göndermiş olduğu çalışma 19. gün etki etti konuşmaya başladık sevdiğimle hocamdan allah razı olsun herşey onun sayesinde oldu

 25. TürkanveHamza dedi ki:

  1 sene önce evlenmiştim. Çok mutlu bir aileydik fakat son 6 aydır bir türlü kavga etmeden duramıyorduk kocamla bunun bir çaresine bakmaya karar verdik eşimle. Daha sonrasında beraber aşk vekfi yaptırmaya karar verdik. ismail hocaya güvendik ve bir yola çıktık daha sonrasında ise aldığımız sonuç mükemmelerinde üstünde bir sonuç. ismail hocama güvenebilirsiniz bu işlerin hocası odur.

 26. Seher dedi ki:

  Ben seher. Benim bir arkadaşım vardı. Gayetde durumu iyiydi sonrasında ilişkimiz devam ederken bana rusyaya gideceğini falan söylemeye başladı ben ise çok korkmaya başladım çünkü onu kaybetmekten korkuyordum neler yapacağımı düşündüm onunla gitmeyi bile düşündüm fakat cesaretim yoktu. Sonrasında ise ismail hocam tanıştım bağlama duası yaptırmaya karar verdik. Bu bağlama duası sayesinde şimdi bu kararından vazgeçti.

 27. Yurdanur dedi ki:

  Çok uğraş verdim bu yolda biliyor musunuz. Bir kerede dolandırıldım ve en sonunda ismail hocam ile birlikte başardım. Kocamı en sonunda eve bağlayabildim. Allahtan ne isterim ki bu saatten sonra. Bir evde durmaz mı bir koca. 1 haftada ancak 3 kere birlikte olabiliyorduk bir evde. Fakat şimdi evine sadık bir koca olmaya başladı. Herkesin ismail hocam ile çalışmasını isterim.

 28. Vasıf dedi ki:

  Ben izmirden Vasıf 55 yaşındayım ve karım beni yeni terketmişti. Ne yapacağımı bilmiyordum bende sizler gibi burada yorumlar okurken ne kaybedebilirsin ki ali dedim. Daha sonrasında 40 gün süren bir yola girdim ismail hocam ile birlikte kargom 8 günde geldi. Daha sonrasında bana ismail hocamın söylediklerini yaptım 1 hafta önce birden çıktı geldi ve şuan o kadar iyiyixki anlatamam.

  1. Umutlu dedi ki:

   Selamun aleyküm vasıf ali abi , etki kaç günde oldu bende ismail hocama işlem yaptırdım 31.ci gündeyim , inşallah bende senin gibi mutlu olurum

 29. Zühre dedi ki:

  Evet geri döndü arkadaşlar allah ismail hocamdan razı olsun yüzünü görmek ve sesini duyabilmek için bile canımı vereceğim o adam geri döndü. Bu evlilik bitti dedi ve başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. Sonrasında hiç vakit kaybetmeden ismail hocam ile görüştüm ve bağlama duası yaptırdım. Daha dün beni aradı ve konuşmak istediğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua