İsmaiLHoca
Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü Hazırlanışı

Aşk Büyüsü Hazırlanışı

Aşk Büyüsü Hazırlanışı; Sevdiğine kavuşamayan, ilişkilerinde sorunlar yaşayan pek çok kişi çözüm için aşk büyüsüne başvurur. Aşk büyüsü hazırlanışından itibaren pek çok farklı aşamayı da içerir. Aşk Büyüsü Yaptırmak istiyorum diyen kişiler için en doğru ve hızlı yol medyum desteğidir. Çünkü büyülerin yapılabilmesi için Havas ilmi, Hüddam ilmi ve Ebced ilmi gibi ilimlere hakim olunmalıdır. Adlarını bile internette büyü araştırması yaparken öğrendiğiniz bu ilimler birçok derinliği ve sırrı da içerir.

Tam da bu nedenle aşk büyüsü nasıl hazırlanır ya da etkili aşk büyüsü yapılışı diye araştırsanız da sadece bilgi amaçlı olduklarına emin olmalısınız. Siz farkında olmadan eksik ya da fazla söylediğiniz her kelime farklı sonuçları da beraberinde getirebilir. Tam da bu nedenle hayatının aşkına ulaşmak isteyen kişiler büyü sürecini başarılı bir şekilde tamamlamak için alanında uzman ve tecrübeli bir medyumdan destek almalıdır.

Aşk Büyüsü Hazırlanışı
Aşk Büyüsü Hazırlanışı

Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Aşk acısının kalbindeki ağırlığını kaldırmak isteyen kişiler büyü araştırmasına girerler. Aşk büyüsü yaptırmadan önce daha güzel giyinmek,  konuşmalarına, dış görünüşüne önem verse bile işe yaramayan kişiler için son çare aşk büyüsü yapmaktır. Aşk büyüsü yapmak, hiç bilmeyen birisine göre olmadığı için aşk büyüsü için bir medyumun yönlendirmesine ihtiyaç vardır. Medyum, aşk büyüsü yapmak isteyen kişiyi dinledikten sonra, en uygun aşk büyüsünü seçerek sürece başlayacaktır. Seçilen aşk büyüsünde göre kullanılan materyallerde, ritüeller de, okunacak tılsımlı sözcükler de değişecektir. Aşk büyüsü içerisinde kullanılan bazı malzemeler aşağıda yer almaktadır.

 • Mum
 • Kaşık
 • Tuz
 • İp
 • Nohut / Şeker
 • Ciğer / Beyin
 • Büyü Yapılmak İstenen Kişiye Ait Fotoğraf / Resim
 • Büyü Yapılmak İstenen Kişiye Ait Özel Bir Eşya
Dikkatinizi Çekebilir ;  Nohut ile Yapılan Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Nasıl Hazırlanır

Aşk büyüsü, büyüler arasında hassas olduğu kadar güçlü olan büyülerdendir. Aşk büyüsü karşılıksız aşklar için kullanılabileceği gibi büyük umutlarla kurulan ilişkilerin aldatma gibi olaylarla yıpranmasının önüne geçmek için de kullanılır. Aşk büyüsü yaptırarak istedikleri mutlu hayata ulaşmak isteyenler de aşk büyüleriyle ilgili ufak bir araştırma yaptıktan sonra ilk adımı atabilirler. Aşk büyüsü nasıl hazırlanır sorusunun cevabı, büyü ilimlerine hakim olan medyumlarda saklıdır.

Bu nedenle aşk büyüsü nasıl hazırlanır sorusuyla birlikte, kendilerine uygun bir medyum seçimi için de araştırma yapabilirler. Medyum seçimi için web sitelerine bakmak ve gelen kullanıcı yorumlarına okumak bir fikir verecektir. Web sitesine bakarken, bulunduğunuz site içerisinde farkında olmadan yazıları okumaya başladıysanız, medyum da sizin için uygun olabilir. Çünkü ilmine ve insanlara değer veren birisi içeriklerini de buna göre hazırlamaya özen gösterecektir.

Aşk Büyüsü Yapmak

Aşk büyüsü yapmak, aşk acısı çekenlerin yükünü ortadan kaldıracak olan bir süreçtir. Aşk büyüsü yapmak isteyen kişiliklerin öncelikli olarak duygularından emin olması şarttır. Duygularından emin olduktan sonra aşk büyüsü yapmak isten kişi, gelecekte nasıl olmak istediğini hayal etmelidir. Aşk büyüsü yapmadan önce kişilerin karar vermesi ve emin olması gereken duyguları ve geleceğidir. Geleceği düşünürken aşk acısı çektiğiniz kişiyi hayal etmeniz aşk büyüsü yapmaya hazır olduğunuzu da gösterir.

Hayalleri içerisinde aşık olduğu kişiye yer varsa, aşk acısını dindirmek için aşk büyüsü yapmaya karar verebilir. Aşk büyüsü yapmak birçok farklı ritüeli ve prosedürü beraberinde getirir. Bu sebeple aşk büyüsü yaparken medyumun dediklerimi uygulamak, büyünün de başarılı bir şekilde sonuçlanması anlamına gelir. Aynı zamanda bu durumun bir diğer anlamı da aşk acısı çeken kişinin, aşkına kavuşacağıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Etkili Aşk Büyüsü Yapılışı

Etkili aşk büyüsü yapılışı farklılıklar gösterse de genel hatlarıyla aynıdır. Büyü yapabilmek için en önemli kural büyü yaptırmak isteyen kişinin gerçek anlamda bunu isteyip, istemediğidir. Sonraki adım rahatlıkla iletişim kurabileceğiniz, enerjisi sıcak olan bir medyum seçimidir. İlk iki adım da tamamlandıktan sonra asıl adım olan büyü yapma süreci başlar. Etkili aşk büyüsünü yapılışında iki önemli unsur vardır.

İlki medyuma verilen tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru olmasıdır. İkincisi de büyük bir inançla birlikte büyünün başarılı olacağından emin olurken; bunu sadece kendine saklamaktır. Diğer detaylarla ilgili medyum kendi üzerine düşen görevi tamamladıktan sonra, detaylı bir şekilde ne yapılması gerektiğini açıklar. Bundan sonraki tek süreç büyü yaptıran kişinin tüm adımları doğru uygulaması olur.

Aşk Büyüleri konularında Kategorimiz içerisinde ki yazıları inceleyebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. Ebru dedi ki:

  Onunla beraber dinlediğim şarkıyı her duyduğumda aklıma gelen eski sevgilim için ismail hocadan yardım istedim ve bana verdiği aşk duası sayesinde artık o şarkıyı eski sevgilimle yan yana dinliyoruz. Hocam sayesinde barıştık ve aşk duası sayesinde birbirimize çok daha sıkı bağlandık hatalarımızı fark etmemizi sağladı ve hayata başka bir defterden başladık. Hiçbir şey için geç değildir dedim ve hocamdan aldığım destek sayesinde özlediğim eski sevgilim ile barıştık. Hocamın verdiği duaların ne kadar güçlü olduğunu ve ne kadar doğru bir iş yaptığımı da öğrenmiş oldum..

 2. Ayten Kara dedi ki:

  Artık geceler boyu ağlamama gerek kalmadı aşk vekfinin gerçek gücü sayesinde sevgilim ile tartışmalarımız azaldı ve hocamın verdiği aşk duası sayesinde o kötü günler geride kaldı. Pes etmeyerek hocamı bulduğum için çok şanslı hissediyorum kendimi inşallah aramızda kötü günler geçiren ve aşk konusunda kendisini şanssız hisseden varsa hocamın aşk duasını hepinize tavsiye ederim…

 3. Ezgi dedi ki:

  İnternette ilişki kurtarmanın imkansız olduğunu düşünürdüm ama yine de internetten çaremi aramaktan vazgeçmeyen birisi olarak araştırmalar sonucu bulduğum ismail hocamın yaptığı harika aşk duası sayesinde kurtardığım ilişki ile hayatımın en güzel günlerini geçiriyorum hocamdan allah razı olsun iyi ki bu günlere gelebilmişim de hocamdan yardım almışım diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/ Bağlama Büyüsü