Derdinize derman olmak için çalışan hoca; Yapılan büyülerin bozumu, giden sevgilinin geri dönmesi, kapalı kısmetin açılması, aldatan eşleri geri çevirme, gibi bir çok konuda ilmi bilgilere sahip olan ve sıkıntıların giderilmesi hususunda çözüm sunan etkili medyum. Havâs ilmi konusunda kabul edilmiş bir çok yöntemi bulabilen ve son derece etkili bir biçimde yapabilen, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve dürüst yaklaşımlarıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar hocalar arasında ön plana çıkmış hatrı sayılan üstatlar arasında yer alan başarılı medyum.

*Gerçek bir medyum maddiyat konusunu ikinci planda tutmakta ve öncelik işin başarıya ulaşması için çalışan kimsedir. *Dürüst medyum hoca parayı alana kadar değil sonuna ulaşana dek danışanıyla ilgilenen kişidir.
*Ben medyumum gerçeğim diye kendini öven değil, doğruları detaylıca anlatabilendir.
*Vermiş olduğu hesap bilgileri kendine ait olan kişidir.
*Mesela para maddiyat değil yapmış olduğu işlemlerin başarılı olabilmesidir.

Merhaba değerli ziyaretçilerim; bendeniz derman hoca ve medyum derman olarakta bilinen gerçek ismim ismail’dir. Antalya ilinde ikamet etmekteyim. Rahmetli dedem Hafız Nuru’nun yanında ki bir yıllık azat ve talebelik görevimi tamamlayarak 1999’un Kasım ayında rahmani mübarek cinlerden sonra kimi durumların nüksetmesiyle ilmi ve görevlerimi öğrenmek, bize bahşedilen bu güzel ilmi ne şekilde ve ne amaçla kullanacağımızı, nelerden uzak duracağımızı ve bu ilim ile dünyevi hayatı yaşarken nasıl bir yol izlememiz gerektiğini tam manasıyla kavrayabilmek için Allah’ın izni ile gelen ilk mübarek hadim ve hüddamlarla irtibata geçtim. Bu süreç içerisinde 1 yıl kadar inzivaya çekilerek çetin ve uzun bir yolculuktan geçtik. İlim yolunda bir çok nefsi ve dünyevi ihtiyacımızdan uzak durarak Allah’ın bu aciz ve günahkar kuluna bahşettiği bu hayırlı ilme tam manasıyla giriş yaptık.

Medyum derman hoca olarak bir çok konuda insanların sorunlarını çözmek için işlemler hazırlamakta sıkıntı ve problemleri çözüme kavuşturma konusunda elimden geleni yapmaktayım. Eğer sizde Medyum İsmail ile namı diğer derman hoca’ya ulaşmak isterseniz gönül rahatlığıyla iletişime geçebilirsiniz.

5/51 rating

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".

Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!