İsmaiLHoca
Dualar

Sabır Duaları Nelerdir?

Sabır Duaları Nelerdir?

Sabır Duaları Nelerdir sorusunun yanıtları arasında kişinin uzun zamanlar boyunca mutlu ve sabırlı bir insan olarak yaşamını sağlayacak olan dualardır. İyi bir niyet ve iyi bir istek içinde okunması gerekmektedir. Dua olarak düzenli okunması için sabah veya akşam saatlerini tercih etmek gerekmektedir. Dua ve oluşturulacak olan duygular konusunda da yeni bir istek ve yakarış biçimi ortaya çıkmaktadır.

Sabır Duaları Nelerdir sorusu birçok insanın hayatında sıkıntılı ve kötü sorunlar yaşadıkları dönemlerde okumak istedikleri dualar arasında yer almaktadır. Huzur ve mutluluk için bir olaya karşı sabırlı olarak davranmak ve bakmak için okunmak istenen dualardan biridir. Kişinin duada yalnızca Allah ile konuşması, ona dua etmesi ve ondan beklenti ile dilek içinde kalarak sevdiği insanlar için doğru ve süresiz bir karar vermesi durumu oluşacaktır.

Güç Kuvvet Sabır Duası

Güç Kuvvet Sabır Duası okuyan kişiye güç ve kuvvet verecek bir duadır. Kısa sürelerde çok etkili olarak güçlü ve kuvvetli bir sabrın içinde olmak isteyenler tarafından okunmak istenen dualardır. Duanın doğru şekilde okunması halinde kişiye güç ve sabır vermesi mümkündür.

Güç Kuvvet Sabır Duası kişiler tarafından sabah veya akşam olacak şekilde düzenli olarak okunacak Dualar arasında yer almaktadır. İnsanlar hayatlarında ve özel yaşamlarında her zaman kendine uygun olanı, kendisine yakışanı veya kendisinde kalmak isteyen kişiyi belirlemeye istemektedir.

Sabır Duaları Nelerdir?
Sabır Duaları Nelerdir?

Sabır ve Sakinleşme Duası

Sabır ve Sakinleşme Duası kısa ve belirli zaman aralıklarında kişiler tarafından günde en az 15 kez okunacak Dualar arasında yer duygular ve düşünceler konusunda da ortaya atılan her bir fikrin aşk ve sevgiye gelmesi de insanın hayatında en çok isteği ve rüyasında bulunduğu duyguları yaşamak istemesi ile oluşmaktadır. Dua okuma konusunda ilgisiz ve bilgisi olmayan insanlar öğrenerek, medyumlara giderek ve isteyerek dua okumaya başlamalıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Büyüyü Bozan Dualar

Sabır ve Sakinleşme Duası belirli zamanlarda düzenli olarak okunması gereken duaları okuyan insanların hayatında sakin ve sabırlı kalmaları konusunda etkili olarak yapılan uygulamalardan biridir. Çok kısa sürelerde etkili olduğu gibi belirli zaman aralıklarında da kişi hayatında bir anda etkili olma özelliği içinde yapılan dualardır.

 

“İza veka’atilvaki’atu. Leyse livak’atiha kazibetun. Hafıdatun rafi’tun. İza ruccetil’ardu reccen. Ve bussetilcibalu bessen. Ve fekanet hebaen munbessen. Ve kuntum ezvacen selaseten. Feashabulmeymeneti ma ashaulmeymeneti. Ve ashabulmeş’emeti ma ashabulmeş’emeti. Vessabikunessabikune. Ulaikelmukarrabune. Fiy cennatin na’ıymi. Sulletun minel’evveliyne. Ve kaliylun minel’ahıriyne. ‘ala sururin medunetun. Muttekiiyne ‘aleyha mutekabiliyne.

Yetufu ‘aleyhim veldanun muhalledune. Biekvabin ve ebariyka ve ke’sin min ma’ıynin. La yusadda’une ‘anha ve la yunzifune. Ve fakihetin mimma yetehayyerune. Ve lahmi tayrin mimma yeştehune. Ve hurun ‘ıynun. Keemsalillu’luilmeknuni. Cezaen bima kanu ya’melune. La yesme’une fiyha lağven ve la te’siymen. İlla kıylen selamen selamen. Ve ashabulyemiyni ma ashabulyemiyni. Fiy sidrin mahdudin. Ve talhın mendudin. Ve zıllin memdudin. Ve main meskubin. Ve fakihetin kesiyretin. La maktu’atin ve la memnu’atin. Ve furuşin merfu’atin. İnna enşe’nahunne inşaen.

Fece’alnahunne ebkaren. ‘Uruben etraben. Liashabilyemiyni. Sulletun minel’evveliyne. Ve sulletun minelahiriyne. Ve ashabuşşimali ma ishabuşşimali. Fiy semumin ve hamiymin. Ve zıllin min yahmumin. La baridin ve la keriymin. İnnehum kanu kable zalike mutrefiyne. Ve kanu yusırrune ‘alelhınsil’azıymi. Ve kanu yekulune eiza mitna ve kunna turaben ve ‘ızamen einne lemeb’usune. Eve abaunel’evvelune..”

 

“Allahümme ya Rabbi Cebrâîle ve Mîkâile ve İsrâfile ve Azrâile ve İbrahime ve İsmaile ve İshaka ve Yakube ve münzilel berakâti vet Tevrâti vez-Zebûri vel İncili vel Furkan. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illa billahil aliyyil azim. Lâ ilâhe illallahül melikül hakkul mübin. Muhammedü-Resülüllahi sadikul va’dil emin. Ya Rabbi, Ya Rabbi, Ya Hayyu, Ya Kayyum, Ya zel Celali vel İkram. Es’elüke ya Rabbel arşil azimi en yerzükani rizkan halalen tayyiben birahmetike ya erhamer Rahimin. Yemliha, Mekseline, Mislina, Mernüş, Debernüş, Şazenüş, Kefetatayyuş, Kıtmîr.”

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sabır Duası Nasıl Edilir?

Dualar Kategorimizde ilgili makaleleri okuyabilirsiniz dikkatinizi çekecek bir çok yazımız bulunmakta.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/ Bağlama Büyüsü