Dertlere Derman İsmail Hoca

Ayrılmak İsteyen Eşi Kendine Bağlama Duası

Ayrılmak İsteyen Eşi Kendine Bağlama Duası

İnsanlar belli bir yaşa geldikten sonra evlenmek ve yuva kurmak isterler. Kadın ve erkek arasındaki en temel ilişki olan karı kocalık ilişkisi insanlık tarihinin başlangıcından beri mevcuttur. O dönemden beri de evlenmenin iki yaygın yolu vardır. Birincisi görücü usulü ismi verilen evlilik çeşididir. Bu evlilik çeşidinde kişilerin aile bireyleri ya da yakınları evlenecek olan kişileri yakıştırıp tanıştırırlardı.

Bu eski dönemde daha yaygın olan evlenme türü idi. İkincisi ise severek evlenmek. Evlenecek olan kişiler birbirlerini görüp beğenir, daha sonra bu sayede evlenirlerdi. Her iki durumda da insanlar ikinci ailelerini eşleri ile kurma şansına sahip olurdu. Daha sonrasında ikinci ailelerini büyütmeleri de söz konusudur. Fakat bazı durumlarda severek ya da mantık evlilikleri sonucunda kişiler anlaşmazlıklar yaşayabilir. Her ilişkide olan bu anlaşmazlıkların onlara fazla gelmesi durumunda boşanma seviyesine bile gelebilirler.

Evliliklerde Boşanma Süreci

Bir evliliği sonlandırmak hiç de kolay değildir çünkü evlilik isteyerek ya da istemeden karşıdaki kişinin sorumluluklarına ortak olmaktır. Bu sorumlulukları paylaşmak, olabildiğince hayat boyunca destek olmak gerekmektedir. Tüm insan ilişkileri belli bir süre sekteye uğrayabilir. İki insan tüm fikirler bakımından birbirleri ile aynı olamazlar. Bu sebeple tüm insani ilişkilerde kavga ve geçimsizlik ön plana çıkmaktadır. Bu durum evliliklerde de sık sık görülür. Kimi zaman evliliklerdeki anlaşamamazlık ve tartışmalar karı koca için boşanma davasına kadar uzayabilir.

cok etkili baglama duasi yapilisi 300x127 - Ayrılmak İsteyen Eşi Kendine Bağlama Duası

Ayrılmak İsteyen Eşi Kendine Bağlama Duası

Evliliklerde boşanma süreci kurulu bir düzeni bozmak ve yeni bir düzen kurmak demektir. Kimse kurulu düzenini bozmak istemez, hatta aksine elinden geldiğince yapıcı olmaya bile çalışır. Basit sebeplerin boşanma sebebi olamayacağı da bu sebeple özellikle karı ve kocanın çevresindeki kişiler tarafından öğütlenir. Boşanma süreci özellikle ortada bir çocuk veya birden fazla çocuk varsa daha sancılı geçer. Ne olursa olsun boşanma süreci iki taraf için de birtakım zorlukları meydana getirir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kocamı Kendime Bağlamak İstiyorum Ne Yapmalıyım ?

sevdigimin geri gelmesi icin dua - Ayrılmak İsteyen Eşi Kendine Bağlama Duası

Boşanmak İstemeyen Kişi Ne Yapmalıdır?

Evlilik sonlandırma işlemi olan boşanma davaları her zaman iki tarafın anlaşması ile gerçekleşmez. Bir taraf artık boşanmak isterken diğer taraf çözüm bulmak istiyor olabilir. Oturup konuşmanın ya da başka çözüm yollarının çare olmadığı bu gibi durumlarda boşanmak istemeyen taraf karamsarlığa bürünür. Bir insanın ilk ailesini kaybetmesi ne kadar acı veriyorsa ikinci ailesi olan eşini kaybetmesi de o denli acı verebilir. Bu durumdan kurtulmak için farklı çarelere başvurabilirler.

Ayrılmak isteyen eş ile problemi belirlemek ilk adım bakımından yeterli olacaktır. Tüm aile içerisinde olan ve ikisini boşanma sürecine götüren terslik bulunmalıdır. Daha sonra bu konu üzerinde etraflıca olayı içeren herkesle birlikte konuşmak gerekir. En son eğer bir daha yapılmaması gereken bir durum ise değerlendirilip çiftlerin normal yaşantılarına geri dönmesi tavsiye edilir. Fakat bu durum her zaman mutlu son ile bitmeyebilir. Kadın veya erkek artık evliliğe devam etmek istemediği için boşanabilir.

aninda tutan ask duasi nasil yapilir 300x173 - Ayrılmak İsteyen Eşi Kendine Bağlama Duası

Boşanmamak İçin Ek Seçenekler Nelerdir?

Yukarıda yazılan her şey boşanmayı düşünen tüm çiftlerin gerek kendileri gerek de çevresindeki diğer kişiler vasıtası ile uyguladığı durumlardır. Bu durumların boşanmak isteyen tarafı vazgeçirmemesi durumunda boşanmak istemeyen kişi, ayrılmak isteyen eşi geri bağlayacak dua yardımı ile bu sorunu çözebilir.

Ayrılmak isteyen eşi geri bağlayan dua sayesinde duanın belirtilen şartlarla okunması ve düzenlilikle devam edilmesi durumunda eşin fikrini değiştirecek ve eşin eski duyguları ile eşine bağlanmasını sağlayacaktır. Saygı ve sevgi de yine bu dua sayesinde artacaktır. Ayrılmak istemeyen kişilerin boşanma ile karşı karşıya gelmesi durumunda bu yöntemi denemesi son derece faydalı olacaktır.

baglama duasi etkisi 300x209 - Ayrılmak İsteyen Eşi Kendine Bağlama Duası

Boşanmamak İçin Ayrılmak İsteyen Eşe Dua Nedir?

Ayrılmak isteyen eşi eve bağlama duası uzun zamanlardan beri ayrılmak istemeyen eşlerin yaptıkları dualardan bir tanesidir. Bir evlilik boşanma sürecine geldi ise taraflardan ayrılmak istemeyen karşı tarafın fikrini değiştirmek için en son bu çareye başvurmalıdır. Bu çözün hem pratik hem de oldukça işe yarardır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kocayı Eve Bağlayan Dua

Ayrılmak isteyen eşi eve bağlama duası güvenilir bir hoca ya da medyumdan alınmalıdır. İnternet üzerinde ya da yaygın dua kitaplarında var olan duaların bu konuda pek aktif olduğu savunulamaz. Buna ek olarak medyumlar eksiltili duaların bile tamamını kendilerini eğiten hocalarından aldıkları için en etkili ve çözüm verecek duaları sunmaktadır.

Doğru bir dua bulunduktan sonra medyum bu duanın hangi vakitlerde kaç kere ve kaç gün yapılması gerektiğini duayı yapacak kişi ile paylaşmalıdır. Daha sonra duayı yapmak isteyen eş adayı medyumun sözünden çıkmaksızın dediği vakitlerde dediği kadar duayı okumalıdır. Medyumlar ve hocalar bu konuda deneyimli oldukları için onların sözünün dışına çıkmamak yapılan duanın tutma ihtimalini de yükseltecektir.

 

Ayrılmak İsteyen Eşi Eve Bağlama Duası Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ayrılmak isteyen eşi eve bağlama duası eden diğer eş, bu duayı gönülden etmelidir ve kalbinde bir kötü niyet taşımamalıdır. Bu da diğer dualar gibi bir dua olduğu için kötü niyetle dua edilmesi demek o duanın tutmaması demektir. O sebeple asla bu şekilde dualar edilmemelidir. Ayrılmak isteyen eşi eve bağlamak isteyen diğer eş duasını içten yapmasının yanı sıra duanın işe yarayacağına inanmalı ve aklından bu durumu olabildiğince imajine etmelidir.

İmajine sözlük anlamı olarak olmasını istediği durumu kafasında tüm gerçekliği ile olabildiğince inandırıcı bir şekilde canlandırmak ve bir nevi bu olayın senaryosunu yazmak demektir. Yani kolay ve düzgün yapıldığı zaman dua etkisini arttıran etkili yöntemlerden bir tanesi olarak da geçmektedir.

Ayrılmak isteyen eşi eve bağlama duası yapılırken diğer eş bu duruma aykırı olarak fal baktırmamalı, bu konu hakkında işlem etkisi gösterecek başka dua okumamalı, ritüel yapmamalı ya da herhangi bir konu için büyü yaptırmamalıdır. Bunlar duanın önünü kesecek şeylerdir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Eşimi Kendime Bağlamak İstiyorum

Duanın yüzde yüz sonuç vermesinin imkansız olduğu bilinmelidir. Doğrudan düşünüldüğü zaman insan dua ettiği her şeyi yaşayamaz fakat bu dualar medyum ve alimlerin kutsadığı dualar olduğu için etkisi biraz daha fazladır. Genellikle bir medyumdan dua alındığı zaman medyum da aynı saatlerde okumasını yapmaktadır.

giden kocayi dondurme 300x200 - Ayrılmak İsteyen Eşi Kendine Bağlama Duası

Ayrılmak İsteyen Eşi Bağlama Duasının Zararı Var Mıdır?

Ayrılmak isteyen eşi eve bağlama duası hem kadınlar hem de erkekler tarafından kolaylıkla uygulanabilecek dualardan bir tanesidir. Bu duayı alan ve uygulamak isteyen kişilerin aklına gelecek sorulardan biri de duanın herhangi bir zararının olup olmadığıdır.

Dua, normal zamanlar için de kişilerin yaratıcısı ile iletişim kurma yoludur. Bundan dolayı bir dua ne sebeple edilirse edilsin herhangi bir zarar olarak insanlara dönmez. Fakat duayı eden kişinin kalbi temiz olmalıdır. Hiç değilse bile içinden kötü bir niyet ya da intikam geçirerek dua etmemelidir. Bunun olması demek duanın ters dönmesi ya da işe yaramaması demektir.

ailemin beni sevdigime vermesi icin dua 300x134 - Ayrılmak İsteyen Eşi Kendine Bağlama Duası

Aynı zamanda bu duayı edecek olan kişiler bir günde mucize beklememelidir. Ayrılmak isteyen eşi eve bağlama duası bir hafta ile kırk bir gün arasında etkisini gösterecektir.

Bir önceki yazımız olan Eşimi Kendime Bağlamak İstiyorum başlıklı makalemizde çok güçlü aşık eden dua, eşimi sırılsıklam aşık etme ve kolay bağlama duası hakkında bilgiler verilmektedir.

/5 ratings

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".

Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!

vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Open chat