İsmaiLHoca
Sevgi Duaları

Sevgi Duası

Sevgi Duası

Mutlu bir yaşamın tek anahtarı sevgidir. Sevgi bağı kuvvetlendiğinde çiftlerin yaşamındaki mutluluk çoğalır. Ancak bazı durumlarda sevginin azalmaya başladığı hissedilebilir. Sosyal ve ekonomik sıkıntılar yaşayan çiftlerde sevgi bağının inceldiği, erkek veya kadının eskisi kadar ilgi göstermediği, muhabbet esnasında tartışmaların çıktığı, iletişim sorunlarının yaşandığı problemler ortaya çıkabilmektedir. Aile huzurunu yeniden temin etmek adına Sevgi Duası okunarak bu amaca ulaşılabilecektir. Kadın erkek ilişkilerinin düzelmesinde sevgi duasının etkisi epey büyüktür.

Sevgi Duaları okunmadan evvel abdest alınmalı, duanın okunacağı mekân temiz ve sessiz olmalıdır. Duanın okunacağı gün sadaka verilmesi duanın faziletini artıracaktır. İçten ve saf duygularla okunan sevgi duasının kabulünde niyetin temiz olması önem taşıyacaktır.

Mucize Muhabbet Duası

İnsan ilişkilerinde en önemli husus doğru bir iletişimdir. İletişimin kurulmasını sağlayan kişilerin birbirlerine duyduğu sevgi ve güven hissidir. Muhabbet, sevgi ve güvenin temellerini sağlamlaştırırken, kişilerin kendi aralarındaki iletişimi kuvvetlendirir. Bazı koşullarda muhabbetin giderek azaldığı görülebilir; ancak bunun için karalar bağlamaya gerek yoktur. Mucize muhabbet duası edilerek çiftler arasındaki muhabbet yeniden inşa edilebilir.

Sevgi Duası
Sevgi Duası

Sevgi duaları içinde yer alan muhabbet duaları, aile huzurunu korumak için okunabilir. Evli çiftlerin arası düzelirken, bekarların hayırlı bir kısmet bulmasında fayda sağlar. Duanın okunacağı en verimli zaman dilimi olarak yatsı namazı sonrası örnek gösterilebilir. Yatsı namazı sonrasında okunamıyorsa, mucize muhabbet duaları seher vaktinde okunabilmektedir.

Medyum Derman Hoca’nın engin maneviyatına göre bu dua bir hafta boyunca okunmalıdır. Peygamber efendimizin dua ve güzel sözleri 3 kez okuduğu bilinmektedir. Mucize muhabbet duasının da günde 3 kez arka arkaya ve bir hafta süresince okunması niyetin önemini vurgulayacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Mucize Sevgi Duası

Bazı dualar öyle hikmetlidir ki, okuyup niyet eden insanın hayatını kısa sürede değiştirecek kadar tesirlidir. Bu tür dualara toplum nazarında büyük ilgi gösterilmektedir. İslam alimlerinin eserlerinde ve söylemlerinde bu duaların sık sık okunması önerilmektedir. Mucize sevgi duası bu türdeki dualar arasında bulunmaktadır.

Sevgiye ihtiyaç duyan her insan mucize sevgi duasını içtenlikle okuyabilir. Dua okunmadan önce abdest alınması önerilirken, bir garibin yüzünün güldürülmesi duadan alınacak etkiyi artıracaktır.

Mucize sevgi duası nasıl okunur sorusu herkes tarafından merak edilmektedir. Dua okunurken belirli bir sayıda okunması faydalı olacaktır. Bu durum bir zorunluluğu beraberinde getirmez; ancak Medyum Derman Hoca’nın manevi fazilet inancına göre sevgi duasının günde en az 3 kez okunması bir tavsiyedir. Bazı alimlere göre mucizevi sevgi duası 40 defa okunabilir. Duanın edileceği ortamın temiz ve gürültüsüz olmasına özen gösterilmelidir.

Mucize sevgi duası faydaları arasında karı kocanın muhabbetinin artması, çiftlerin sevgi bağının kuvvetlenmesi, çiftlerin birbirlerine daha çok güvenmesi, eve ve eşe olan ilginin artması gibi sonuçlar bulunmaktadır.

Sevgiliden İlgi Görmek İçin Dua

Dualar, Kul ile Yaradan arasındaki iletişimi sağlayan köprülerdir. Bu köprünün oluşmasında dua edecek kişinin iyi niyeti oldukça önemlidir. Niyetinde bozukluk olan şahsın duası Yaradan nazarında kabul görmeyecektir. Bu nedenle öncelikle niyeti saf ve temiz bir hale getirmek gerekir. Sevgiliden ilgi görmek için dua ederken aynı durum söz konusu olacaktır.

Çiftler arasında ilgi eksikliği meydana gelebilen olumsuz bir durumdur. Herhangi bir sebepten ötürü bir tarafın ilgisi azalabilir. İlgi azalmaya başladıkça ilişki, muhabbet ve sevgi de zarar görmeye başlayacaktır. Sevgi duası edilerek karşı tarafın ilgisi tekrar yükseltilecektir.

Kur’an’da Meryem suresinin 96. Ayeti ile Rum suresinin 21. Ayeti sırasıyla okunduktan sonra sevgi duasına geçilebilir. 3 kez ardı ardına okunması gerekirken, vakit bulunabilirse 40 kez okunması daha yararlı olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sevgi Vefki

Muhabbet İçin Okunacak Dua

İnsanlar arasındaki muhabbet ortamı zarar görmeye başladığında, bunun etkileri ağır sonuçlarla ortaya çıkabilmektedir. Özellikle karı koca arasındaki muhabbetin sona ermesi, artık sağlıklı bir iletişim kurulamıyor olması büyük sıkıntıları beraberinde getirecektir. Muhabbet için okunacak dua sayesinde erkek veya kadının ilgisi yükseltilirken, muhabbet köprüsünün tekrar inşa edilmesi sağlanacaktır.

Muhabbet duaları insanlar tarafından en çok okunan dualar arasındadır. Duaya başlamadan önce Besmele çekilmeli ve abdest alınmalıdır. Nisa suresi 132. Ayet ve İnşirah suresinin bütünü muhabbet duası içinde okunmalıdır.

Duanın Yaradan tarafından kabulünde kişinin sahip olduğu niyet epey önemlidir. Muhabbet duası okunmadan önce manevi hazırlık yerine getirilmeli, kötü ve olumsuz düşüncelerden bir an önce uzaklaşılmalıdır.

Sevgi Duaları kategorimizde ilgili makalelere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/