Rahmani İşlem Nedir?

Rahmani işlemler islama uygun ve yapılmasında hiç bir sakınca olmayan işlemlerdir.

Çünkü altında kötü niyet beslemeyen bir çalışma ritüelidir.

Tamamen islami şekilde ilerleyen bu çalışmalar büyü yapmaktan çekinen,korkan kişilerin tamamen dua ve dua ile devam eden çalışmalarla yapılan rahmani işlemler tam sizin için uygun işlemlerdir.

Aile içi muhabbet ,bereket ,rızık,iş yeriniz için,giden eş sevgiliyi geri getirme gibi bir çok yerde çalışma alanı geniş olan bir işlem dir.

Rahmani işlemlere büyü demek çok yanlış olur çünkü tamamen kurandan ayetlerin okunması,yazılması gibi ilerleyişi olduğu için adına ritüel veya işlem demek daha doğru olacaktır.

Detaylı Bilgi İçin Araya Bilir Yada Whatsapptan Mesaj Atabilirsiniz. İLETİŞİM: 0544 917 49 17

5
Kimler Neler Demiş?

5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler
Bildir
Merve Karaca

Hocam Allah sizden razı olsun sayenizde hayatım düzeldi huzura kavuştuk eşimle birlikte artık evimizde huzur var kavga gürültü yok

Türkan

Türkan ben Çorumdan yazıyorum. Kendimi bildim bileli babam kumar oynardı. Annem de üzülürdü sürekli babamla kavga ederlerdi. Tabi bizde kardeşimle etkilenirdik. Uzun zaman babama bırak bırak dedik ama yok bırakmadı. Annem birkaç hocaya gitti ama sonuç yok. Hiç ummadığım bir şey oldu internet üzerinden Derman hocamı buldum. çok sağolun işlem sonuç verdi şükür babam düzeliyor. Öneriyorum hocamı arkadaşlar.

Havva

Ben uzun süredir yaşadığım bir sorun için size danıştım. Üzerimde sürekli bir ağırlık, halsizlik vardı. Geceleri uykumdan uyanırdım kötü rüyalar görüp. Bende kurtulmak için hoca aradım ve buldum ulaştım ve sağolun derman hocam feraha kavuştum sayenizde. Emeğinize sağlık.

Damla

Merhaba benim kendimle alakalı problemlerim vardı. İç huzurum hiç yoktu. Sürekli bir sıkıntı sürekli ağlama hali insanlarla konuşmak istemiyordum, dışarı çıkmak istemiyordum tabi bu halden kilo vermeye başladım sonucu kötüye gidecekti anladım ve derman hocamıza ulaştım içime su serpti resmen verdiği dua ve vefk etkili oldu şuan huzurluyum çok şükür bir sıkıntım kalmadı.

Ali

Selam