Dertlere Derman İsmail Hoca

Mucize Geri Döndürme Duası

Mucize Geri Döndürme Duası

Hayatımızda zaman zaman zorlu ve üzüntülü dönemler yaşayabiliriz. Bu dönemlerin sebebi ailevi sebepler, iş problemleri ve psikolojik sebepler olabileceği gibi biten ilişkilerimiz de olabilir. Eğer sevgilimiz bizi haksız yere terk edip gittiyse bunu haketmediğimizi düşünür ve çok üzülürüz. Bu tarz durumlarda karşı tarafla konuşmak ve içinizdekileri dökmek genelde çok doğru bir çözüm olmaz ve aranızı daha çok açar.

kocami alkolden ayirma duasi 300x225 - Mucize Geri Döndürme Duası

Mucize Geri Döndürme Duası

Terkeden kişiye çoğunlukla nefret duysak bile bazen aşkımız ağır basar ve bu kişinin hayatımızda kalmasını isteriz. Ancak bizi terk edip giden sevgilimize tekrar mesaj atmayı ve aramayı gururumuza yediremediğimiz için ilk hamleyi hep karşı taraftan bekleriz. Bu durumdan yıllardır muzdarip olan ve sevdiğinin geri gelmesini bekleyen çok sayıda kadın ve erkek vardır.

NOT: MOBİLDEN GİRENLER DİĞER RESİMLER İÇİN SOLA KAYDIRINIZ.

Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sevdiğinizi geri döndürmek için birden fazla yol vardır. Bu yolların arasında en çok bilinenlerden bir tanesi de geri döndürme duasıdır. Dua etmek, haksızlığa uğradığınız zamanlarda başvuracağınız en doğru yöntemlerden bir tanesidir. Bu konuda okumanız tavsiye edilen ve etkili olduğu söylenen bazı dualar vardır.

Doğru bilgiye ulaşmak ve sevdiğiniz insanı geri döndürebilmek için ise ciddi bir araştırma yapmanız gerekir. İnternet üzerinde bu konu hakkında çok sayıda dua bulunsa da gerçekten etkili ve önerilen bir duayı bulabilmeniz için araştırma yapmanız doğru olacaktır. Eğer doğru dualara ulaşırsanız sevdiğiniz kişiyi geri döndürebilir ve aşk acınızı dindirebilirsiniz.

esimi kotu arkadaslarindan ayirma 300x151 - Mucize Geri Döndürme Duası

Geri Getirme Büyüsü Kimlere Yapılır?

Sevdiğiniz kişi sizi haksız yere terk edip gittiğinde oldukça zorlu günlerden geçebilirsiniz. Bu üzüntülü günlerde sizi terk eden kişiden nefret eder ve ona beddualar okursunuz. Ancak bu durumun etkisi çok uzun sürmez ve eğer gerçekten seven bir insansanız sevdiğiniz insanın geri dönmesini istersiniz. Bu durum için farklı yöntemlere başvuran birçok insan olmakla beraber en sık kullanılan yöntemlerden biri de büyü yaptırmaktır.

Tarihi çok eskilere dayanan büyünün en sık kullanıldığı alanlardan bir tanesi de giden insanları geri getirmektir. Geri getirme büyüsü, sizi terk eden ve çok üzen eski sevgiliniz,nişanlınız veya eşiniz için uygulanabilir. Oldukça etkili olduğu söylenen bu yöntem hakkında araştırma yapmadan uygulama yapmanız veya birine güvenmeniz tavsiye edilmez. Etkili olmasını istiyorsanız öncelikle detaylı bir araştırma yapmalısınız.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Çok Tesirli Aşk Büyüsü

Birini Kendine Aşık Etme Büyüsü

Birine çok aşık olduğunuz zaman o kişinin de sizi sevmesi için yapamayacağınız şey yoktur. Karşınızdaki kişi de sizi çok sevdiği zaman dünyanın en mutlu insanı olacağınızı düşünürsünüz ve bu durumun gerçekleşmesi için elinizden geleni yaparsınız. Böyle bir durumda en çok başvurulan yöntemlerden biri de büyü yaptırmaktır. Kendine aşık etme büyüsü, çok sayıda kadın ve erkek tarafından merak edilen bir yöntemdir.

Bu yöntemin etkili olduğu çok sayıda insa tarafından söylense de araştırma yapmadan kimseye güvenmemeniz ve uygulama yapmamanız tavsiye edilir. İnternet üzerinden kendine aşık etme büyüsü hakkında araştırma yapabilir ve daha önce bu yöntemi denemiş insanların görüşlerine ulaşabilirsiniz.

mucizeli geri getirme duasi 300x194 - Mucize Geri Döndürme Duası

Kendine Sırılsıklam Aşık Etme Büyüsü

Birine çok aşık olduğunuz veya birinin sevgisinden gözünüz kör olduğunda göze alamayacağınız şey yoktur. Birçok insan aşık olduğu kişiyi kendine aşık etmek için elinden gelen her şeyi yapar ve her yolu dener. Bu konuda en çok başvurulan yöntemlerden biri de büyü yaptırmaktır. Kendine sırılsıklam aşık etme büyüsü, en çok kullanılan büyü türlerinden biridir ancak bu yöntem hakkında araştırma yapmadan herhangi bir kişiye güvenmeniz veya uygulama yapmanız çok yanlış olacaktır. Büyü yaptırmak oldukça hassas bir konudur.

Bir önceki yazımız olan Ayrılan Birini Getirme Duası başlıklı makalemizde bırakan erkeği getirme duası, bırakan kadını döndürme duası ve terk edeni getiren dua hakkında bilgiler verilmektedir.

/5 ratings

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".

Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!

vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Gülden

İsmail hocam bir mucizeye vesile oldu Allah razi olsun hocamdan o kadar sancılı bir dönemden geçiyordum ki evliliğim bitti bitecekti ortada hiç birşey yoktu ilk başlarda eve 2 günde bir geliyordu daha sonra hiç gelmemeye başladı İsmail hocamın web sitesini gördüm sağolsun yardımcı oldu bana şuanda eşimle aramız çok iyi herşey İsmail hoca sayesinde

Zeki

İlgili alakalı hoş görülü bir insandır kendisi dürüstlüğün vücut bulmuş halidir hocam öz abim gibi oldu desem yeridir sevdiğimle bir türlü asamadigimiz sorunlar vardı bu sebepten dolayı ilişkimiz sarsıntıya girmişti hocamın yaptığı işlemden sonra herşey o kadar guzelki Allah razı olsun

Reyhan

Ismail hoca gerçekten hakkını veriyor arkadaşlar.inanin bana önce allaha sonra ismail hocama işi bırakın göreceksiniz. Ben yaşıyorum şu anda .hocam çok uygun fiata yapıyor işini.hakkini veriyor.helal hoş olsun aldığı para.allah hem dünya hem ahiret saadetini nasip etsin.hocamdan allah razı olsun.dogru yerdesiniz.bu hocama guvenin.yasamis görmüş biri olarak size bu hocayı tavsiye ederim.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Open chat