İsmaiLHoca
Dualar

Sevgi Arttırma Duası

Sevgi Arttırma Duası

Sevgi Arttırma Duası ; Sevgi, bir canlının karşısındaki varlıklara hissettiği sevme duygusudur. Sevmenin birçok çeşidi vardır. Bir insan bir ağacı sevebilir, kuşu sevebilir, evini sevebilir ve başka bir insanı da sevebilir. Sevgi her insanın içerisinde muhakkak var olan bir duygudur. Bu sevginin en güçlü türü de bir insanın başka bir insanı sevmesidir.

Bu sevgi başta hoşlantı, ilerisinde de aşk olarak adlandırılabilir. İnsanın başka bir insana karşı duyduğu sevgi her zaman karşılıklı olmayabilir. Yani o kişi severken karşısındaki insan daha az sevebilir ya da hiç sevmeyebilir. Sevgi her zaman karşılıklı olacak diye bir şey yoktur fakat karşılıksız olan sevgi, bu sevgiyi hisseden kişinin canını çok yakabilir.

Sevgi Uyandırmak İçin Ne Yapılabilir?

Sevilen kişinin de seven kişiyi aynı oranda sevmesi hep çok güç olan bir durumdur. Karşı taraf seven kişiyi ya ondan az ya da hiç sevmeyebilir. Bu durumda seven taraf genelde üzülmeye mecbur kalır. Seven kişinin yoğun duygularına ek olarak karşı taraf için merhamet, hayranlık ve iyi niyet gibi duyguları da uyandırır. Peki bu bahsettiğimiz sevgiyi karşı taraf için de arttıracak bir şey var mıdır?

Birinin size sevgi duyması için onu yeterince tanımanız ve onun sevgi duyacağı kriterlerde olmanız gerekir. Her insanın fiziksel ve karakteristik puanlaması ya da daha doğrusu tercihleri olabilir. Ne oranda bu tercihlere uygun bir insan olunursa karşı tarafın hoşlanma ve sevgi besleme ihtimali de o oranda artacaktır. Aynı zamanda bir insan diğer insanın hep en çok doğal hallerine sevgi besler. Yapmacık bir biçimde başlayan ilişkiler bir aşamadan sonra sevgisizlik nedeniyle bitecektir. Yani hem onun istediği gibi hem de doğal biri olduktan sonra eğer hala sevgisinden bir değişiklik yoksa sorunun kaynağı başkadır.

Sevgi Arttırma DuasıPin
Sevgi Arttırma Duası

Her Şeye Rağmen Sevgisinin Artmamasının Nedenleri?

Bir insanın sevebileceği her özelliğe sahip olan, aynı zamanda yapmacık ve acımasız da olmayan birini eğer sevmiyorsa o zaman sorunun kaynağı başkadır. Bazı kişiler daha önce sevdikleri kişiden zarar gördükleri için herhangi başka bir kişiyi daha sevmekten çekinirler. Bazı kişiler de daha öncesinden sevdikleri kişiyi henüz unutamadıkları için başkasına kapı aralamak istemezler. Kimi insanlar da hiç durmadan sevgili değiştirmeye odaklıdır bu gibi kişiler sevgi bağı kurmak istemez. Bunun gibi pek çok nedenden dolayı sevgi hissetmeyebilir.

Karşıdaki Kişide Sevgi Var Ama Az

Özellikle sevgili olan kişilerin katlanamayacağı konulardan biri, bir tarafın diğer tarafı çok severken bir tarafın bu ilişkiyi hiç ciddiye almamasıdır. Bunun dışında az sevmesi de çok seven kişiyi üzebilecek durumlardan biridir. Bu gibi durumlarda çok seven kişi karşısındaki kişinin duygularını arttırmak isteyebilir. Kimse, kimseye durduk yere çok büyük bir aşk ve sevgi besleyemez. Bu nedenle diğerine kıyasla daha fazla seven kişi hep biraz daha yıpranacaktır. Denenen her yol denendikten sonra karşı tarafın sevgisi artmıyorsa pek çok ilişki bitebilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Anında Tutan Aşk Duası

Sevgiyi Arttırmak İçin Yapılabilecek En Etkili Şey Nedir?

Bir insanın sevgisini arttırmak ya da onda olmayan bir sevgiyi başlatıp arttırmak kolay olmayan bir şeydir. Onu çok iyi tanımak, onun istediği gibi biri olmak bile bazı durumlarda çok yetersiz kalmaktadır. Bu sebeple eğer birini çok seviyorsanız ve onun da sizin onu sevdiğiniz gibi sevmesini istiyorsanız o durumda sevgiyi arttırma duası adı verilen duayı yapabilirsiniz.

Sevgiyi Arttırma Duası Nedir?

Sevgiyi arttırma duası olarak isimlendirdiğimiz dua diğer tüm dualar gibidir. Bu duanın farkı içerisinde sevgiliye tesir edebilecek güçlü kelimelerin olmasından kaynaklanmaktadır. Sevgiyi arttırma duası temelde birden fazla şekilde kişilerin karşısına çıkabilir fakat bunların arasında da çok etkili olan birkaç tane dua vardır. Sevgiyi arttırma duası, dua olduğu için büyü ve ritüel gibi değil tamamen rahmanidir.

Dua Nedir Ve Sevgiye Etkisi Nasıl Olur?

Sevgi, hayatımızın sadece romantik ilişkilerle sınırlı olmadığı bir şeydir. Sevgi, ailemiz, dostlarımız, evcil hayvanlarımız ve hatta yabancılarla kurduğumuz kısa bağlar gibi birçok alanda kendini gösterir. Ancak bazen bu sevgi bağları zayıflayabilir veya tamamen kopabilir. Bu durumda Sevgi Arttırma Duası gibi dualarla yardım almak mümkündür.

Sevgi Arttırma Duası, Tanrı’nın yardımıyla sevgi, dostluk, saygı ve sadakati arttırmak için yapılan bir duadır. Bu dua, sevgi bağlarınızı güçlendirmek, sevdiklerinizle aranızdaki boşlukları doldurmak veya başkalarıyla yeni bir ilişki kurmak istediğinizde size yardımcı olabilir.

Sevgi Arttırma Duası, sadaka verme, ibadet etme ve hayır işleri yapma gibi iyi davranışları içerebilir. Bu duayı yaparken, içtenlikle kalbinizden geçenleri Tanrı’ya ileterek, sevgiye açık olmanızı isteyebilirsiniz. Etkisi, kişiden kişiye değişebilir ama yapılan bu dua sevgiye kapıları aralayabilir.

İyi Davranışlar Kötü Davranışlar
 • Hayır işleri yapmak
 • Sadaka vermek
 • İbadet etmek
 • Yargılamak
 • Kıskançlık
 • Önyargılı olmak

Hangi Şartlar Altında Sevgi Arttırma Duası Yapılabilir?

Sevgi Arttırma Duası, insanların sevgi ve saygılarının artması için yapılan dualardır. Bu duaların yapılabilmesi için bazı şartlar bulunmaktadır. İlk olarak, şartların uygun olması gerekmektedir. Yani yapılacak olan dua için gerekli şartların oluşması gerekmektedir.

İkinci olarak, manevi bir hazırlık yapılması gerekmektedir. Yani, yapılacak olan duanın anlamını ve önemini bilmek, niyetini doğru belirlemek gibi hazırlıklar yapılmalıdır. Ayrıca, samimi bir kalple dua edilmesi de büyük önem taşımaktadır.

Üçüncü olarak, uygun bir ortamda yapılması gerekmektedir. Yani, gürültüden uzak, sakin ve huzurlu bir ortamda duaların yapılması daha uygun olacaktır. Ayrıca, çevredeki insanlar da bu duruma saygı göstermelidir.

Hangi Dualar Kullanılabilir? Nasıl Yapılmalıdır?
 • İhlas Suresi
 • Sevgi Duası
 • Fatiha Suresi
 • Dua etmeden önce abdest alınmalıdır.
 • Samimi bir kalple ve niyet ederek dua edilmelidir.
 • Mümkünse, bir teravih namazından sonra veya bir mescitte dua edilmelidir.

Hangi Dualar Sevgi Bağlarını Arttırmak İçin Etkili Olabilir?

Sevgi, hayatımızın en önemli duygularından biridir. İnsanlar arasındaki iletişimde, ilişkilerin kurulmasında ve devam ettirilmesinde sevgi oldukça önemlidir. Ancak, zaman zaman sevgi bağları zayıflayabilir ve ilişkilerde sorunlar ortaya çıkabilir. Sevgi bağlarını arttırmak için birçok yöntem bulunsa da, dualar da bu konuda oldukça etkilidir.

Sevgi bağlarını arttırmak için yapabileceğiniz dualar arasında en popüler olanı “Sevgi Arttırma Duasıdır. Bu dua, sevgi enerjisi yayan bir yapıya sahiptir ve sevgi bağlarının güçlenmesine yardımcı olur. Bu duayı yaparken, sevgi enerjisi hedeflenen kişiye doğru yollanır ve sevgi bağları güçlendirilir.

Bir Sevgi Arttırma Duası Örneği:
“Allah’ım! Beni sevgiden, merhametten, şefkatten mahrum bırakma. Ve bana sevdiklerimi sevdir. Sevdiklerimizle aramızdaki sevgiyi artır. Sevgimizi daim et ve bizleri bir arada tut. Amin.”
Dikkatinizi Çekebilir ;  Kocasının Karısına Düşkün Olması İçin Edilecek Dualar

Bunun yanı sıra, hangi duaların sevgi bağlarını arttırdığına dair birçok inanç ve uygulama vardır. Özellikle evlilik, aile ilişkileri ve aşk hayatında sevgi bağlarını güçlendirmek isteyenler, dualarla birlikte yaşamlarına anlam katmaktadır.

 • “Bismillahirrahmanirrahim. Allahümme inni es’elüke bi rahmetikelleti vas’at külle şey’in en tec’ale külle şey’in li min hübbike ve li min ta’atike ve minel muhabeti ente yardühü ve sülika fih.”
 • “Bismillahirrahmanirrahim. Yâ vedûd! Kalbimi sevginle, şefkatinle, merhametinle doldur. Üzerimizdeki sevgini arttır. Sevdiklerimle aramızda sevgi bağlarını güçlendir ve bizleri ayrılıktan koru. Amin.”
 • “Ya Rabbi! Sevgi bağlarımızın kuvvetlenmesi ve sevgimizin artması için yardım et. Bizleri sevgiyle ve huzurla doldur. Sevdiklerimizin yanında mutlu ve huzurlu olmamızı nasip et. Amin.”

Sevgi dolu bir hayat için, duaların gücünden yararlanabilirsiniz. Sevgi bağlarını güçlendirmek için bu duaları yaparken, aynı zamanda sevgi dolu bir yaşam için çaba sarfetmeniz de oldukça önemlidir. Sevgiyle yaşarken, hayatınızda daha fazla mutluluğu ve huzuru yakalayabilirsiniz.

Sevgiyi Arttırma Duası Nasıl Yapılır?

Sevgiyi arttırma duasının belli bir niyet ile okunan diğer tüm dualar gibi belli bir okunuşu vardır. Bu sebeple bu duanın da belli bir okunma saati, belli bir tekrarı ve belli bir etki süreci vardır. Sevgiyi arttırma duası kırk bir gün içerisinde etkisini göstermektedir.

Bu kırk bir gün içerisinde belli zamanlarda da duanın okunması yapılmalıdır. Duanın kaç kere okunması gerektiği belirli yerlerde bulunabilecek bir bilgidir. Buna ek olarak duanın okunması gereken bazı saatler de vardır. Her duanın saati farklı olsa da eğer saati belirli olmayan bir dua ise ilk okunduğu zamanın saati takip edilmeli ve her okunuşunda aynı dua tercih edilmelidir.

Sevgiyi arttırması duası yapılırken bir medyumdan yardım almakta fayda vardır çünkü şuan internet üzerinde ya da kitaplarda bulunan her sevgi arttırıcı dua gerçek dua değildir. Günümüze kadar bozularak gelmiştir. Bu sebeple de sevgiyi arttırmak isteyen kişiler duasını yapmak istedikleri zaman doğru ve güvenilir bir dua bulmak için medyumlar ile görüşerek dua edinmelidir. Bu sayede kırk bir gün gibi bir zamanları ve umutları çöpe gitmemiş olacaktır.

Sevgiyi Arttırma Duası Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sevgiyi arttırma duası yapan kişilerin bilmesi gereken en önemli şey bunun da diğer dualar gibi tesirli bir dua olduğu fakat her zaman yüzde yüz bir başarı sağlamadığını unutmamak gerekir. Bu dua kişilerin bilinçaltını etkileyip onlara karşı tarafı iyi ve cazip göstermektedir fakat bunun aksi durumlarda yani tutmaması ihtimalinin olduğu durumlarda kişiler garanti bir yöntem istiyorlarsa o zaman büyü yaptırmaları gerekir. Duanın yüzde yüz işe yaramadığını fakat yüksek tesirli olduğunu ve aynı zamanda da rahmani bir işlem olduğunu bilmek gerekir.

Dua eden kişiler dua sırasında başka herhangi bir marjinal işlem yapmamalıdır. Bu terimlere yabancı olan kişiler için şunu söylemek yeterli olacaktır, duanın okunduğu ve etkisinin beklendiği kırk bir gün boyunca başka herhangi bir işlem yapılmamalıdır. Bu işlemlerden kasıt konu ile alakalı dua, büyü, bakım, ritüel ve en önemlisi de günlük yaşamda sık sık yapılan fallardan uzak durulması gerekir. Bu durum sağlandıktan sonra duanın tutma ihtimali daha yüksek olacaktır çünkü bu bahsi geçen aktiviteler karşı tarafın enerji durumunun üzerinde bir negatiflik yaratacak, dengesinin şaşmasına ve dahası da psikolojik anlamda olumsuz etkilenmesine kadar geçen bir sürece sebep olabilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Anında Tutan Dua

Sevgiyi Arttırma Duası Kişiye Nasıl Etki Edecek?

Bu duayı etmeyi düşünen kişilerin en çok merak ettiği kısım ise duanın karşı tarafta nasıl etki edeceğidir. Öncelikle bu duanın ardından rüyalarda karşı taraf görülmeye başlanır. Hem duayı eden kişi, hem de karşı taraf bu rüyaları görebilir. Bu, bilinçaltına karşı tarafı kazımak ve sürekli onu düşünmeye devam etmek demektir. Rüyaların birkaç gece boyunca devam etmesi anlamlı hale gelir.

Zaten görülen rüyalar bilinçaltı için ufak ufak işaretler vermektedir. Bu sebeple de bu anlamlı rüyalarla birlikte gün içinde de duayı eden taraf düşünülmeye başlanır. Bir süre sonra ondan haber almak ve etkileşime geçmek istenir. Daha sonrasında onsuz yapamama ya da onunla birlikte daha iyi yapılacağını gözlemleme gibi duygular gelişir. Bu duyguların sonunda eğer iletişim yoksa iletişim adına bir hamle yapması ve eğer aktif bir iletişim varsa bu iletişimin güçlenmesi beklenir. Sevgiyi arttırma duası bu şekilde etkisin göstermektedir.

Sevgiyi Arttırma Duası Sonucu Ne Yapılmamalıdır?

Sevgiyi arttırma duası tekrar hatırlatılmak gerekirse bir büyü değildir. Bu sebeple karşı taraf buluşmak, konuşmak veya iletişim kurmak için bir hamle yaptığı zaman kişiler geri tepmemeli ya da diğer bir deyişle süründürmek için uğraşmadan o kişiyle normal zamanlarda konuşacağı gibi konuşmalıdır. Şans bir kere tepildikten sonra bir daha geri gelmeyebilir.

Sevgiyi arttırma duası kalıcı bir dua da olabilir geçici de olabilir. Yine edilen duaya göre değişkenlik gösterir fakat bu duaya güvenerek büyük ve telafi edilemez yanlışlar yapmak demek ilişkinin bitmesi demektir.
Sevgiyi arttırma duası sonuçta diğer tesirli dualar gibi bir duadır ve aynı zamanda işlemler açısından değerlendirmek gerekirse rahmani bir işlemdir.

Yani Allah’ın adı alınarak yapıldığı için kişiler herhangi bir intikam amacı gütmeden duasını okumalıdır. İntikam almak için okumak demek Allah’ın adı ile başlanan işi pis hırslar için kullanmak demektir. Bu şekilde okunan herhangi bir dua tutmayacağı için tersine dönme ihtimali de oldukça fazladır. Tüm bunlar dikkate alınarak dua okumaları yapılmalıdır.

Sevgiyi Arttırma Duası Etki Ettikten Sonra Ne Yapılması Gerek?

Sevgiyi arttırma duası tuttuysa, yani karşı tarafın hiç olmayan sevgisi canlandıysa ya da biraz sevgisi olduğu halde dua ile beraber çok daha fazla sever hale gelindiyse bu kişilere karşı davranışlar kötü anlamda değişmemelidir. Onların özel olduğu ve sevildiği her anlamda hissettirilmelidir. Bu sayede onları daha sonrasında kaybetmek de seçenekler arasında olmayacaktır. Yani bu dua sayesinde geri dönen kişiye zulmedilmemeli, veya bu dua sayesinde sevmeye başlayan kişinin sevgisi kullanılmamalıdır. Tüm bunlara dikkat edildikten sonra iki kişi arasındaki ilişki devam edebilecektir.

Sevgiyi Arttırma Duası Ne Zaman Kullanılamaz?

Sevgiyi arttırma duası yapmak için kişilerin birbirini tanıyor olması gerekir. Aynı zamanda maddesel ortamda en az bir kere birbirlerini karşılıklı görmüş ve yine bu maddesel ortamda en az bir kere konuşmuş olmaları gerekmektedir. Bu sayede sevgiyi arttırma duası işe yarayabilecektir. Kalkıp bir ünlüye veya onu hiç tanımayan birine ne büyü ne de dua yapmanın herhangi bir anlamı yoktur. Zaten adı üstünde sevgiyi arttırma duası demek iki birbirini sevme ihtimali olan kişinin arası için yapılan dua demektir.

Sevgiyi Arttırma Duası Uzaktan Fayda Eder Mi?

Günümüzde en büyük problemlerden biri kişilerin arasına uzak mesafelerin girmesidir. Her anlamda bu mesafe ilişkileri zedeleyebilmektedir. Daha önce tanışmış ve görüşmüş olan kişilerin uzak mesafe olmasına rağmen bu dua uygulamasını yapması yeterli olabilecektir. Buna ek olarak eğer aralarında duygusal bir şey yaşanması imkansızsa bu durumda bir medyumdan tavsiye alması daha sağlıklı olacaktır.

Dua Aşamasında Medyum Tavsiyeleri

Bir dua yapılacağı zaman öncelikle konu hakkında bilgisi olan medyumlar ve hocalardan tavsiye alınmalıdır. Çünkü toplum içine sızdırılan bu duaların hepsi ya eksik ya da yanlış dualar olabilmektedir. Bu sebeple ne işlem yapılacaksa yapılsın konusunda bilgili ve deneyimli bir medyum bulup ondan yardım istemek çok daha mantıklı olacaktır. Bu sayede herhangi bir zaman ve umut kaybı olmasının da önüne geçilebilecektir. Güvenilir medyumlara deneyimleyen kişilerin yorum ve tavsiyelerinden ulaşılabilir.

Dualar Kategorimizde ilgili makaleleri okuyabilirsiniz dikkatinizi çekecek bir çok yazımız bulunmakta.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/ Bağlama Büyüsü