Rahmani İşlem Nedir - Rahmani İşlem Yapmanın Yan Etkileri Olur Mu?
İsmaiLHoca
Medyumluk

Rahmani İşlem Nedir?

Rahmani İşlem Nedir?

Rahmani işlemler islama uygun ve yapılmasında hiç bir sakınca olmayan işlemlerdir.

Çünkü altında kötü niyet beslemeyen bir çalışma ritüelidir.

Rahmani İşlem Nedir?

Tamamen islami şekilde ilerleyen bu çalışmalar büyü yapmaktan çekinen,korkan kişilerin tamamen dua ve dua ile devam eden çalışmalarla yapılan rahmani işlemler tam sizin için uygun işlemlerdir.

NOT: MOBİLDEN GİRENLER DİĞER RESİMLER İÇİN SOLA KAYDIRINIZ.

Aile içi muhabbet ,bereket, rızık  ,iş yeriniz için,giden eş sevgiliyi geri getirme gibi bir çok yerde çalışma alanı geniş olan bir işlemdir.

Rahmani işlemlere büyü demek çok yanlış olur çünkü tamamen kurandan ayetlerin okunması,yazılması gibi ilerleyişi olduğu için adına ritüel veya işlem demek daha doğru olacaktır.

Detaylı Bilgi İçin Araya Bilir Yada Whatsapptan Mesaj Atabilirsiniz. İLETİŞİM: 0544 917 49 17

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Dikkatinizi Çekebilir ;  Hatay Medyum Hoca

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. Merve Karaca dedi ki:

  Hocam Allah sizden razı olsun sayenizde hayatım düzeldi huzura kavuştuk eşimle birlikte artık evimizde huzur var kavga gürültü yok

 2. Türkan dedi ki:

  Türkan ben Çorumdan yazıyorum. Kendimi bildim bileli babam kumar oynardı. Annem de üzülürdü sürekli babamla kavga ederlerdi. Tabi bizde kardeşimle etkilenirdik. Uzun zaman babama bırak bırak dedik ama yok bırakmadı. Annem birkaç hocaya gitti ama sonuç yok. Hiç ummadığım bir şey oldu internet üzerinden Derman hocamı buldum. çok sağolun işlem sonuç verdi şükür babam düzeliyor. Öneriyorum hocamı arkadaşlar.

 3. Havva dedi ki:

  Ben uzun süredir yaşadığım bir sorun için size danıştım. Üzerimde sürekli bir ağırlık, halsizlik vardı. Geceleri uykumdan uyanırdım kötü rüyalar görüp. Bende kurtulmak için hoca aradım ve buldum ulaştım ve sağolun derman hocam feraha kavuştum sayenizde. Emeğinize sağlık.

 4. Damla dedi ki:

  Merhaba benim kendimle alakalı problemlerim vardı. İç huzurum hiç yoktu. Sürekli bir sıkıntı sürekli ağlama hali insanlarla konuşmak istemiyordum, dışarı çıkmak istemiyordum tabi bu halden kilo vermeye başladım sonucu kötüye gidecekti anladım ve derman hocamıza ulaştım içime su serpti resmen verdiği dua ve vefk etkili oldu şuan huzurluyum çok şükür bir sıkıntım kalmadı.

 5. Mumtaz dedi ki:

  Hocam telefon dışında nasıl ulasabilirim size telefonum kırıldı bu tamirde ?

 6. Alimcan dedi ki:

  Ben alimcan…Selam aleyküm arkadaşlar bende 2 gün önce derman hocayı tanıdım sevdiğim beni terk edip başkasına gitti ondanda ayrıldı benim vesilemle ama aşırı benden nefret edip benden kaçıyor ben ayırdım diye hayırlısıyla hocamla konuştuk vefk hazırlamaya başladık 7 gün sonra gönderecek vefki mi 40 gün okuması var gelişmeleri vefk geldiğinde burda sizinle paylaşacağım Allah hepimizin yardımcısı olsun hocamın vesilesiyle inşallah gelişmeleri aktaracağım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara
Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Aşık Etme Duası Bağlama Duası Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü